МатьЧасть• 13 октября 2022

Що сьогодні було... як мене біженку ледь в дурку не поклали :D

Вчора писала тему що я з чоловіком, бабою і мамою і дитиною вагітна живу у темній кімнаті а в інший частині кімнати(типу одна але як дві) 24/7 бабця сидить. Знач вирішила я написати власниці подяку що все круто але ми хотіли б переїхати на інше місце, що і темно і тварини треба забрати з Польщі і т.д. Вона на мене напала що мені завжди все не подобається і вона дала мені класну кімнату окремо з чоловіком(без вікна як темниця). Я сказала ну так так...прийшла додому розказала своїм, що будемо зїжджати як я і казала бо морально я не вивожу вже це все) цей табір) Вони на мене теж напали що я наробила нас переселять у якесь село, чоловік ти що взагалі у мене тут робота і його все життя(на мої почуття і бажання він срати хотів), мама і бабця теж за роботу і за все розпереживались. Прийшла власниця обізвала мене егоїсткою, кричала так що весь дім чув, сказала що я все псую, і що я просто незрозуміло хто. І якщо у мене депресія від темної кімнати то щоб я йшла до психіатра і в дурку, що вона старається для нас(вона нас спочатку заселила п´ятьох у малу кімнату, потім розселила нас з мамою а бабцю окремо і ми зробили перегородку і вона дала нам цю темницю хоч і окрему кімнату). Мені стало образливо що я мама 11-місячного малюка і вагітна і вивезла всіх а отримала таку подяку...почала плакати і сваритись на своїх, чоловік сказав що я не в собі, мене це злякало, я кажу яке не в собі, те що я просто хотіла добитись кращого житла бо мені тут важко? В мене немає ні години в день щоб я була сама я або з бабою або в темниці сиджу або на вулиці маю пропадати. Вони списали все на гормони і сказали що мені треба заспокійливе. Я просто в шоці. Як висновок власниця вирішила нас не виганяти бо мої попросили і дати нам шанс, нас переселила у світлу кімнату а в темну сказала щоб ми обрали хто піде, я сказала мама але поселили ми бабу тому що вона якщо буде з нами не буде з неї виходити ніколи. Баба образилась трохи, ну і власниця звичайно сказала щоб мама жила з нами обов´язково щоб нам насолити ;) Я в ауті. Ось це був би прикол якби вона ще дурку мені визвала що я плачу бо не подобаються умови. Ось таке біженство..хочу додому
автор МатьЧасть • 14 октября 2022
Ответ дляФрекен бок
так что же вы сразу не написали, что беременная и у вас гормоны? мы же не знали.
Це не гормони, це дійсно тяжкі часи)

АБВГДэшница• 14 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
В першу чергу для себе, і була надія на покращення. Але таке відчуття що наш шлюб йде на дно. При тому що я мала набагато кращих хлопців але вибрала звичайного його і полюбила а він зараз так поводиться
Тобто шукати якнайгірше - то ваше кредо?
А бабці 90 вже є?
автор МатьЧасть • 14 октября 2022
Ответ дляАБВГДэшница
А бабці 90 вже є?
Ну не найгірше, просто саме з ним зав‘язалось спілкування і відносини. Хоч перед шлюбом мама казала що ти з ним не будеш як за кам‘яною стіною, я забила болт на ті слова. Було цікаво як це, шлюб, дитина..
Божоле• 14 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Ага)
А як вдалося штани катапультувати на Захід ? Через кацапію городами ?
Помидорина• 14 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
За безпеку
Вы с Краматорска? Николаева? Харькова? Запорожья? Или со Львова? сидите в Польше и беженцам сдаёте квартиры по 40 к?
АБВГДэшница• 14 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Діти, то відповідальність, а на цікавість. Ви їх взагалі любите?Нащо обрали такого нікчему в батьки?
Пацака-задирака• 14 октября 2022
Сили читати тему всю нема, але, як то кажуть, якщо третій чоловік б´є по морді, то справа не в чоловіку, і в морді
Не повірю, що всі в один момент з глузду з´їхали і на рівному місці вас ображають і кричать на вас. Не може такого були просто. Сюр якийсь
Проработник• 14 октября 2022
Не, ну я молодец, что оставила печенек и чая на Советчицу. Настало время ох.. тельных историй
Помидорина• 14 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Ви з дитиною будете сидіти?
Бабушка. Нужно было думать и предохраняться

миссАрфография• 14 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
А до чого тут манія величі? Їхали з дитиною я і мама, бабцю відмовила її друга дочка. Потім кожного дня вона казала як їй страшно і погано що вона сама і війна, мама не хотіла вже її брати, а мені стало шкода і я наполягла щоб вона виїхала. Домовилась у Польщі щоб у неї місце було. Тобто вийшло так що якби не я на неї всі забили б болт
Вивезла всіх-це ваші слова. Я вже уявляю, як ви вагітна на горбу тягнете все ваше сімейство і зверху ще чоловік сидить-ноги звістка, а тепер щось там про бабка пишете…. Виходить, нікого ви не вивозили
АБВГДэшница• 14 октября 2022
Ответ дляПомидорина
Не на часі.
Божоле• 14 октября 2022
Ответ дляПомидорина
Бабушкє ?
автор МатьЧасть • 14 октября 2022
Ответ дляПомидорина
Нічого ми не здаємо)
ПешитеБесАшипок• 14 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Ви з дитиною будете сидіти?
Нахіба вагітніти? Ви циганка? Ви маргіналка чи селянка релігіозна?
автор МатьЧасть • 14 октября 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Обожнюю, дитинка неймовірна. Другого теж люблю але поки ми ще не знайомі так близько бо він у животику) Знаєте, тому що у мене низька самооцінка. Мені здавалось що треба брати те що є, бо ніхто не візьме ну і на час одруження все було більш менш добре
автор МатьЧасть • 14 октября 2022
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я простіше відношусь до всього, для мене 1-2 дитини це небагато. Можна виростити і підняти)
ПешитеБесАшипок• 14 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
В мене в голові не укладується: тіпа біженка, а на самом ділі нероба з таким же муженьком . І ще вагітніє. Гнать таких як ви в шию з тої Европи. Як ті румунки.
Проработник• 14 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Та да, немного. Тепер штампуете тему за темой,что и там плохо и тут херово. Я бы в чужой стране не беременела, непонятно, что будет, где будете. Пипец.
автор МатьЧасть • 14 октября 2022
Ответ дляПроработник
Це мій останній «проект» я не планую більше народжувати. Буду працювати і розвиватись)

Проработник• 14 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Это не проект, а живой человек. Вы пишете, что с мужем то ссоры, то подарочки, то плевать на ваши интересы. Какие ’проекты’ с таким раскладом?
автор МатьЧасть • 14 октября 2022
Ответ дляПроработник
А невже вагітніють тільки від ідеальних? Як би там не було, це мій законний чоловік і я не дозволю йому забити на дітей. Буде пахати на них як і я.
автор МатьЧасть • 14 октября 2022
Ответ дляПроработник
Ну і мені не хотілось проходити вагітність та пологи знову колись, я захотіла відстрілятись один раз
Проработник• 14 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Т. Е. Вы живёте в чужой стране, как беженцы, и решилили ’отстрелятся’? Не, вы точно тролль
.
автор МатьЧасть • 14 октября 2022
Ответ дляПроработник
.
Це не пов‘язані між собою речі. Ми хотіли двох давно. Просто чомусь зараз наважились. Але всеодно у нас було б двоє
Ро30BbIu_CJIoHuK• 14 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Жесть, це правда що ви пишете?
Абсолютная правда к сожалению…. Вот сейчас каникулы начались, выехали с сыном к друзьям… живем в квартире до 23.10… а потом не знаем что делать дальше… со школой все супер, сын быстро с швейцарцами подружился, все нравится а жилье…. Говорит - поехали домой, не хочу туда возвращаться. Да я и сама туда не хочу… насчёт работы- где только не ищу… но нам и в курсах отказали… вобщем пробуем конечно найти выход, но пока безрезультатно. зато алкаши поприезжали- для них там рай… уже и психи от их ора устали…
Проработник• 14 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Та понятно.
КтоЕслиНеЯ• 14 октября 2022
Ответ дляФлюорография гуся
8 міс війна, 11 міс дитині - і ви вагітні?
Так может ей рожать через 2 недели
Море Счастья• 14 октября 2022
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
а какой кантон у вас? Если попробовать в лагерь опять, если вы там были, может вас распределят в кантон, который менее перегружен.
Фантазерша• 14 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Ви з дитиною будете сидіти?
У Вас там ще мама, баба і чоловік
Фрекен бок• 14 октября 2022
Ответ дляМатьЧасть
Це не гормони, це дійсно тяжкі часи)
у нас сейчас и тяжелое время - это правда. Война.
Но, все , кто прошел через беременность знают свои обостренные потребности.
Так как у вас необходимость света