ПоэтеСССа• 14 октября 2022
Как попасть в фарм компанию на работу?
Обязательно ли начинать именно мед предом? Я просто проработала в аптеке около года и поняла что это не мое(у меня фарм образование вышка)
БеллаДонна• 14 октября 2022
В какую конкретно хотите попасти? Давайте имя фармкомпании, а то они разные.
ПоэтеСССа
• 14 октября 2022
Ответ дляБеллаДонна
В Киеве, без разницы, чтобы просто норм была
Секс-Бомба• 14 октября 2022
Медпредом ещё хуже ,чем в аптеке. Как попасть - не знаю, сама смотрела вакансии - ничего(
УраганнаЯ• 14 октября 2022
Ответ дляПоэтеСССа
Отправьте ваше резюме в отдел кадров, все просто
Банан-барабан• 14 октября 2022
Ответ дляПоэтеСССа
Вибирайте, що ближче до вас, Бадм наприклад в Гостомелі , Оптима десь як їхати на Бориспіль....це різні райони Києва.
Йдть на закупки , або в кол.центри - там як в аптеці, тільки офіс і телефон
Банан-барабан• 14 октября 2022
Ответ дляkabatosa
З/п зате вище рази в 2 мінімум
Не завжди, там в основному бонуси , а вони є не кожного міс
Секс-Бомба• 14 октября 2022
Ответ дляkabatosa
З/п зате вище рази в 2 мінімум
Смотря в какой компании. И тоже планы-планы. Ходят по аптекам упрашивают фармацевтов ,а потом все равно скупают сами свои препараты)
Кривая спроса• 14 октября 2022
Это какая по счету тема о ненавистной работе 🙄и сколько вы еще будете ныть сложа руки?
Ответ дляСекс-Бомба
Ну то треба йти туди де не доведеться потім все викуповувати, достатньо домовитись з Гаммою, АНЦ і Подорожником і фармацевти самі будуть продавати
Секс-Бомба• 14 октября 2022
Ответ дляkabatosa
Если бы все было так просто. Вы работали в аптеке, может медпредом ?
Ответ дляСекс-Бомба
Медпредом, регіоналом, продактом. В часи коли я була медпредом, а це більше 10 років тому все було доволі просто, я ще будучи на інтернатурі в індійській компанії заробила на першу свою машину за рік, зараз при етичній промоції це нереально
Секс-Бомба• 14 октября 2022
Ответ дляkabatosa
Что было 10 лет назад не знаю, сейчас все гораздо сложнее. Конечно, есть норм компании,но таких мало. Сейчас сложно и медпредом, и фармацевтом, и региональном. На машину точно не заработать )
Ответ дляСекс-Бомба
Зараз домовленості на іншому рівні, брат був маркетологом у великій аптечній мережі до цього року
Секс-Бомба• 14 октября 2022
Ответ дляkabatosa
По продажам не вижу этих договоренностей. Сейчас вообще беда с торговлей
Ответ дляСекс-Бомба
Це недопрацювання медпредів та фармацевтів, за маркетингові договори все одно фармкомпанії мережі платять, за першу рекомендацію платять ще більше, за все платить фармкомпанія, а наскільки це потім буде виправдано не хвилює аптечну мережу)
Секс-Бомба• 14 октября 2022
Ответ дляkabatosa
Понятно,что все оплачено, но выхлопа вообще нет. Медпредыинудно чеканять инфу о препаратах и умоляют продавать ,а их компании теряют деньги. Фармацевтам вообще пофиг )
БеллаДонна• 14 октября 2022
Ответ дляkabatosa
Ви працювали в якій індійській крмпанії?
БеллаДонна• 14 октября 2022
Ответ дляkabatosa
Туліп лаб
Не чула про таку, думала що індійська Кусум
Ответ дляБеллаДонна
Кусум жлоби і з/п на той час була 600-700 у.є
В Туліпа на той час був дуже непоганий препарат Тугіна - транексамова кислота, окрім купи семплів відкат був 10% від вартості, взагалі індуси виїзжали на відкатах дуже непогано, ми коли знімали продажі, 90-95% їх подавали на ’бонус’, а реально платили десь до 50, при планах по продажам в 15 тис у.є, це було 500-700 у.є додатково до з/п, це ще не враховуючи проданий бензин)). Були часи...
Из ДОМа-2 Я• 14 октября 2022
Тю, почему только медпредом. У вас фармобразование, в представительство при наличии нормального английского кем угодно: PV, QA, RA.
Из ДОМа-2 Я• 14 октября 2022
Ответ дляБанан-барабан
Вы понимаете, что такое фармкомпания?
Я_поехала• 15 октября 2022
В фармкомпанії достойні треба англійську дуже гарно знати, особливо розмовну. Ну і якщо не медпредом, то спочатку досить слабка посада, помічник, а потім при бажанні та можливостях кар´єрне зростання. Є багато напрямків - реєстрація, відділи маркетингу та інші. Зараз важко скрізь, зп високих треба шукати, та й одразу після аптеки їх ніколи нікому не давали. Але звичайно треба спробувати, розпочати пошуки і подивитися що взагалі пропонують. Знаю, що багато компаній взагалі поки активно не приймають на роботу, а тіх, хто виїхав, замінюють тими, хто залишився. Ще можна в наші українські компанії пробувати, з них багато починають. Успіхів Вам