Штора с кисточкой• 13 октября 2022
Кто как греется дома?
Кто как греется у себя дома? Включаете ли конвекторы/ дуйчики /кондиционер? Не знаю как теперь быть, изза того что сказали экономить электроэнергию, это ж теперь не включить ничего что б погреться
АдеКВАтная• 13 октября 2022
Квартира перший поверх, якось не мерзнемо.
Градусів 19-20є.
Вдягнені в спорт костюм.
Але, зрозуміла, що справа в вологості - вмикаємо дегідратор в дозволені часи, він сушить повітря, з кімнати 16 кВ.м , за добу +-літр вологи збирає.
Без нього сирість, і не комфортно.
Градусів 19-20є.
Вдягнені в спорт костюм.
Без нього сирість, і не комфортно.
Пластилин_Колец• 13 октября 2022
Ответ дляkabatosa
Твердопаливний котел вже тижні 3 гріє
Только расходники дорогие ((
Секретница• 13 октября 2022
Ответ длямегамоСГ
Винце краще гріє за чай🍷
Я абсолютно згодна, але в мене робота, чоловік, 2 дітей)). Якщо кожного дня буду грітися винцем, то мене більше ні на що не хватить))
Пластилин_Колец• 13 октября 2022
Ответ дляРыжаяЛиса
У нас плюс минус 20,8-21,5 градуса
Когда купаем детей включаем газ, чтобы тепло шло. Но муж купил ’умные’ розетки и теперь они включаются сами когда температура воздуха меньше 20 градусов. Пока не так холодно, так что ничего не включается
Розетки сами включаются и греют?
Форс мажор• 13 октября 2022
Ответ дляПластилин_Колец
Північ країни))
Ми просто зараз посеред гір в Волосянці в тут +7. Думаю невже є місця де може бути холодніше ніж в горах.
Пластилин_Колец• 13 октября 2022
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Нє.
Деякі люди люблять дихати свіжим повітрям.
І тому їм зручніше вдягатися але не зачиняти вікно.
Ви так не любите-робіть по іншому.
Зимой тоже так дышите?))
ЯниЯ• 13 октября 2022
Я в футболке и спортивках тонких хожу ещё) сыновья с мужем в шортах.. Киев.. ещё и не покупали обогреватель)
Пластилин_Колец• 13 октября 2022
Ответ дляА Я Самая Самая
Чего?
Есть же с индивидуальным отопление. Включая когда хочешь те батареи или полы. Это у кого нет автономки им хуже но есть кондеры/ конвекторы.
Можно и летом не выключать, только платить чем?..
месяцкие• 13 октября 2022
Ответ дляКто крайний?
Кондиціонер в дозволений час
А когда недозволеный?
Пластилин_Колец• 13 октября 2022
Ответ дляАдеКВАтная
Градусів 19-20є.
Вдягнені в спорт костюм.
Без нього сирість, і не комфортно.
Градусів 19-20є.
Вдягнені в спорт костюм.
Без нього сирість, і не комфортно.
Покажите фото дегидратора, пожалуйста. У нас сырость капец ((
Ответ дляОльга520
Не знаю як це працює але я мерзнути перестала після місяця в Болгарії. Зараз повернулась і холод не відчуваю. Самій дивно як воно працює
Видно щось не так в організмі.
Як багато рухаюся , то ще терпіти можна, якщо повільно або лежати, то все, сильно мерзну
Пластилин_Колец• 13 октября 2022
Ответ дляРыжаяЛиса
Розетки обогреватель сами включают. Не дописала)))
Ааа...
месяцкие• 13 октября 2022
Ответ дляМатусік
Вмикаю в дозволені години, бо зовсім замерзну.
В квартирі 24°, літом за такої температури в футболці і шортах ходила і було норм, зараз на мені купа флісу і холодно.
Не знаю як то працює
Може що вологість 70%, але ж і влітку таке бувало.
Не знаю як то працює
А как это дозволени и нелозволени часы для кондеров, отопления?
В если в нелозволени включить, то что?
Кто крайний?• 13 октября 2022
Ответ длямесяцкие
А когда недозволеный?
В часи пікових навантажень просять не вмикати прибори, що багато споживають. Ну ми і не вмикаєм.
Пластилин_Колец• 13 октября 2022
Ответ дляkabatosa
З минулих років залишилось повно ще, на 3-4 роки вистачить, вдячні пацієнти привозили чоловіку
Классно
Пластилин_Колец• 13 октября 2022
Ответ дляРыжаяЛиса
Классная тема, кстати. Почти что умный дом
Лучше теплый дом, чем умный. Ну, для меня, по крайней мере.
Ответ длямесяцкие
В если в нелозволени включить, то что?
В час пік просили не вмикати галжете що беруть багато енергії, бо не витримує система і будуть вимикати далі багатьом світло.
В такі години нічого не вмикаю окрім світла.
Та й в інші зараз дуже ощадливо намагаюся використовувати електрику, аби інші люди теж її мали
Пластилин_Колец• 13 октября 2022
Ответ длямесяцкие
В если в нелозволени включить, то что?
А вы не знаете до сих пор? Странно...
месяцкие• 13 октября 2022
Ответ дляПластилин_Колец
А вы не знаете до сих пор? Странно...
Нет, не знаю
А где это так?