НичеНипанимаю• 16 октября 2022
Що для вас найголовніше у чоловікові/в хлопця?
Це можуть бути певні зовнішні дані, якості характеру і т.д.
Перловая Кашка• 16 октября 2022
Ответ дляXвостокрутелка
Читаю тему из интереса.
Понял, что я должен хорошо шутить, щедро платить, хорошо трахать.
Подскажите плз, что я получаю взамен?
П.С. не сарказм. Я серьезно.
Подскажите плз, что я получаю взамен?
П.С. не сарказм. Я серьезно.
партнера такого же уровня) и не понимаю,что такого нереального в требованиях? вам самому-то не хочется быть классным мужиком?))
Вишнёвая Леди• 16 октября 2022
Ответ дляАленький носочек
Смотря что у вас в приоритете. Для кого то важно что бы были губы, сделаное лицо, грудь, попа- внешние данные. Кому то важен собеседник умеющий слушать, поддержать беседу, дать совет. Кому-то все выше перечисленное не важно, а главное умение технично сосать, и предположим, очень любить анальный секс, или технично вас отстрапонить. Есть же разные потребности у мужчин и женщин. Каждый находит то, что ищет. И каждые отношения имеют свою цену. Каждый вкладывается в отношения по своему, кто то деньгами кто то внутренними ресурсами.
Ой фууу
Тіпа у вас найбільші цінності як жінки секс і попа
Аленький носочек• 16 октября 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Ой фууу
Я навела приклад. Кому що цінне в стосунках з жінкою. Багато є чоловіків, які хочуть поряд мати жінку модельної зовнішності, і їм неважливий їх внутрішній світ. Вони готові оплачувати її забаганки. Комусь навпаки важлива турбота і вміння смачно готувати. І да, майже всі чоловіки схиблені на сексі, навіть ті, що мають слабку статеву функцію.
Я не Тролль• 16 октября 2022
Внешность, рост не имеют для меня особого значения, если человек аккуратный, заботливый, адекватный, щедрый, обеспеченный, внимательный, добрый, надёжный, честный, ответственный, не ленивый, что б с ним было легко и спокойно, как за каменной стеной.
Вишнёвая Леди• 16 октября 2022
Ответ дляАленький носочек
По відповіді дуже гарно видно, чим людина наповнена, іі цінності. Якщо ви будете так відповідати, більше чим пустишку для сексу вас не будуть сприймати.
Питання не в тому як догодити чоловіку.. чи що він хоче
Питання у вашій самоцінності
Що у вас є? Що ви можете дати? Цим ви цінна як жінка і як людина. Раджу подумати😉🌹🌹🌹
Питання у вашій самоцінності
Аленький носочек• 16 октября 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Питання у вашій самоцінності
Дякую за пораду, задумаюсь...
Xвостокрутелка• 16 октября 2022
Ответ дляПерловая Кашка
Если это привлекает женщин, подобных Вам - нет.
Благодарю за остроты, я их оценил.
Доброй ночи.
Благодарю за остроты, я их оценил.
Доброй ночи.
Кукарикуууууу• 17 октября 2022
Всегда думала, что самое главное надежность, стабильность, забота, отсутствие агрессии, но как жизнь показала, что всегда чем-то жертвуешь, вот есть это всё, а вот какой-то страсти, эмоций, чувственности не хватает теперь
NatalieShostja• 17 октября 2022
Ответ дляXвостокрутелка
Вы можете ответить четко на мой вопрос?
Потом я удовлетворю Ваш интерес.
Повторю свой вопрос: что лично Вы дадите образованному щедрому мужчине с хорошей эрекцией и чувством юмора?
Потом я удовлетворю Ваш интерес.
Ну, от вам скажуть, що смачні сніданки, секс щодня, турботу, народять дітей, подарують авто..
А вам то нафіг все не треба. Вам би поряд людину, що в будь який момент готова підти в гори з вами і сидіти в обіймах дивлячись на зорі.
Ну як можна тут сказати, що саме ти даси? Ми шукаємо людей , у яких ті самі потреби від відносин, що і у нас.
NatalieShostja• 17 октября 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Ой фууу
До чого тут фу ваше? Вона правду написала. Декому нафіг здалися ті твої моральні якості. Як є.
NatalieShostja• 17 октября 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Питання у вашій самоцінності
Враховуючи, що це тригернуло вас, то більше за все саме вам би замислитися
СовНарКом• 17 октября 2022
От мужа, быть мужчиной и обеспечивать свою семью, от парня хорошее времяпровождение и отличный секс ну понятное дело не бомж))
Вишнёвая Леди• 17 октября 2022
Ответ дляNatalieShostja
Дякую, я проробляла це питання.
Самій було цікаво сісти і подумати, розписати по пунктам. Дуже піднімає самооцінку.
Думка, що чоловікам потрібен лише секс - поверхня і помилкова. Якщо тільки його пропонувати, як у тій відповіді, то і не варто на більше розраховувати.
Це все взаємопов‘язано. І навпаки, якщо я хочу серйозного до себе ставлення, я маю розуміти свою цінність і транслювати іі.
NatalieShostja• 17 октября 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Дякую, я проробляла це питання.
Так питання було від чоловіка, що йому в замін. І відповідь була , якщо коротко, то ’ те, що тобі потрібно зараз’. Кожен з нас отримує те, що шукає саме в цей момент. І якщо для когось то тільки секс, то нічого поганого в тому немає. Комусь турбота.
Самооцінка тут нідочого.
Xвостокрутелка• 17 октября 2022
Ответ дляNatalieShostja
Вы так говорите, как будто любая женщина способна дать что угодно, на выбор, в зависимости от потребности мужчины.
Я спрашивал у конкретной женщины, что способна дать лично она своему идеалу. Ответа ожидаемо не получил.
Предполагаю, что только ’женскую энергию’ (надеюсь, все понимают, о чем речь)
NatalieShostja• 17 октября 2022
Ответ дляXвостокрутелка
)) вам що не скажуть - не дійде.
Xвостокрутелка• 17 октября 2022
Ответ дляNatalieShostja
)) вам що не скажуть - не дійде.
Да без проблем
Горизонтальный самовар• 17 октября 2022
Ответ дляXвостокрутелка
Вы можете ответить четко на мой вопрос?
Потом я удовлетворю Ваш интерес.
Можна я відповім без сарказма вже з досвіду, мій чоловік як раз такий (щедрий, з освітою, і ерекцією
)
Отримує від мене насичене різноманітне життя, його улюблений вираз - ’с тобой мне никогда не скучно’
1) сама з освітою, працюю дистанційно для того, щоб мозок не ржавів, хоча і дохід отримую норм + розумію його сферу діяльності, тому часто обговорюємо конкретні ситуації його робочі
2) забезпечую побут, у будинку чисто, їжа завжди свіжа, встаю разом з ним і готуюю йому сніданок, це все з любов´ю, тут він повний споживач
3) маємо щоденні вечірні прогулянки одне з одним, розвіятися після робочого дня і цікаві розмови у процесі
4) народили трьох дітей, найменшій пів року ( третя - це велике бажання більше чоловіка)
5) навколо будинку сад, за яким доглядаємо разом, своїми руками, для душі, вся площа ділянки пів гектара
6) секс щодня, присутні експеременти, але без збочень
7) звичайно, іноді можу задати перцю всім своїм домашнім
При всьому ми обходимося без нянь/бабусь/доморобітниць, але
8) найголовніше - я активно займаюся своїм духовним розвитком, тому маю певний внутрішній стан свого щастя/любові, прекрасної наповненості, відчуття щастя тут і зараз, саме цим ділюся зі своїм чоловіком найбільше, саме це найголовніше, що може дати жінка чоловіку, ви згодні?
) Отримує від мене насичене різноманітне життя, його улюблений вираз - ’с тобой мне никогда не скучно’
Xвостокрутелка• 17 октября 2022
Ответ дляГоризонтальный самовар
)
Огромное спасибо за четкий и структурированный ответ!