путин ввел и оформили это как территории рф, что это может значить?
Ядерки боюсь, есть там родственники, друзья
Ответ дляYulia-3262
Ви бачили як в Судетах вчинили з ВСІМА німцями після поразки нацистів. Колись трапилося на очі відео. Як чоловіків, жінок, дітей поклали на бордюру головами і просто їх потрощили. Мені було жахливо. Але може завдяки цьому чехи і лишилися нацією? І поки ми не пройдемо цей шлях з жорстким перевихованням або знищенням всіх хто має хоч найменшу симпатію до расєї, до расійського язика і їх ’культури’ нам не буде спокою? Наша терплячістю і толерантність призводить до все нових жертв серед українців, і ми не виживемо як народ поки не очистимось від всього расейського?
Вы предлагаете убивать русскоговорящих украинцев или как это сообщение понимать?
Олечечччка• 19 октября 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Я пишу то, что там происходит.
Вы сейчас в оккупации?
Ответ дляFemyda
Как так то(
Как мобилизовать, ужас. И что, тюрьма если откажутся? Или нужно будет идти против своих же?
таких демобілізованих відправляють на розмінування
Змушують йти /їхати по мінах , прокладати дорогу ( для них
Мій племінник на фронті
Каже, що так орки роблять (відправлять на смерть
Я більше не питаю подробиць, бо то мені не витримати морально
Мій племінник на фронті