ЗновЗдоров• 23 декабря 2025
Женщина держала волка в квартире
Боже, кто эти люди, которые волков держать и диких животных в многоквартирных домах? Искусал её этот волк, весь подьезд в крови, хорошо хоть не загрыз. Слышали историю в Киеве?
Гореотума• 23 декабря 2025
Ответ дляЖена миллионера
Я у нас в городе видела чернобурку на поводке.. Сначала не поняла, думаю странная какая-то собачка, походка необычно, потом всмотрелась - лиса..
К нам лет 10 назад приезжал цирк - льва молодого выгуливали просто по гл улице. Втихую, не рекламно
Гореотума• 23 декабря 2025
Ответ длямладокошкина
Там чихуахуа на видео . Неужели ж о такой прибыльный бизнес, я обычно хватало на покупку животных , корм для них?
Тут есть собачки
https://www.youtube.com/shorts/LXnuFxrxPjE
Примарочка• 23 декабря 2025
У меня когда то был волк, щенок, но не маленький, а скажем так подросток, могу сказать что они абсолютно не поддаются дрессировке, для жизни в квартире совсем не преспособлены
Рассказница• 23 декабря 2025
Ответ длямладокошкина
Мне часто в тик токе попадается лысый мужик с леопардом из Кременчуга. Он с ним по улицам гуляет. Но в видео говорят у животного документы есть
Так. Сто разів поліцію викликали. Нічого він не порушує, має право хоч удава вигулювати.
Бабка_в_кедах• 23 декабря 2025
Знаю одну у Києві, 30 змій тримає, на кухні мишей у акваріумі, щоб кормити, це жах, там смердоття таке
Рассказница• 23 декабря 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
А що вона з тими зміями робить?
От реально, нахіба їх 30 штук?
Бабка_в_кедах• 23 декабря 2025
Ответ дляРассказница
А що вона з тими зміями робить?
От реально, нахіба їх 30 штук?
Не знаю, їй подобається, вона сама вже немічна, цукровий діабет, я просто не розумію що у людей у голові
Коко Шанель• 23 декабря 2025
Ответ дляГореотума
Я была тоже в каком то модном цирке, там животные перевозились и содержались в таких жутких условиях, это последний раз что я и дети пошли. Слониха в язвах, жираф в вагончике с дыркой для головы... Ужас.
Коко Шанель• 23 декабря 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Це цукор їй мозок з´їв. Деменція.
БоВжеВільна• 23 декабря 2025
Це ті що ’собачка не кусається’ коли в ліфт заходиш? Правила для всіх написані, ні коли запитуєш чому не в наморднику то зразу оце ’она де не кусається*...думаю їй мало треба ще крокодила завести в квартирі.
Зяблик протестант• 23 декабря 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Вот зачем он им, непонятно
У моего прадеда, в селе, волк жил во дворе. На на привязи, просто по двору бегал. Он его в лесу нашёл ещё волчонком. Никого не обижал, не нападал, но характер был специфический, нуждался в дистанции и особом подходе. Ну и воры гарантированно не лезли.
Борисфенка• 23 декабря 2025
В тій квартирі на Оболоні, звідки позачора ми з Nataliia Popova вилучили вовка сьогодні виявили труп лисиці в жахливому стані з численними гематомами і частково скальпованим хвостом.
Власниця сказала, що часто закривала лисицю на балконі разом з собаками((((((
І стверджувала, що собаки хоч і нападали на лисицю, але та вміла давати відсіч.
Проте ми побачили, що в лисиці не було зубів, і вона не могла відбиватися від собак (навіть невеликих).
А ще в неї була нерухлива задня права кінцівка (через застарілий перелом), та деформована передня права кінцівка (через обмеження простору для рухів)...
На місці була СОГ, яка провела огляд місця події і під протокол вилучила труп тварини.
Асоціація зоозахисних організацій України - АЗОУ буде наполягати на відкритті кримінального провадження за ст.299 КК України за фактом жорстокого поводження з твариною.
Бо по факту лисиця майже все життя прожила в умовах, що максимально прирівняні до притравки(((((((
Вітаміни косметика• 23 декабря 2025
от як вона його додому затягнула? і якщо в голові в неї капуста- за який кошт і ким годувала? страшно і подумати - вовк то хижак м´яса хоче кілограм так 2-3 мабуть на день . А коштує воно не мало
Відкушу все що стирчить• 23 декабря 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Да уж, интересно как он у неё оказался
Купила через інтернет. І це не перший її вовк. Писали що у неї вже вилучали вовків.
Пошаманю• 23 декабря 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
И соседи не слышали?
Соседи наверное начитались советов ’не лезьте’
ничевока• 23 декабря 2025
Ответ дляЗновЗдоров
А щенки в квартире, видели? Это не волчата? Как они могли соседствовать в одном помещении, если это щенки собаки
То звичайні собаки ,а не волчата))
АдеКВАтная• 23 декабря 2025
Ответ дляРассказница
Ось коментар до відео вище з Кременчука:
№2351’..Забороняється утримувати диких тварин в закладах громадського харчування, нічних клубах, готелях, оздоровчих закладах та інших непридатних громадських місцях, а також у квартирах, приватних будинках, присадибних, садових ділянках. Зокрема, йдеться про левів, тигрів, ведмедів, кабанів, крокодилів, вовків, великих та отруйних змій, хижих птахів, інших тварин, які становлять загрозу для людей, або видів тварин, занесених до Червоної книги, і до Списку II Бернської конвенції (Конвенції про охорону дикої флори та фауни)’.
Рассказница• 23 декабря 2025
Ответ дляАдеКВАтная
Ну і?
Це ніяк не заважає чуваку з леопардом гуляти Кременчуком.
АдеКВАтная• 23 декабря 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Необхідно про це сповістити Асоціацію зоозахисних організацій України - АЗОУ, поки не сталося лихо
МЕСТО_Встречи• 23 декабря 2025
Ответ дляПошаманю
Если волк выскочит из квартиры, всех погрызет, не спрашивая, кто каких советов наслушался