Мстящий за Зайца• 17 октября 2022
Работодатель просит отработать если тревога
Девочки , я не знаю как поступить в данной ситуации .
Работаю на частной фирме , зп хорошая , работа офисная .
Сегодня была тревога почти 2 часа , я ужасно боюсь прилетов , по этому ухожу в укрытие.
Сегодня подошёл начальник и попросил остаться после 18:00 и доработать , так как прошлую неделю я сделала работы вдвое меньше остальных сотрудников .
Остальные работники остаются в офисе и работают .
Мне ребёнка с садика забирать , я не могу оставаться . Имеет ли право меня уволить начальник ?
Реанимация• 17 октября 2022
Ответ дляГубка Боб
Немає поки що такої норми, це може бути локальний акт підприємства прийнятий на виконання розпорядження військової адміністрації
Відповідальність може наступити для суб’єкта господарювання в разі лиха, що відбудеться під час тривоги і це вже судова справа, де потрібно доводити невинуватість
Тому в багатьох випадках приймається я б назвала «відповідальне» рішення для уникнення проблем в подальшому
А какой закон устанавливает ответственность для объекта хозяйствования аж до суда? Был идиотский проект 7546, его отвергли
Артура Пирожкова• 17 октября 2022
Ответ дляПростецкая
Напишите это родственникам, у которых сегодня погибли родные в Киеве
Зачем?
Подкустовый выползень• 17 октября 2022
Ми лише тоді виживемо коли будемо цінувати життя людей, коли саме життя буде найвищою цінністю , а з таким підходом як тут пишуть і при чому більшість, нам і нашій країні хана. вже....
Крутышка-Пышка• 17 октября 2022
Ответ длямадам Везувий
Не бути вам власником магазину з такими поглядами
Мені і не потрібно.
Маю інший бізнес.
Якщо працівник відсутній на робочому місті,то за цей час з/п не виплачується.
В укритті у працівників не має можливості виконувати свої обов’язки за посадою чи професією.
Маю інший бізнес.
мадам Везувий• 17 октября 2022
Ответ дляКрутышка-Пышка
Мені і не потрібно.
Маю інший бізнес.
Виплачується. Ви порушуєте закон в іншому випадку.
Чи ви ще й мобілізованим працівникам не платите?
мадам Везувий• 17 октября 2022
Ответ дляПодкустовый выползень
Підтримую.
Губка Боб• 17 октября 2022
Ответ дляРеанимация
Ч.2 ст.367 Кримінального кодексу України
І щось в КУпАП
Губка Боб• 17 октября 2022
Ответ длямадам Везувий
Мобілізованим з 19.07.2022 зберігають тільки місце роботи, середній заробіток не виплачують
Мстящий за Зайца
• 17 октября 2022
Я нахожусь на западной украине, тут не было пока ни прилётов ни ракет .
Офис в полуподвальном помещении , но в е равно мне беспокойно . Я хочу пойти домой , я там чувствую себя в безопасности
Губка Боб• 17 октября 2022
Ответ дляМстящий за Зайца
Ох, автор, ви балувана
Незважаючи на свою професію і мої відповіді в цій темі, я на стороні роботодавця і знайшла навіть декілька законних варіантів відносно таких працівників
Крутышка-Пышка• 17 октября 2022
Ответ длямадам Везувий
Якщо ви не розумієтесь у кадрових питаннях,то читайте більше.
Мобілізовані чоловіки звільняються коли передають до відділу кадрів довідку з військової частини.
З липня так.
Крутышка-Пышка• 17 октября 2022
А ми знаходимся на північному-сході.В нас контроль доступу до виробничих приміщень через відбиток пальця.Я добре бачу скільки часу кожен працівник провів на робочому місці. І з/п за час відсутності на робочому місті більше години не нараховується. Зміна 12 годин. Закривається по факту відпрацьованих годин.
мадам Везувий• 17 октября 2022
Ответ дляКрутышка-Пышка
З липня так.
Свої поради чоловіку висловлюйте, може він буде слухати.
Кодекс законів про працю у вашій шарашкиній конторі відмінили?