С перепою• Изменено 16 октября 2022

Правда, что Берлин живёт не очень?

Читала, что там уровень жизни хуже, чем во многих городах Германии. Вот даже цитата " Сам Берлин, как отмечают эксперты из берлинского института демографии, является единственной столицей, уровень жизни в которой ниже среднего по стране" . Девочки, кто давно живёт в Германии или бывал там много раз., работал. Правда, что юг живёт намного лучше севера. И на юге легче найти хорошую работу и тд. ?
Берегу и стерегу• 16 октября 2022
Ответ дляАйфон13
в мене склад мислення трошки інший, я на пенсію не надіюсь, роблю все змолоду.
Як варіант я не заводжу дітей і це економить мені мільйони гривень
С чего вы взяли что доживете до пенсии? Кому деньги достанутся?
Айфон13• 16 октября 2022
Ответ дляБерегу и стерегу
після смерті мені всерівно, хай гниють
КаРаКаТиЦа• 16 октября 2022
Ответ дляАйфон13
звичайні пенсіонери мали все життя щоб назбирати капітал, нерухомість, тощо
Тут это не популярный метод. У нас любят всю жизнь просиживать штаны на одном месте, протрынькивать всю зп на какое-то барахло, а в старости ныть почему такая маленькая мне пенсия положена
АБВГДейка• 16 октября 2022
Ответ дляДама-мадама
І зараз на Півдні Німеччини. В маленькому містечку.
Якщо містечко порівнювати з нашими селами з приблизно такою ж кількістю населення - то тут набагато чистіше. Але живуть бідно. Будиночки маленький. Квартири маленький. Одягаються бідніше, чим в наших селах. Але це мабуть тому, що вони цім не заморочуються.
Із за того, що тут бідний район - Тут немає сирійців, афганців, турків. Тут майже поляків не має. Хоча до Польщі близько. Бо тут і роботи майже не має. Ніякого виробництва. Тільки сільське господарство.
А як це Ви на півдні Німеччини і до Польщі близько? Східна частина- близько, північна близько, але ад ніяк не південь(
автор С перепою • 16 октября 2022
Ответ дляАБВГДейка
Может саксонию считает югом
УлыбАчка• 16 октября 2022
Ответ дляАйфон13
в мене в Україні є корупція і першокласний сервіс за невеликі гроші. Там фрау мене пошле з моїми запитами. Ось наприклад хто мені в неділю буде ремонтувати інтернет. А тут ремонтують і так у всьому.
Да, Ви праві, інколи корупція таки буває корисною і я пала, що в нас нею можна скористатися для кращого життя
КрестьянинДиор• 16 октября 2022
Ответ дляАйфон13
в мене є гроші. З грішми в Україні дууууже круто, бажаю й вам колись досягти хоча б мого рівня.
А чего вы в каждой теме кичитесь тем, что у вас есть деньги ? Те, у кого они есть, не будет под каждым постом об этом трубить
Айфон13• 16 октября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
бо вони в мене є!
советский цирк• 16 октября 2022
Я жила раніше біля Берліну. Що сказати, місто ліваків і комуняк, наркотики продають відкрито на деяких станціях метро, всюди лежить сміття, купа людей з різних країн, ніхто нічого не хоче робити - а гроші отримувати хочуть всі. Є пару німецьких районів, де дуже дорого жити, а все решта то просто відстій.
автор С перепою • 17 октября 2022
Ответ длясоветский цирк
Жесть. Ужас. Леваки и комуняки всегда так живут
Дама-мадама• 17 октября 2022
Ответ дляАБВГДейка
Так, помилка. Північ Німеччині.