Да, я блондинка!• 13 октября 2022

Крем для обличчя 40+

Хотілося б щось дієве спробувати. Особливо проблем зі шкірою немає , але вік дає за себе знати. Зморшки….. так хочеться їх позбутися, або хоча б мінімізувати прояви.
Свезло так свезло• 13 октября 2022
ретинол, если нет купероза, то третиноин

Пыхтелка• 13 октября 2022
Кремы все до одного места, инъекции либо массажи для снятия мышечного спазма
МадамОхмури• 13 октября 2022
Онлайн? Автор може до грамотного косметолога? Там важливо і тип шкіри і пора року і що саме ви хочете від крему?
Немає чарівної палички чи крему, нажаль.
Мені наприклад корейська косметика зашла але не вся а саме для мого типу шкіри. Якби не косметолог я б і не знала що така є, і що вона мені допоможе.
Ганцю в кєдах• 13 октября 2022
Крем с ретинолом. Начинать с минимального процента. Далее от морщин идёт инъекционная и аппаратная косметология.
Спасу мир• 13 октября 2022
Купіть собі олію, я спробувала , коли проходила курс масажу на обличчі, подивилась яким мені мастила масажистка і взяла таке, оскільки була в захваті від нього. До крема жодного разу не було думки повертатися з тих пір. Це любов.
автор Да, я блондинка! • 13 октября 2022
Ответ дляСпасу мир
Можна фото, або назву
А у нас макарошки• 13 октября 2022
Ответ дляСпасу мир
а що за олія? якраз шукаю для масажів

Спасу мир• 13 октября 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
Можна фото, або назву
Life-flo, чиста олія з насіння шипшини для догляду за шкірою. У мене така. Не дешева, але її дуже на довго вистачає. У масажистки ще було такої ж фірми малина, теж мені зайшла, але вибрала все таки шипшину.
Єдина умова для олій, що у вас немає алергії.
75В• 13 октября 2022
Ответ дляСпасу мир
Советуйте пожалуйста что за масло ?
Интимная• 13 октября 2022
Ответ дляСпасу мир
Ще таке рекомендую спробувати https://ua.iherb.com/pr/leven-rose-100-pure-organi...
Дайте подумать• 13 октября 2022
Life for skin by oceanic на мейкапе беру. Польский. Просто прелесть там змея на картинке
Дайте подумать• 13 октября 2022
Вместо фор цифра 4
Спасу мир• 13 октября 2022
Ответ для75В
Советуйте пожалуйста что за масло ?
Написала, пост №8.