Безпринципова• сегодня в 06:57
Будете праздновать Рождество до нового года, с 24 на 25, когда там..
Зробіть вибір:
вже голосів:
да
нет
и
БЦАшка• сегодня в 11:11
Ответ дляДжавеліна
А в чому проблема? Ви Біблію читали? Господь карає грішників і захищає праведників. Хіба у вас є сумніви в цьому?
Особенно детей в охматдете защитил
Жена миллионера• сегодня в 11:12
Ответ дляПошаманю
Удалено администрацией...
Оце по -християнському, по-Божому 😆
БЦАшка• сегодня в 11:17
Ответ дляSvitlo_
Не обманюйтесь. Яка це родина, що в Дім Батька свого не йде? Різдво без церкви, це як святкувати день народження свого земного батька з накритим столом, а до самого батька навіть не зайти, хоч він живе на сусідній вулиці.
Для многих это тупо повод запилить фотку в инсту и получить подарки
Удальонка• сегодня в 11:24
Сішно, як кацапки ставлять українську клавіатуру і пишуть українською, шо різдво у них 7 січня і ніколи більше😂
Барабан для дорослих• сегодня в 11:25
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Завжди було 7го в моїй сім´ї. Так і буде
А новий рік коли у вас?
Червона рута• сегодня в 11:27
Ответ дляКапуста Маша
Саме так! 24-25 грудня.
Усе, аби не одночасно з кацапами!!!
Удалено администрацией...
младокошкина• сегодня в 11:28
Ответ дляВсе возможно
А вы?
Нет) по сей день слушаю музыку на русском, смотрю фильмы и читаю книги. А Рождество 25 начала праздновать много лет назад. Когда все его праздновали 7го
Так что и теперь не собираюсь отказываться от празднования 7го.
дамаБезСобачки• сегодня в 11:31
Ответ дляПилосмок працює
Тю, хорошо, что так придумали. Теперь у нас два повода собраться и гульнуть.
Три, новый год ещё
Люблю_смаколики• сегодня в 11:31
24го будемо святкувати різдво як родинне свято, 25го день подарунків. Щоб дитина не плуталась,бо ми не в Україні. В Україні святкували б Новий рік,як раніше,різдво ніколи не святкували.
ПушАпница• сегодня в 11:35
Звісно що 25, від однієї думки, що люди бігають у московські церкви, де їх називають коричневою чумою, де їх кірюша закликає знищувати українців, а їм мало війни, мало ракет, їм потрібно бігати до тих церков, донатити на війну проти українців- стає тошно.
ПушАпница• сегодня в 11:36
Ответ дляЧервона рута
Удалено администрацией...
Собі перекрий, вузькощелепе
ПушАпница• сегодня в 11:36
Ответ дляЧервона рута
Остались на старом календаре, жизнь по указаниям власти не меняем. Зачем эти темы срачные?
Ой, а жіть па указаніям пуйла вам норм
ПушАпница• сегодня в 11:39
Ответ дляSvitlo_
Щось сумніваюсь. Бо як тоді перейшли на 7 січня після 1938?
Яка вам різниця, ви ж до московської церкви як бігали так і будете бігати, для вас кірюша- то Бог і наставник, те, що ви коричнева чума, що воно благословляє зброю на знищення вас не зупиняє, головне, щоб мпшна церква
Ответ дляПушАпница
Що за звичка вішати ярлики? Я взагалі протестантка. І моя церква святкує 25 грудня.
Мамина квіточка• 2 часа назад
так прикольно все как-то празднуют 25е, хотя у большинства - это обычный полноценный рабочий день.
И кто бы что тут не говорил, но бляха у москалей и выходные и свет и чувство праздника, а у нас х*р на постном масле
західний_діалект• 2 часа назад
Скільки тупих людей, аж страшно...
Не знають історії і знати не хочуть!
Розстрвляне різдво ніхто не чув?
25 завжди було! За кодядки кацапи нас вбивали! Як і зараз!
Ну є курки, які крім брендів нічого не знають...
Не знають історії і знати не хочуть!
Розстрвляне різдво ніхто не чув?
Фокус-Покус• 2 часа назад
Ответ дляВсе возможно
А когда мы католиками стали?
Ви мабуть за своє життя прочитали букварь , синю та оту книжку , тому що більшої глупості освічена людина не скаже
графиняВишенка• 2 часа назад
Ответ дляМастер Класс
И два Мыколайчика отмечаем, и два рождества. Почему нет?)) Хорошо хоть новый год пока один
Як це один .А старий новий рік?
Королева краси• 2 часа назад
Ребенку подарим подарок 25, для него уже Рождество именно тогда.
У меня, каюсь, нет ощущения праздника в этот день, хотя в детстве всегда смущало, что попойки и 100 блюд в строгий пост.
Понимала, что сначала должно быть Рождество, а потом уже исчисления годов после РХ.
Неместная Я• 2 часа назад
Ответ дляSvitlo_
Цікаво, хто ставить синіх чоловічків. Адже все вірно. Навіть в Росії святкує православна церква 25 грудня по церковному календарю.
Навіть ... пздц. Последняя инстанция кацапские попы.
Джавеліна• 1 час назад
Ответ дляЖена сантехника
А Библия вас научила не навязывать свое мнение другим и быть добрее к людям?
А де я щось навʼязала? Ви не відповіли на жодне питання. Хоча що ви можете відповісти…
Впораюсь зі всим• 1 час назад
Ответ дляДжавеліна
Хз. Я так розумію, що їй за десяток років мізки повністю промили. Діти в церковному хорі співають. Релігійна сліпота. Вона нікому з родичів не вірить, що у нас тут відбувається. Мені її просто шкода. Вона там як билина одна. От і шлемо пару разів на рік привітання.
Религия ,то таке, её дело. А вот по поводу войны и её неверия... Я давно блоканула такую сестру. Вам не противно ей ещё присылать что то?
Свій варік• 1 час назад
Ответ дляЖивунаБагамах
Уже років 10 святкую 25-го. Коли розібралася з цім питанням та зрозуміла, що до чого.
Щодо чого это евреи, которые украинцам указнкак жить
пані Солоха• 1 час назад
Ответ дляЖивунаБагамах
Вот и я так. Ещё с детства не могла понять - ну почему 7 января? Ну какая логика?
Всюди влазю• 1 час назад
Ответ длябулоТАЙминуло
Не праздник для нас . Никогда не отмечали и не будем
И в моей семье никогда рождество не отмечали, ни 25-го ни 7-го. Только новый год