Мейк-ап форева• 16 октября 2022
Не розумію його.
Ситуація неоднозначна. Добивався довгенько. Тепер в мене таке відчуття, що я його добиваюсь.
Він дуже мені подобається.
Але зустрічі рідкі у зв´язку з його роботою.
Кілька раз уже блокувала і видаляла номер, але він тут як тут.
І не відпускає і не підпускає.
Можливо такий характер.
Хто мав подібні ситуації у відносинах
Як ви вийшли з даних відносин, якщо вийшли
Буду вдячна за будь яку пораду.
Він дуже мені подобається.
І не відпускає і не підпускає.
Можливо такий характер.
Хто мав подібні ситуації у відносинах
Буду вдячна за будь яку пораду.
Наездница• 16 октября 2022
автор, милая, жизнь слишком коротка, чтоб тратить годы на понимание чудика
запомните, если чувак изначально ведет себя мутно, также будет и дальше, проблема не в вас
Рву и мечу• 16 октября 2022
Ответ дляМейк-ап форева
Ні
А так схоже. Значить, я не одна так мучусь
Мейк-ап форева
• 16 октября 2022
Ответ дляРву и мечу
І що і як ?
Які плани?
Що думаєте робити?
Які плани?
Що думаєте робити?
Рву и мечу• 16 октября 2022
Ответ дляМейк-ап форева
І що і як ?
Які плани?
Що думаєте робити?
Які плани?
Що думаєте робити?
Вирішила, що раз заблокувала, то більше не вестися на його так звані повернення. Реально уже втомило.
Оцененная• 16 октября 2022
Почнемо з того, що якщо він вам дуже подобається, то чому ’добивався довгенько’? Ви така ж інтригантка як і він, один одного варті. Нормальні людські стосунки вам нецікаво, все прагнете до якихось ігор. Перебіситеся з віком можливо, як гормони вщухнуть, а поки давайте, мотайте собі нерви, бо по іншому ви не можете.
Анонимушка• 16 октября 2022
А что такие редкие встречи? И как было вначале?
Может у вас просто разные потребности в общении - вам нужно встречаться 2 раза в день и каждые 10 минут слать смайлик с поцелуйчиком, а он считает, что отношения - это пару встреч в неделю и сообщение раз в день.