Морковку дай• 15 октября 2022

Як то бути мамою двох чи більше дітей?

Так сталось, що я при надії.
Але якось не готова. Якось мені дивно. Як так вийшло? Ми дуже обачні були.
А тепер у роздумах, це мені потрібно, я зможу впоратись…
Розкажіть, як то бути мамою двох, або більше?
ПушАпница• 15 октября 2022
Когда кого-то одного нет дома всегда думаю как хорошо тем,у кого один.

автор Морковку дай • 15 октября 2022
Ответ дляПушАпница
Взагалі на себе часу немає так?
ОдинРазНадетое• 15 октября 2022
Нервово, важко, стрьомно, але у життя тепер ж сенс. Такого щастя, як коли пене обіймають ці рученята, я ніколи не відчувала.
З двома легше. Особливо, якщо старша дівчинка)
Большой секретик• 15 октября 2022
Легше ніж з одним))мама погодок 1.9 різниця
Боевая• 15 октября 2022
а яка різниця між діттьми буде?
Добротная• 15 октября 2022
Яка у Вас різниця між дітьми?
автор Морковку дай • 15 октября 2022
Ответ дляБоевая
а яка різниця між діттьми буде?
Якщо народжу то 4 роки

автор Морковку дай • 15 октября 2022
Ответ дляДобротная
Яка у Вас різниця між дітьми?
Майже 4 роки
Поторописька• 15 октября 2022
Так само, як і одної, але легше. Тепер все знаєш, впевненіша в собі.
автор Морковку дай • 15 октября 2022
Ответ дляОдинРазНадетое
Ох…
Ламборджини• 15 октября 2022
Это отлично, если есть деньги и кому помогать. Моя родственница входит в Топ 100 женщин- руководителей Украины. Помоют ей и няня,и домработница, и ее мама, и муж. Детей трое) Она - стройная, красивая, ухоженная и успешная. Но за всем этим, помимо ее талантов и работоспособности, стоят большие финансовые возможности и 3-4 человека на подмоге..
автор Морковку дай • 15 октября 2022
Ответ дляПоторописька
Це так і є
Думаю, буду все по іншому робити
ПушАпница• 15 октября 2022
Ответ дляМорковку дай
Взагалі на себе часу немає так?
Есть час,они уже не маленькие-9 и 11 лет,но задолбали все-равно.Ещё переговариваются между собой,ругаются иногда,дочка младшая зачинщик,хотя с виду божий одуванчик.И обязательно отдельные комнаты нужны,учтите это
Хачапууури• 15 октября 2022
Якщо вам вже Бог дав і ви при надії то навіть недопускайте таких думок, всі ваші і всі самі любимі мають бути вам
Що зараз таке запитувались? - невже вам стане легше якщо тут понаписують хто зна що?) Якби нестало однієї дитини з тих що у вас зараз є якби вам були на душі і якби ви це пережили? Так само і ця дитинка яку носити , вона вже ВАША❤️🥰ЛЮБІТЬ І ПРИЙМАЙТЕ
Добротная• 15 октября 2022
Ну більш-менш. Стосовно часу на себе, ну Ви вже це проходили, знаєте, скільки часу та уваги потребують діти. Але вони ростуть, стають більш самостійними в побуті, і буде легше. Дуже полегшує життя хороша матеріальна складова.
автор Морковку дай • 15 октября 2022
Ответ дляЛамборджини
Я б навіть і не думала коли було б так
Ясамаякрасивая)• 15 октября 2022
Дааааа, даже не знала, что так говорят, при надії
Марипосса285747• 15 октября 2022
Одни плюсы. Скучно не будет никогда.
автор Морковку дай • 15 октября 2022
Ответ дляХачапууури
Дякую, дуже теплий коментар

Ламборджини• 15 октября 2022
Ответ дляМорковку дай
Я б навіть і не думала коли було б так
Ну кожному своє. Зате вона працює по 15 годин в день і у неї на тих дітей роками немає часу(... у Вас інша ситуація
автор Морковку дай • 15 октября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Так)) говорять)
Це дуже красиво звучить)
На практиці важче)))
Последний вагон• 15 октября 2022
Ответ дляЛамборджини
Зато всеми уважаемо.А если б занималась детьми,то на советчице ее б раскритиковали
Ламборджини• 15 октября 2022
Ответ дляПоследний вагон
На Советчице критикуют всех и всегда)
автор Морковку дай • 15 октября 2022
Ответ дляМарипосса285747
Одни плюсы. Скучно не будет никогда.
Я сама з родини же є брати)
Якось мама моя справлялась
А я дуже боюсь
Ясамаякрасивая)• 15 октября 2022
Ответ дляМорковку дай
Так)) говорять)
Це дуже красиво звучить)
На практиці важче)))
Буду знать)
Как любит говорить моя одна подруга, что уж теперь)))) дело сделано)
автор Морковку дай • 15 октября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Буду знать)
У мене як у серіалі, презерватив дає захист у 98 Відсотків
От я і втрапила в уті два
ЛисАпедная• 15 октября 2022
Поку був чоловік в дома, було норм. Підміна, розподіл обов´язків по вихованню, допомога, час на себе, раз в тиждень, але був. Зараз чоловік в зсу і я уже пів року з ними сама 24/7 без допомоги і це важко що до сивого волосся і нервого зриву. Різниця рівно 4 роки. Якщо є допомога норм, якщо діти спокійні по темпераменту також норм, але в мене старший сдвг 1 клас і в малої криза 3х, прям бонус від життя. Але це все тимчасове, ти лягаєш ввечері з ними, читаєш книжку їм і почуваєш себе щасливою мамою. Все буде добре, діти це щастя.
Котомафия• 15 октября 2022
Як першу народила то було лячно. Нічого незнала толком, не вміла. Читала Комаровського. За другим все як по-маслу) і так, любов до дітей різна)
Весела бджілка• 15 октября 2022
Ответ дляМорковку дай
Я сама з родини же є брати)
Якось мама моя справлялась
А я дуже боюсь
Не бойтесь. С двумя гараздо легче чем с одним
автор Морковку дай • 15 октября 2022
Ответ дляЛисАпедная
Того і боюсь
Тих нервів
Війни
Зараз знову ті емоції