Я люблю транзисторы• 15 октября 2022
Коли люди встигають жити?
Будувати будинки, відпочивати на вихідних, жарити шашлики, гуляти з дітьми, пити вино.
Коли ви все встигаєте? Навчіть жити.
Куплю орехи• 15 октября 2022
Ответ дляАстоновитесь!
А самі з дитиною чому не гуляєте?
В мене бувшому чоловіку теж ніколи часу не було на таке.
Але ми з донькою вдвох їздимо куди хочемо. Сіла в автомобіль і поїхала і нікого не чекаю
Намагаємось гуляти з молодшою. Старша вже окремо, чоловік теж окремо живе. Але війна, ми впо зараз. Це я про минуле згадала. Багато залежить від чоловіка в сім´ї
КлараЦеткин• 15 октября 2022
Ответ дляБайрактара
просто делаем то, что нужно и то, что хочется. Вот и время находим. Правда у нас детей нет, но всё равно жизнь в движении, уверенна так и с ребёнком будет
Так и будет. У нас двое, один уже вырос и живёт отдельно. Второй 3 года. Всё время с нами и в движении.
Борщичок• 15 октября 2022
Ответ дляУсатая полосатая
Ми в зоні бойових дій все встигаємо: працювати, бути вчителем для дітей, які на онлайні, займаємося волонтерством, хатніми справами...Які шашлики й вино? Читаю й гидко...
Всем надеть черный платок и плакать?
Я люблю транзисторы
• 15 октября 2022
Ответ дляСпасатель Малибу
Не працюйте на вихідних, щоб був час відпочинку.
Якщо я не зроблю на вихідних, то в понеділок мене розірве каста: срочнотермінокінецьсвіту.
Товари з Європи• 15 октября 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Я взагалі прибираю раз в пів року і то по середині. Реально до цього не доходить справа.
Ви так як ми 🤗
Люблю Поумничать• 15 октября 2022
Ответ дляЯблокоРаздора
Це залежить тільки від вас.
Якщо хочете то робите вихідний й відпочиваєте. Ми сім´єю часто відпочиваємо, кудись їдемо чи просто гуляємо.
Сьогодні зібрали й поїхали просто гуляти, в парк, потім кафешка, потім діти ще суші захотіли,замовили. Кожного дня вигул собаки з ранку та ввечері. І на все можно знайти час при бажанні.
Головне тільки ваше бажання.
Ми можемо й серед робочого тижня поїхати відпочити і це класно, бо життя коротке і треба насолоджуватись кожною хвилиною 🫶🏻
Головне тільки ваше бажання.
Яка Ви розумна.
Якщо хочете, робите вихідний - це як? Кажете шефу «ой, а я нині вихідний хочу», сіли в авто і поїхали з сім’єю? Взагалі люди працюють, несуть відповідальність за роботу, діти вчаться, відвідують гуртки і тд. Є хатня робота, обов’язки, елементарний суп зварити вартує пів години роботи. Поясніть, а то я не розумію чогось.
Я супер-пупер• 15 октября 2022
Не ходжу на роботу, будні дні пів дня займає навчання дітей, потім на футбол обох звозить в різний час, кухня, домашні справи.
Але обожнюю своє життя.
Люблю це все
Але обожнюю своє життя.
Люблю це все
Я супер-пупер• 15 октября 2022
Ответ дляВакцениро Вона
Как минимум 1 выходной, чаще два - семейная поездка на прогулку. Вот вам и прогулка и с ребенком. А если на шашлыки - комбо!
Мене сімейні вилазки так втомлюють, що я ще пів дня відходжу
Красота неземная• 15 октября 2022
Сьогодні вихідний. Я стільки всього зробила. З донькою погуляли в місті, попили кави з вкусняшками, потім трошки поприбирали на подвір´ї листя, погуляли в лісі з собакою. Повечеряли сім´єю. Зараз діти розійшлись по своїм норам, а я сижу у каміна.
Сиреневенькая• 15 октября 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
Яка Ви розумна.
Ну, отгул или отпуск можно же взять? Детям школу пропустить и кружки. Суп не варить, а заказать еду или поесть в кафе.
КлараЦеткин• 15 октября 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
Яка Ви розумна.
Вам нравится так жить? Просто интересно
Тепличная• 15 октября 2022
Ответ дляКлараЦеткин
У Вас сегодня рабочий день был?
У нас выходной. Позавтракали и поехали в соседний городок. Там погуляли, ребенок катался на самокате, кормил голубей. Пообедали в ресторанчике, поехали домой.
По дороге домой внезапно решили свернуть в сторону, поехали в другое место).
Там тоже погуляли немного, зашли в супермаркет заодно, сделали покупки и поехали домой.
Час назад уложили ребенка, валяемся, пьём вино.
Хвастаетесь, по ходу?
Я люблю транзисторы
• 15 октября 2022
Ответ дляТовари з Європи
Ви так як ми 🤗
Ну реально немає часу. В 7.30 вийшов з дому, прийшов в 22.00 і все літо засідала працювати далі до 12., 1.2 ночі, а вийти треба стабільно, бо в 9 вже ждуть під офісом, переступив поріг і понеслась. В 19 потроху розповзається і можна, щось зробити, але сил вже немає і дихати, але треба. Про який там посуд і поли думки.
Анонимушка• 15 октября 2022
Пока работала в Украине - ничего не успевала. Сейчас беженец в Германии. Сплю до обеда и на всё есть время. Вот, сегодня ездили смотреть кастровую пещеру, на след выходных поедем смотреть замок.
Алкоголь не пьем, шашлыки покупаем готовые.
ЯблокоРаздора• 15 октября 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
Яка Ви розумна.
У дітей буває вільний час як і у всіх нас. Після їх уроків і нашої роботи. Чому б не відпочити???
У мене діти пів для на онлайні, потім тренування, але все одно можно знайти якусь годинку й відпочити.Навіть просто прогулятись по району, поїсти морозива чи хто що любить.
Не розумію навіщо нападати на інших, не можете зробити собі приємно, вивільнити трохи часу на відпочинок, то суто ваші проблеми.
Я навіть на відпочинку можу працювати, і для мене це нормально .
Я люблю транзисторы
• 15 октября 2022
Ответ дляСиреневенькая
Я взяла день, щоб був час приготуватись, то мене задрали так, що я мало не здуріла. І це я ще один телефон відключила.
Я люблю транзисторы
• 15 октября 2022
Ответ дляАнонимушка
Ви там працюєте вже?
Красота неземная• 15 октября 2022
Ответ дляНадежда наш компас
Мне тоже ... Будто и нет войны в стране(((
А що потрібно робити? Поставити життя на паузу? Так в країні війна, але життя триває і хочеться якихось людських маленьких радощів.
Сиреневенькая• 15 октября 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Автор, ну вот что Вы хотите услышать? Не все работают так, как Вы. Ищите работу 5-дневку с 8-часовым рабочим днем или работайте удалённо
Анонимушка• 15 октября 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Ви там працюєте вже?
Нет, еще даже на курсы не ходила. Жду очереди. Очень больно оттого, что у нас война, но понимаю, что если бы не она, не было бы у меня этого уже полугодового вынужденного ’отпуска’ и пахала бы я в Украине и дальше как папа Карло, пусть и за неплохие деньги.
Но очень хочу, чтобы всё закончилось поскорее и люди могли вернуться домой.
Спасатель Малибу• 15 октября 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Ви одна за десятьох працюєте? Або дуже не зібрані і повільні. Незрозуміло.
жижифреймут• 15 октября 2022
Ответ дляКлараЦеткин
У Вас сегодня рабочий день был?
просто коли в будні робота від ранку до вечора, то на вихідні залишається все: прибирання, прання, манікюр-педикюр, приготувати їжу на 3 дні + заготовки на тиждень, купити продукти, вирішити всякі інші питання, поїхати в тц купити з одягу собі і дитині.
і просто з повною втомою і валом цих справ, сил нема на розслаблене гуляння
жижифреймут• 15 октября 2022
Ответ дляКлараЦеткин
У Вас сегодня рабочий день был?
о і + пів суботи гуртки дитини
Анонимушка• 15 октября 2022
Ответ дляНадежда наш компас
Я когда выехала из на тот момент уже оккупированной Луганской области из под бомбёжек, не понимала как люди на спокойных территориях могут жить обычной жизнью - сиотреть фильмы, слушать музыку, ходить в кафе... Ведь там же война совсем рядом... Но потом поняла, что нужно ЖИТЬ, потому что ЗАВТРА может и не настать.
Усатая полосатая• 16 октября 2022
Ответ дляБорщичок
Всем надеть черный платок и плакать?
Это Вы так рассуждаете, потому что не смотрели войне в лицо.
Нет, не плакать, но нормальному человеку не до развлечений. Абсолютно. Даже не до шашлыка, поверьте. Руки опускаются.
Борщичок• 16 октября 2022
Ответ дляУсатая полосатая
Удалено администрацией...
Астоновитесь!• 16 октября 2022
Ответ дляКуплю орехи
Чоловік в сім’ї величина не постійна, тому не варто на нього покладати все своє життя і чекати супер рішень, бо може бути велике розчарування з часом
Куплю орехи• 16 октября 2022
Ответ дляАстоновитесь!
Так тож з віком досвід приходить