ЛисАпедная• 18 октября 2022
Числа і прогнози
З´явилась вже енна тема про те, що 10, 15, 23 числа щось буде. Перелом, перемога, зміни, торнадо, сонячне затемнення і т.д. Я згадала історію, яка зі мною нещодавно трапилась. Ходила і крутила в голові 23 жовтня. Що за день хз. От чомусь спливла в голові цифра, прямо бачу її і ходжу накручую себе. Вже всі свята і дні народження перебрала, дедлайни перерила. Ходжу, розказую, що дата в голові крутиться. Точно щось буде, що не знаю. Новини щодня все шаленіші. Вже й нервувати почала, легенька паніка. І тут йшла з магазину, на двері в під´їзді глянула і мене осінило. 23 жовтня - збори нашого ОСББ. Лікуватись треба і обов´язково щось для пам´яті пропити)))
Просто Ірен• 18 октября 2022
Та навпаки, це означає, що пам´ять у вас дуже хороша, зберегла цінну і актуальну для вас інформацію)
ЛисАпедная
• 18 октября 2022
Ответ дляPANTERA_KET
Через 2дня войне конец..... Ну это так.. Очередная утка
Ще пару таких тем, і кінець буде моїй нервовій системі
ЛисАпедная
• 18 октября 2022
Ответ дляПросто Ірен
Ага, цінну і актуальну)))
PANTERA_KET• 19 октября 2022
Ответ дляЛисАпедная
Моя давно расшатана...я так хочу победу!!!!
Просто Ірен• 19 октября 2022
Ответ дляЛисАпедная
Ага, цінну і актуальну)))
Звісно, що так. Збори ОСББ -- важлива подія, особливо зважаючи на реалії нашого сьогодення.
ЛисАпедная
• 19 октября 2022
Ответ дляPANTERA_KET
Вона буде. Але коли, я більше в темах читати не буду.
Берегу и стерегу• 19 октября 2022
Ответ дляPANTERA_KET
Я вже так повірила в цю дату, що якщо цього не станеться, то прийдеться мене відкачувати. Це просто буде крах усім сподіванням і очікуванням. Тоді буду просто вірити на війну на років 7-8 ще
ЛисАпедная
• 19 октября 2022
Ответ дляПросто Ірен
Так, як же без срачів з сусідами жити)
ЛисАпедная
• 19 октября 2022
Ответ дляБерегу и стерегу
Накачайтесь 19 по повній))
ЛисАпедная
• 19 октября 2022
Ответ длякультУра
фото
Все що нам здається, нам не здається? Але в мене не та дата
Первая леди колхоза• 19 октября 2022
А я підписана на одному блогершу, а вона а свою чергу спілкується з якоюсь ’видящою’.
Пише, що та говорить
ЛисАпедная
• 19 октября 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Пише, що та говорить
Нічого не знаю. В мене збори ОСББ))))
Первая леди колхоза• 19 октября 2022
Ответ дляЛисАпедная
Нічого не знаю. В мене збори ОСББ))))
Я теж ЗА за ваші збори
ЛисАпедная
• 19 октября 2022
Ответ дляШкала Радости
То я к з кінцем світу. Ванга,Нострадамус, майя, ще якісь штуки.
Та ну їх лісом ті цифри. Я гуманітарій
Просто Ірен• 19 октября 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Пише, що та говорить
Погоджуся, що з Білорусі дійсно ніхто не піде. У цьому я точно впевнена, є чітке бачення.
Шкала Радости• 19 октября 2022
Ответ дляЛисАпедная
Та ну їх лісом ті цифри. Я гуманітарій
Я теж.
Ті астрологи,що весною тринділи про смерть пуйла до початку літа різко десь поділись.
От буде цій Тані, якщо 20 не справдиться
ЛисАпедная
• 19 октября 2022
Ответ дляШкала Радости
Я теж.
Хто б що не писав, все одно викрутяться, що то ми неправильно зрозуміли, бо вузьколобі) Не читаю прогнозів, читаю держбюджет і новини.
Фокус-Покус• 19 октября 2022
Ответ дляПервая леди колхоза
Пише, що та говорить
то вона Леру пересказує?