Пешеходик• 18 октября 2022
Що приготувати на Др
Всім привіт. Порадьте, що приготувати на др, із того, що не довго готується і не з риби. Буде 6 дівчат.
У планах є лазанья, 3 піци, грецький салат. І торт. Ще хочу щось приготувати, але не знаю що.
Дякую
ДелиВерка• 18 октября 2022
Для 6 девочек отлично 👍
Я бы ещё нарезку добавила с разными видами сыров, ветчина, хамон
И оливки/маслины
И все. Достаточно 😉
И оливки/маслины
И все. Достаточно 😉
Пешеходик
• 18 октября 2022
Ответ дляДелиВерка
Для 6 девочек отлично 👍
И оливки/маслины
И все. Достаточно 😉
И оливки/маслины
И все. Достаточно 😉
Спасибо. Для меня голодное меню. Думаю, что еще вкусного сделать.
Пешеходик
• 18 октября 2022
Ответ дляПацака-задирака
Овочі печені і духовці і м´ясна тарілка
Овочі печені це гриль?
Пацака-задирака• 18 октября 2022
Ответ дляПешеходик
Овочі печені це гриль?
Так: мариновані кабачки, перець, баклажани, гриби, морква кусочками. І викласти рядочками на тарілку. Дуже гарно виглядає і смачно
Ms. Анонимная• 18 октября 2022
Ответ дляПацака-задирака
Це до шашлика
Пацака-задирака• 18 октября 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Це до шашлика
В смислі? Це можна подати як самостійне блюдо . Не обов´язково до шашлика
Пешеходик
• 18 октября 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Сирів не вистачає. Для нас це найкраща закуска під вино
Дякую. А з страв мясних наприклад, що ще треба?
Ms. Анонимная• 18 октября 2022
Ответ дляПацака-задирака
Можна, але краще до м’яса
Апрель Ивановна• 18 октября 2022
Как по мне, то меню не сочетаемое. Лазанья, пицца- это отдельные блюда. Либо пицца, тогда к ней как Вас советовали сырно- мясная нарезка, овощной салат либо лазанья и к ней овощи на гриле/салат и сырная тарелка.
Пацака-задирака• 18 октября 2022
Ответ дляРоманаВ
Як Ви маринуєте кабачки? Дякую
Соєвий соус+ оливкова олія+ приправи+гірчиця