Стриптизерка• 13 октября 2022
Як забронювати авіаквиток без оплати
Доброго дня, спільнота. Підкажіть, як зробити бронь на зворотній авіаквиток зворотній. Ми зараз в аеропорту, на рейс нас зареєстрували, але попередили, що по прильоту вимагатимуть зворотній білет або бронь. Дякую за будь-які підказки.
После 18• 13 октября 2022
Никак, нет такой опции. Некоторые билеты можно купить, а потом сдать, но далеко не все
Робот Вертер• 13 октября 2022
Ответ дляСтриптизерка
Декілька років тому точно робила.
Яка була авіа компанія?
Давно такого вже нема.
Морожена_курка• 13 октября 2022
Найдіть лоу-кост і купіть квитки без багажа, по 10 євро можуть бути
Залатавая• 13 октября 2022
Может быть Вам купить билет на наземный транспорт - его, при соблюдении условий, можно сдать, по моему, за полную стоимость. С авиакомпаниями такой фокус не пройдет.
Водійка хімарса• 13 октября 2022
Ответ дляЛипка-прилипка
знакомые авиагенты так делают
дайте контакт, пліз. на e-mail liskonon@gmail.com
Гороховая• 13 октября 2022
Є така опція ще й досі, називається зафіксувати ціну. На добу здається.