Морковку дай• 15 октября 2022
Як то бути мамою двох чи більше дітей?
Так сталось, що я при надії.
Але якось не готова. Якось мені дивно. Як так вийшло? Ми дуже обачні були.
А тепер у роздумах, це мені потрібно, я зможу впоратись…
Розкажіть, як то бути мамою двох, або більше?
ЛисАпедная• 15 октября 2022
Ответ дляМорковку дай
Того і боюсь
Тих нервів
Війни
Зараз знову ті емоції
Тих нервів
Війни
Зараз знову ті емоції
Навіть крізь всі нерви всерівно я віддчуваю себе щасливою з ними двома.
РокерША• 15 октября 2022
О, в мене прям такі самі думки були, про невчасно і так далі, не запланована друга дитина. Ще від першого декрету не відійшла, хоча вже 2 роки як вийшла з нього. Шукаю варіанти народити і не йти в декрет, бо це був для мене жах(
Дама с заначкой• 15 октября 2022
Ответ дляПушАпница
Когда кого-то одного нет дома всегда думаю как хорошо тем,у кого один.
В мене навпаки, разом граються і розважають одне одного. А коли окремо - мама, мама, мама
КарамбОлька• 15 октября 2022
Досить цікаво!)
Спочатку незвично і подекуди важко. Але після 3 років молодшої дитини просто одне задоволення! Це особисто моє сприйняття.
У дітей різниця 3 роки, вони майже постійно разом. Їм цікаво один з одним, не без бійок та криків правда, але все ж таки вони вважать себе друзями.
Зараз моїм дітям 9 і 6 років і я чекаю на малюка. Ось тут готуюсь до певних труднощів. Старшим не буде цікаво з молодшим, тому це, напевно, буде мамина дитинка))
Голова колгоспу• 15 октября 2022
Ответ дляМорковку дай
Майже 4 роки
Це зручно.
У моїх 3 роки.
З 2 років меншого можуть вдвох гратися.
Зараз їм 11 і 8.
З різницею від 6 років вже б так не було.
У моїх 3 роки.
З 2 років меншого можуть вдвох гратися.
Зараз їм 11 і 8.
Морковку дай
• 15 октября 2022
Ответ дляКарамбОлька
Досить цікаво!)
Ви гарно описуєте.
Може і в мене добре все буде
Аби тільки війна скінчилась
Може і в мене добре все буде
Аби тільки війна скінчилась
Морковку дай
• 15 октября 2022
Ответ дляГолова колгоспу
Це зручно.
У моїх 3 роки.
З 2 років меншого можуть вдвох гратися.
Зараз їм 11 і 8.
У моїх 3 роки.
З 2 років меншого можуть вдвох гратися.
Зараз їм 11 і 8.
Так
Але ще треба якось до тих двох років ще дотягти))))
КарамбОлька• 15 октября 2022
Ответ дляГолова колгоспу
Це зручно.
У моїх 3 роки.
З 2 років меншого можуть вдвох гратися.
Зараз їм 11 і 8.
У моїх 3 роки.
З 2 років меншого можуть вдвох гратися.
Зараз їм 11 і 8.
Ось в мене зараз буде різниця 9 та 6 років.
І я вже розумію, що спільних ігр можна не чекати.
Донечка правда чекає на малюка, мріє катати у візочку))
Але ж я розумію, що це зараз вона так говорить. А як буде насправді покаже лише час)
КарамбОлька• 15 октября 2022
Ответ дляМорковку дай
Ви гарно описуєте.
Може і в мене добре все буде
Аби тільки війна скінчилась
Може і в мене добре все буде
Аби тільки війна скінчилась
Все обов´язково буде добре!
Чумачечая_• 15 октября 2022
Що вам сказати, важко. Особливо з маленькою різницею. Особливо якщо старша дитина не спокійна. Або то мені так повезло :) В мене хлопці, різниця 4,4. Постійні розборки і бійки. Але я не шкодую, планую народити ще 🤣
Грибной_Дождик• 15 октября 2022
Ответ дляПушАпница
Грибной_Дождик• 15 октября 2022
У меня и с одним нет времени на себя, очень много внимания к себе требует, сам не играет, постоянное «маааам»…
О втором даже не думаю
Голова колгоспу• 15 октября 2022
Ответ дляКарамбОлька
Дівчатка часто люблять бавити маленьких і роблять це із задоволенням.
Мого меншого просили покатати дівчатка з двору.
Я відпочивала, одним оком дивилася на старшого, який щось будував з піску, меншого катали дівчата.
Хвилин 15-20 могла спокійно посидіти.
Голова колгоспу• 15 октября 2022
Ответ дляМорковку дай
Так
Від характеру залежить.
Мій менший любив із ліжечка дивитися, як грає старший, ще місяців з 3.
І я могла на 2-3 хвилини навіть вийти на кухню.
А старший не лежав зовсім. Я з ним і у туалет мусила ходити.