Тихомандражная• 16 октября 2022
Ти взагалі не змінилася
Іноді пишуть мені старі кавалери з часів школи. І незмінне " Боже, та ти зовсім не змінилася. Така, як і була".
Ну да, звісно. Прямо Доріан грей в спідниці. А старіють при цьому не портрет, а мої однокласники))
Тільки, якщо чесно, я би не дуже хотіла залишатися тою, якою була в школі. Відмінниця, з зайвою вагою, комплексом, що у мене одної ті сіськи в 11 років виросли і мені стали не давати проходу старшокласники. А ще , місцями навіть жертвою булінгу. І цей післясмак після школи ніяк не виправить , що весь випускний вечір від мене не відходив найпопулярніший хлопець не просто класу, а всього району. Хоча мав танцювати з іншою. І останні декілька років невпинно набирається в друзі.
Я змінилася, ще й як. Стала впевненіша. Маю свій бізнес. Забезпечених шанувальників, не зважаючи на те, що мені під 40. І найменше, я хочу бачити в моєму житті нагадування про ту, ким я була тоді.
А що ви відчуваєте, коли вам про себе нагадують ті, хто колись був в шкільному житті? Особливо, якщо тоді ви були явно не найпопулярнішою дівчиною
Зупка_цем• 16 октября 2022
І хочуть же ж люди,що б ім в вуха вносили яка гарна і молода,а вже 40.Ну яка вам різниця,глянули на себе в дзеркало і є те,що ж.Якісь комплекси.З віком вже інше важливо,зовсім інше,а не яке густе волосся.Людна оцінюється по справам,а ваш пост це розмова 16 літньої.
Тихомандражная
• 16 октября 2022
Ответ дляЗупка_цем
Прекрасно, коли коментатори, на відміну від авторів, є дорослими , самодостатніми людьми. Інакше, як в світі одним не ідеальним людям жити то?(
Чебуравлик• 16 октября 2022
Ответ дляЗупка_цем
Ви розквітли і з каченяти перетворилися в лебедя
Из сборника ’Женские сказки’, том 3
А я на шпагате• 16 октября 2022
Вообще не общаюсь с одноклассниками, но у нас и класс недружный был. За папу одноклассниц знаю, что все хорошо у них, в ФБ они в друзьях у меня, но не общаемся. Так, висим у друг друга... Возраст 40+
Угадайс• 16 октября 2022
Ответ дляТихомандражная
Чудовий люблячий чоловік і особа для флірту якось не дуже вписуються в картинку щастя.
Чому , маю все, що хочу. Завидно, ? Чи я повинна страждвти, щоб бути щасливою.
Идууу--уууу блин• 16 октября 2022
Ответ дляTricky Racoon
Вообще пофиг. Когда то было. Я даже особо не общаюсь с одноклассниками, не интересно.
И правильно. Мы когда-то в памперс ходили и что, всю жизнь вспоминать.
Идууу--уууу блин• 16 октября 2022
Ответ дляУгадайс
У женщины могут быть поклонники, главное, чтобы они не переходили в качество ухажеров при живом-то муже.
А так пусть восхищаются.