Утренняя зорька• 17 октября 2022

Что будет, если не принимать с антибиотиками пробиотик?

Попали с ребёнком с сильнейшим ротовирусом, капали, кололи антибиотик, сунуть ей выпить хотя бы Бетаргин невозможно было, рвала сразу, уже перестали колоть и так же невозможно сунуть, что будет,если не принимать?
Пургену мне• 17 октября 2022
Ничего . Ешьте йогурты и кефир

НуПогоди!• 17 октября 2022
Може бути діарея.
Просто Ірен• 17 октября 2022
Може бути дисбактеріоз і діарея. Спробуйте ’Ентерожерміну’, вона не має смаку і запаху, її можна додавати в сік або компот. Моїй дитині допомагало.
Вам телефонограмма• 17 октября 2022
Диарея или дисбактериоз или даже молочница
ЧукИГеки• 17 октября 2022
Нічого не буде. За кордоном ніяких пробіотиків не призначають з антибіотиком і всі живі.
Пьяная вишня• 17 октября 2022
А никто с АБ и не назначает пробиотики, только после окончания курса, с АБ надо антимикотик обязательно!
автор Утренняя зорька • 17 октября 2022
Ответ дляПросто Ірен
Дуже дякую
ЧукИГеки• 17 октября 2022
Після ротовірусу більш дієвий Ентеросгель. Спробуйте хоча б у капсулах, бо він є у банках ще.
Просто Ірен• 17 октября 2022
Ответ дляУтренняя зорька
Дуже дякую
Немає за що, здоров´я вашій дитинці)

Непостоянная постоянность• 17 октября 2022
Нарушується мікрофлора кишківника і можлива діарея, тому рекомендують пробіотики. Якщо дитина кожен день їсть кефір чи йогурт, теж можуть заселилися бактерії. Менше, але теж норм.
Перловая Кашка• 17 октября 2022
Ответ дляПургену мне
Ничего . Ешьте йогурты и кефир
Вы серьезно? После ротовируса никакой молочки неделю нельзя
ЧукИГеки• 17 октября 2022
Автор, всі ці пробіотики - маркетинговий хід і не більше. Ви знаєте де живуть корисні бактерії, які ви намагаєтесь заселить? В кишківнику. А знаєте як ліки потрапляють в кишківник? Через шлунок. А що в шлунку? Там кислота. Яка уб´є нафіг всі ваші бактерії ще до того, як вони дістануться кишківника. Ось чому ці пробіотики не призначаються за кордоном. Винятком був Біфіформ датський, там була спеціальна оболонка, яка не розчинялася в шлунковому соку. Але їх також ніколи не призначають лікарі і страховка такі ліки не покриє.
Перловая Кашка• 17 октября 2022
Ответ дляЧукИГеки
Только попав ’закордон’ понимаешь, что у нас отличная медицина. Зачем мучиться с поносом, если можно не мучиться? Мне часто кололи АБ из-за операций. Я знаю разницу с йогуртом в капсулах и без ничего.
PANTERA_KET• 17 октября 2022
Ответ дляЧукИГеки
++++++ но я все же купила. На всякий случай
Вам телефонограмма• 17 октября 2022
Ага, мне тоже за границей только антибиотики назначили и все. Вот я промучалась с диареей и молочницей после их приема и теперь точно знаю, что нужны пробиотики.
Нервогенератор• 17 октября 2022
Не відчула різниці з ними та без них, і на собі і на дітях. Навіщо платити більше?
ЧукИГеки• 17 октября 2022
Ответ дляПерловая Кашка
Якщо ви від антибіотика мучаєтеся з проносом - дайте по вухам вашому лікарю або змініть його, бо антибіотик підібраний неправильно. Колір та діарея (сильна) є приводом для зміни антибіотика. Мені,наприклад, не підходять любі макроліди. Але всі інші групи - без коліту чи проносу. Без фуфломіцинів. Можна, звичайно, пити макроліди і здихати від коліту,а модна просто перейти на іншу групу антибіотика і без мук пройти курс.
Щоб ваш йогурт дійшов до місця призначення треба, щоб у нього була кислотостійка оболонка. Що поставить його в один ціновий ряд з біфіформом. Якщо такої оболонки немає - з таким де успіхом можна Дюшески розсмоктувать.
Але ефект плацебо ніхто не відміняв :) Тут відписалася купа людей, які вірять, що антибіотик модна приймати лише з ’бактеріями’. Насправді ж без ’баектерій’ ефект аналогічний. Просто правильно казав Комаровський ’наші люди люблять лікуватися ’. Ну а фарміндустрія любить заробити.
ЧукИГеки• 17 октября 2022
Ответ дляPANTERA_KET
Що брали? Я не бачила в аптеці пробіотиків взагалі. Лікар дітям тричі призначав антибіотики без жодних пробіотиків.
Фигура мечты• 17 октября 2022
Ответ дляЧукИГеки
100%. Мому чоловіку, до прикладу, не підходить Аугментин, бо побічна дія - діарея. А пробіотики не мають ніякого впливу на організм, і це давно довели науково.

Перловая Кашка• 17 октября 2022
Ответ дляЧукИГеки
Мені можна розказувати багато теорій, але в мене діарея від будь-яких аб, до того ж ,якщо приймати одночасно бактерії з першого дня, то все ок. Один раз не почала вчасно приймати,і відчула різницю. Звісно, саме пройде. Не така ціна тих біфідобактерій, щоб так так мучатись. Для мене головне, що немає алергії, тому що було і таке,
Ms. Искренность• 17 октября 2022
Ответ дляЧукИГеки
Призначають
Цыбулька• 17 октября 2022
Скачка, язва, молочница .
Ms. Искренность• 17 октября 2022
Ответ дляПерловая Кашка
Мы сейчас с дочерью в Милане, сидим в пункте скорой помощи и ждём, пока врач вызовет. Приехали в 14.00 - сейчас у нас 21.00
Вот и медицина тут
Бывшая блондинка• 17 октября 2022
Ответ дляЧукИГеки
Сеяла в баклаборатории все эти линексы и т.п. . На чаше петри в спец среде не выросло ничего. Пустышки
PANTERA_KET• 17 октября 2022
Ответ дляЧукИГеки
Сейчас поищу фото
ПП-шница• 17 октября 2022
Ответ дляЧукИГеки
нещодавно назначили антибіотік не пила пробіотіки жесть діарея потім в Lidl купила Lcsi це типу актімеля а також напій BIFIDUS швидко допомагає тиждень пила