В шоколаде• 18 октября 2022
Комусь приходили виплати від ООН більше ніж 6600?
Моїм двом знайомим приходять виплати саме від ООН, одна оформила себе і дитину , і отримала вже більше 13 тисяч, прийшло ще 4400, а другій прийшло на одну тільки неї вже десь 10.На гарячу лінію додзвонитися не можуть.Це нормально,чи якісь помилки і переплати? Я теж оформила ,ще чекаю.
Молчавочка• 18 октября 2022
Вот на днях пару человек получили сразу за три месяца на себя и ребёнка, в общей сумме 13200. При чем люди далеко не бедные, и работа есть, и пенсия.
Я одна с ребёнком с Донецкой обл. оформляла ещё в конце мая, до сих пор жду. ХЗ по каким критериям они отбирают нуждающихся. ((
Где тут 0?• 18 октября 2022
Ответ дляСиликоночка
Норм,кто с1 сентября оформил,приходят 6 мес
Здається це на 3 міс.
Силиконочка• 18 октября 2022
С 1.09 оформляли ООН по спецкритериям,хронические больные в семье,что-то ещё,потом написали,что им продлили выплаты до 6 мес
Где тут 0?• 18 октября 2022
Ответ дляМолчавочка
ви в окупованому місті?
Ответ дляМолчавочка
Мне тоже непонятно. Мы все в области, которую и в хвост и в гриву, но нет, ничего не пришло никому.
Alexandra2014• 18 октября 2022
Ответ дляСиликоночка
Можете дать ссылку на эту программу
Силиконочка• 18 октября 2022
Ответ дляAlexandra2014
Можете дать ссылку на эту программу
Чуть позже
Аноним Секретарь• 18 октября 2022
Ответ дляГде тут 0?
4400 приходить на мене і на дитину, я одинока мама
А яка у Вас область ?
Аноним НаВсеГда• 18 октября 2022
Оформить помощь на 6 месяцев могут только определенные категории, если семья полная, и дети здоровы, то нет..
И оформляют лично, где есть пункты, которые разворачивают в разных городах
Где тут 0?• 18 октября 2022
Ответ дляКузякин
Житомирской области выплачивают, а харьковчанам -нет. М-да уж.
Переселенцям в нашому місті точно виплачується ця допомога.
Кудесница_с_пургеном• 18 октября 2022
Ответ дляСиликоночка
фото
Не честно, что кто оформил до 1.09 в пролете.
Где тут 0?• 18 октября 2022
Ответ дляlenakarp
Житомирская не зона боевых действий, мы там сейчас живём никто не получает
Певно ви по якимсь критерія не проходите.там все провіряють склад сімї, дохід,працюєте чи не працюєте.
Бочка порохУ• 18 октября 2022
Ответ дляКузякин
Я из Херсонской, тоже ничего(
Силиконочка• 18 октября 2022
Ви можете звертатися до наших пунктів збору даних, якщо ваша родина ✔️не отримувала раніше допомогу від міжнародних організацій, ✔️має дохід, менший за 5400 грн на особу, та ✔️належить до таких категорій та ‼️критеріїв вразливості‼️:
📌 переселенці, які перемістилися після 24.02.22,
📌 особи, що НЕ переміщувалися після 24.02.2022, але постраждали від воєнних дій у таких в таких областях, як Дніпропетровська, Полтавська, Одеська, Запорізька, Кіровоградська, Черкаська, Харківська, Чернігівська, Сумська (перелік може бути доповнений);
📌 люди, що через воєнні дії були вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону).
‼️ОБОВ’ЯЗКОВІ КРИТЕРІЇ ВРАЗЛИВОСТІ ДЛЯ УСІХ 3-х вищезазначених категорій‼️, що дають можливість подати заявку на допомогу:
✅ родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);
✅ родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;
✅ родина з однією або декількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб;
✅ прийомні сім´ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).
Зауважимо, що всі зазначені критерії мають бути документально підтверджені.
Силиконочка• 18 октября 2022
Эти товарищи,если они подали после 1.09,будут получать 6 мес,я так поняла
Щепотка_совести• 18 октября 2022
Я зашла на сайт Едопомога. Там висит объявление, что принято 10 000 000 заявок и на данный момент прием заявок приостановлен.
Силиконочка• 18 октября 2022
Ответ дляЩепотка_совести
Не знаю,я во Львове,проезжаю мимо офиса ООН,людей полно,там стеклянная витрина,сидят,оформляют им,видно через стекло
Щепотка_совести• 18 октября 2022
Ответ дляСиликоночка
может приостановили онлайн прием, а так принимают.
Irishka28111987• 18 октября 2022
А кто-то получал от ООН если до этого была выплата от другой организации?