Радуга-дуга• 17 октября 2022

Закину вам декілька скрінів з пікабу, чисто, поржати

Можливо хтось вважає що ця тема повинна бути без анонімів, то я не проти.
Просто крім як у розділ « гумор» більше нікуди рука не піднялась розмістити
Я вся ваша• 18 октября 2022
Ответ дляАдминко
Удалено администрацией...
У мене чоловік в ЗСУ - всім забезпечений і не голодний. Купує собі лише одне - літнє взуття. Тому що те, що видають, жарке.
Це Ви поспілкуйтеся і розпитайте.
Не відпускають -куди? Що Ви маєте на увазі?
Я вся ваша• 18 октября 2022
Ответ дляPerla9
А я не понимаю, почему наши покупают за свои. Раз армия не снабжает формой, то человек имеет полное право отказаться служить
Хто Вам таке про форму сказав? Форма є у всіх! Ще й більше, ніж потрібно
Админко• 18 октября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Це Ви поспілкуйтеся і розпитайте.
Якась несенітниця - купує літне взуття... Вся країна збирае та бідкаеться, а лише вашого чоловіка одягли та дали все необхідне. То ви перепитайте в нього хто то був та почуете - волонтери)
Я вся ваша• 18 октября 2022
Ответ дляАдминко
Ні! Він такий не один. І волонтери форму не купують. Форма для всіх однакова, її видають - фліски, куртки, штани , дощовики і навіть труси з шкарпетками . Ви думаєте волонтери везуть все в підряд і це все називається форма?
На цьому повно спекуляцій.
Я вся ваша• 18 октября 2022
Ответ дляАдминко
Чому нісенітниця? Йому видали взуття. Незручно, жарко . Замовив собі інше.
Perla9• 18 октября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Брехня. Родственница покупала мужу и обувь, и куртку со штанами. Дали броник, каску, но не форму
Админко• 18 октября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
На цьому повно спекуляцій.
Напевно в вашого чоловіка якийсь елітний підрозділ, тому що у всіх зовсім не так!
Я вся ваша• 18 октября 2022
Ответ дляPerla9
В ЗСУ?
Perla9• 18 октября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
В ЗСУ?
Так
Админко• 18 октября 2022
Ответ дляPerla9
Погоджуюсь!!! І воених в нас дуже багато і у всіх такий досвід!
Я вся ваша• 18 октября 2022
Ответ дляАдминко
Звичайна бригада, яких багато. Який елітний підрозділ
Бриджит_Фрикандо• 18 октября 2022
Ответ дляАдминко
Дивно, чому наші купують все за свої гроші я розумію, але чого тим не видають...
Чому так схожі обставини що і форма, і боеприпаси і т д за свої гроші?!
То, хто воює, по суті?!...
А где там написано, что он боеприпасы, форму и т.д покупал? Может все необходимое, это мыло, носки, зубная паста и прочее.
Админко• 18 октября 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Наші купують.
Админко• 18 октября 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Все одно що ті купують, що наші. Не розумію, чому так в обох країнах...
Я вся ваша• 18 октября 2022
Ответ дляАдминко
Адін нарот? До чого яви клоните? Щенки раз повторю - наші військові нормально всім забезпечені. Можливо, коли людина тільки прийшла, зразу не все є. Але, як каже мій чоловік, ще жодного солдата на передовій без бронежилета не зустрічав))
Я вся ваша• 18 октября 2022
Помилки, сорі
Админко• 18 октября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Дивуюсь, а не клоню. А я не чула, щоб хтось щось отримав, все самі купували та всім світом збирають!
Я вся ваша• 18 октября 2022
Ответ дляАдминко
Ось від мене почули
Админко• 18 октября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Ось від мене почули
Маю на увазі реальна людина, яку знаю. В мене живих людей, моїх особистих знайомих дуже багато, а ви, жінка з анонімом така одна, яка пише, що все дають!
Я вся ваша• 18 октября 2022
Ответ дляАдминко
Таке враження, що Ви про 2014 рік пишете, чесне слово
Админко• 18 октября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
А в мене таке враження, що ви не правду пишете.
Я вся ваша• 18 октября 2022
Ответ дляАдминко
Ок, думайте, як Вам зручно
Админко• 18 октября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Ок, думайте, як Вам зручно
А що думати, якщо всі знають про це!
Я вся ваша• 18 октября 2022
Ответ дляАдминко
Ви помиляєтеся. Мені чого брехати?
Админко• 18 октября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Ви помиляєтеся. Мені чого брехати?
Звідки ж я знаю, але дивно, коли всі збирають гроші для зсу, а вам одній (вашому чоловіку) все дали так!
Я вся ваша• 18 октября 2022
Ответ дляАдминко
Збирають гроші на різні потреби - машини, прибори нічного бачення, одяг пораненим в лікарні ( госпіталі). І я беру в цьому участь теж. Але не на форму і не на зброю!
Я вся ваша• 18 октября 2022
Наша армія сильна, добре забезпечена і непереможна. Слава ЗСУ і перемоги нам всім!
Админко• 18 октября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Не повне озброення, звісно - кожному дають обмежену, але якусь кількість боеприпасів. А от все інше не дають - список і все.
Админко• 18 октября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
А, тепер починаю розуміти ваш запал... Тримаемо марку, так-так...
Почемучка• 18 октября 2022
Ответ дляАдминко
Збирають на авто, прибори нічного бачення і т.п., на одяг, взуття та спорядження давно не збирають, хіба що розмір нестандартний