Пацаааааааан• сегодня в 12:49
Відчуваю, починаються "веселощі"...
Батьки влітку купували квартиру брату. Не вистачало 7к дол. Я позичила 5 в дол, 2 тис в гривнях по курсу і домовилися, що повернуть все в доларах. Навіть не думала, що можуть виникнути проблеми. Сьогодні вирішила запитати, коли планують віддавати. Мама шокувала " Ну частину, та що в гривнях я ж тобі вже віддала. А в доларах скоро віддам. А як не віддам, то я вже і так тобі багато помогла". Справа в тому, що мама не віддавала, мені і не потрібно так було. Я їй кажу, а вона наполягає, що я просто забула... Пздц. Нахера я позичила? Шкода не грошей, а відносин.
Взагалі така тупа ситуація. У мене дохід такий як у брата, але плюс двоє дітей. Але, мабуть, йому потрібно більше...
Пацаааааааан
• сегодня в 12:52
Ответ дляХочу наколоти губи
Она реально помогала вам?
Так, мені купили також квартиру. Але брат нічого не давав.
КликОЛЬКА• сегодня в 12:52
Вам теж купували квартиру батьки?
Хай брат повертає тоді, раз зп така сама як і у вас
КликОЛЬКА• сегодня в 12:55
Хай брат повертає 3, 5 тис дол, раз вам теж купували батьки, це по справедливості
Черный Ловелас• сегодня в 12:55
Ответ дляЗаставляличка
Хочешь потерять семью - одолжи им денег
Там где появляются доллары кончается дружба и семья.
Вумна вутка• сегодня в 12:56
С 2 киндерами и 7 к зелени одолжила спокойно-значит богатая
сЛАдКОежКА• сегодня в 12:57
Вони почалися, коли Ви гроші позичили мамі. Вирішили навчитись на своїх помилках? Ну то у Вас гарно вийшло.
Хочу наколоти губи• сегодня в 12:57
Ответ дляПацаааааааан
Капец. Ну ругаться вобще нет смысла сейчас. Шансы есть, что отдадут. Попробуйте спокойно повосстанавливать ее память, может отложила вам на отдать и дома так и лежат
Помаранчова душа• сегодня в 12:58
Ответ длясЛАдКОежКА
В деяких випадках неможливо відмовити - коли родичи знають, що гроші є.
сЛАдКОежКА• сегодня в 12:59
Ответ дляПомаранчова душа
Якщо ніхто при цьому не помирає, оформити якось цю подію, хоча б розписку взяти.
Помаранчова душа• сегодня в 13:00
Ответ длясЛАдКОежКА
Блін, ну як взяти розписку з родичів....
Мрії у вирії• сегодня в 13:01
Ответ дляПацаааааааан
ну так вам дійсно батьки допомогли. квартира - це овердофіга покупка.
сЛАдКОежКА• сегодня в 13:02
Ответ дляПомаранчова душа
Мовчки, вірніше ротом. Вони ж у Вас якось питають про гроші, скзати: ОК, але що не було непорпозумінь, давай все запишемо на папері. Ні то ні, так то і добре.
Баба Йога• сегодня в 13:02
Автор, якщо історія реальна (ніт), то хто вам доктор, що ви лохопет?
Батьки купують квартиру не вам, а брату, в якого навіть ще немає родини. Ви позичаєте велику суму навіть без номінальних документів типу розписки. Ви погоджуєтеь з тим, що рідна мати збирається вас на.бати.
Ось реально - хто винен в цій ситуації?
сЛАдКОежКА• сегодня в 13:03
Ответ дляМиззери
Почему брат не отдает а мама ? Спросите у брата
А брат оддалживал деньги у Автора? Тут прям схема трех, я ни я, и хата не моя
КликОЛЬКА• сегодня в 13:06
Ответ дляПомаранчова душа
Головне, що та розписка немає ніякої юридичної сили.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• сегодня в 13:10
Ответ дляПацаааааааан
А ему они тоже полностью за свои купили ? Или его часть денег тоже там есть?
КликОЛЬКА• сегодня в 13:08
Ответ дляCammom
Чому по справедливості? Виходить вона йому дає 3.5 тис а він їй нічого
Ну це наче вона доложила до купівлі свого житла, а брат - для свого
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• сегодня в 13:08
Ответ дляЗаставляличка
Хочешь потерять семью - одолжи им денег
100%
Или давать как подарок или не давать вообще
Дама с заначкой• сегодня в 13:09
Спитайте у брата, чи збирається віддавати. Якщо відмовить - значить все, забудьте про ті гроші. А стосунки все одно доведеться переглянути, бо з вас зробили їздову собаку і всі довольні, а ви тягнете мовчки. Так що стосунки там і так нещирі і невзаємні.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• сегодня в 13:09
Ответ дляПомаранчова душа
Не надо им говорить, что у вас есть
Чекаю завтра• сегодня в 13:11
Ответ дляПомаранчова душа
Звідки родичі знають, скільки у вас є грошей?
Пацаааааааан
• сегодня в 13:18
Ответ дляБаба Йога
Ось реально - хто винен в цій ситуації?
Я все розумію. Тільки я... Дуже погано себе почуваю. Можливо, мама згадає, а можливо і ні. А ще мене дивує ця амнезія в людини, яка пам´ятає все на світі. Тут точно не все так просто. Це якийсь цирк, я вже не уявляю як ми будемо далі нормально спілкуватися. Ці декілька тисяч доларів варті розбрату в родині?