Баррикадница• 16 октября 2022

Высокое атмосферное давление. Гипертонии, как себя чувствуете последние дни?

Давление на фоне приёма стандартной схемы препаратов ведёт себя не адекватно((
Скачет, приходится периодически экстренно сбивать каплями((
автор Баррикадница • 16 октября 2022
Гипертоники...
Т9, что ты делаешь со мной))

Голубая устрица• 16 октября 2022
почуваюсь,як завжди,нормально.
автор Баррикадница • 16 октября 2022
Я тоже себя нормально чувствую, а показатели тонометра утром 110, а вечером 153.
Нижнее тоже повышено, но не значительно.
Вроде не переживаю и не нервничаю, вернее-стараюсь быть спокойной.
Врач рекомендует наблюдать и отдыхать, а мне немного страшно, так как уже был инсульт 2 года назад.
Шумелка Мышь• 16 октября 2022
Пробовать менять дозу, время приема, а может и сам препарат.
автор Баррикадница • 16 октября 2022
Ответ дляШумелка Мышь
Как раз так и сделпла передвинула прием и чуть дозу увеличила.
Но на плато выйду только через неделю.
Кондуктор троллейбуса• 16 октября 2022
Ответ дляБаррикадница
Потрібно вносити корективи до призначених антигіпертензивних препаратів. Можливо, потрібно буде додати ще й диуретик. Потрібна консультація кардіолога. Такі зміни АТ свідчать про недостатню дію антигіпертензивних препаратів.

У мене з приходом похолодання АТ підвищуватися починає все вище і вище. У мене ситуація краща, лише лакунарні інфаркти у мозку (по МРТ). Казав кардіолог, що АТ потрібно утримувати не вище 130/85, але звикнути до АТ нижче 130/85 не можу. Моя ’норма’ 135-140/85-90. А так і кризи іноді бувають, особливо коли на вулиці 0°C і мінусовій температурі. Якщо АТ підвищується вище 160/105, ще більше посилюється порушення координації, з´являється оніміння лівої руки і половини обличчя, нудота, головний біль, бувають симптоми як при стенокардії. У Вас схожі симптоми при підвищенні АТ бувають?