Асталависта бэйби• 18 октября 2022
Зареєструвалася в групі свого будинку. А у вас теж так?
Скубуться всі між собою - жах. Особливо обдаровані вільним часом і обмеженістю розумового розвитку всіх повчають і пхають носа в кожне повідомлення. Таке враження сидять там цілодобово і чатують на кожне повідомлення, розповідаючи: а вот я, а у меня... . Це капець. То тільки в нас такі чарівні сусіди?
Кина_не_будет• 18 октября 2022
у нас его нет, это помогает мне не знать сколько пришибленных живет в моем доме)))
КаваЗМолоком• 18 октября 2022
Только у вас. У меня муж админ сама дома. И всех, кто разводит срач не по теме проживания в многоквартирном доме,лишает временно возможности писать. А самых умных и читать группу. Решаем вопросы сугубо нашего дома. Тишь и благодать в чате.
66сезон666серия• 18 октября 2022
У нас пять подъездов и почти все отмороженные. Самый отмороженный - председатель-истеричка. Выходит из группы стабильно раз в месяц
Кто крайний?• 18 октября 2022
Оооо, я недавно тут таку ж тему створювала, в нас 1в1,я нафіг видалилася, одна алкашка мєсне рішало вічно когось пропускає, діти лиш не так перднуть то вже повідомлення шо а мол батьки не вихованого Васічькі навчіть свою дитину не плювати бо попав мені в машину, чи дві коліжанки колишні сралися, то одна вирішила іншу опозорили і написала шо її араб грав, крч це трешняк. В мене таке враження, що то з дурки сюди переселили.
Асталависта бэйби
• 18 октября 2022
Кожна подія йде по схемі. Подія. Пропозиції вирішення. Обісрати всі пропозиції. Перейти на особисті образи. Потрусити білим пальто ( причому ми всі один одного знаємо багато років і знаємо хто і чого вартий). Я спочатку сміялася з цих чрачів. Потім мені стало страшно - ті люди живуть поруч.
Мабуть я видалюся і буду знову спати спокійно.
Кто крайний?• 18 октября 2022
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Даже не знаю, есть ли чат жильцов дома, в котором я живу
І я б воліла не знати, але в свій час мене додали в чат двору і він вніс свої корективи)
Асталависта бэйби
• 18 октября 2022
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Мене сусідка запросила і я здуру поперлася.
Асталависта бэйби
• 18 октября 2022
Коротше кажучи то треш. Не знала що в мене такі сусіди. Нє є одне дурне створіння, яке там більше за усіх і пише. Але ж інші наче адекватні ззовні.
Асталависта бэйби
• 18 октября 2022
Ответ дляКаваЗМолоком
В нас конфліктний адмін. Він підтримує ті срачі.
Топтунша• 18 октября 2022
А про собак у вас ще не писали? То взагалі тема на декілька днів з попкорном. Не пишу практично, але ржач можна почитати))
Кто крайний?• 18 октября 2022
Ответ дляАсталависта бэйби
Зробіть як я, видаліться і чистий спокій. В нас всі один одного знають, вже просто доходить до абсурду, десь потовчуться дітиска, і починається оцей пиздець в групі, та бля, знаєш маму Пєті, вали до неї і вирішуйте.
Альфред Шнитке• 18 октября 2022
У нас пишут раз в месяц, типа кто занял два паркоместа и все в таком роде
Асталависта бэйби
• 18 октября 2022
Ответ дляКто крайний?
Так, видалюся, мені там нема чого робити.
Асталависта бэйби
• 18 октября 2022
Ответ дляАльфред Шнитке
Асталависта бэйби
• 18 октября 2022
Ответ дляТоптунша
Так, я теж реготала перші дні. Потім стало противно. Бо багатьох знаєш, але те як вони викаблучуються там і набивають собі ціну - просто хочеться блювати. А я... а у меня.... лужа самая глубокая. Та бачили ми твою калюжу...
Кто крайний?• 18 октября 2022
Ответ дляАсталависта бэйби
Правильне рішення, я взагалі до чату двору не здогадувалася, що навколо мене стільки ідіотів)
Кто крайний?• 18 октября 2022
Ответ дляТоптунша
Чий пес де срав? В нас гімно ходили і розглядали.
Гигиенишвили• 18 октября 2022
Ответ дляАсталависта бэйби
То у вас хреновий адмін
В нас такого не має
Асталависта бэйби
• 18 октября 2022
Ответ дляГигиенишвили
То у вас хреновий адмін
В нас такого не має
Адмін в нас сам любить посратися гарненько. Теж калюжа в нього сама глибока. Сидять і міряються хто що для двору зробив. А я туди ходив і те просив. А ви що робили? А я тут жив 30 років і вас не бачив.
Ноги от ушей• 18 октября 2022
Ответ для66сезон666серия
Ой, прям как наш. Думала мы с вами из одного дома, но у нас 4 подъезда. Еще перед очередным своим театральным выходом, наш любит всех матом покрыть и на.уй послать.
Кто крайний?• 18 октября 2022
Ответ дляНоги от ушей
Виховання)
Асталависта бэйби
• 18 октября 2022
Ответ дляКто крайний?
Виховання)
Хазяїн чату. Це вам не аби що.
Кто крайний?• 18 октября 2022
Ответ дляАсталависта бэйби
Хазяїн чату. Це вам не аби що.
Наш вмер, лишилися наставники))
Асталависта бэйби
• 18 октября 2022
Ответ дляКто крайний?
Наш вмер, лишилися наставники))
співчуваю.