Каменная Фрося• 19 октября 2022
Кроси на осінь які носите?
Геть зносила своє взуття. Зараз треба щось замовити, але не можу обрати. Бюджет до 2 тис грн. Порадьте чи покажіть хто що купив
Каменная Фрося
• 19 октября 2022
Ответ дляПожарник
Пумовские уже года 4 ношу.
Думаю, в бюджет з Пума не впишусь)
Пожарник• 19 октября 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Думаю, в бюджет з Пума не впишусь)
Какой у Вас бюджет? Я не так давно была в магазине, стоят сейчас ок 1500грн.
Онанимный пользыватель• 19 октября 2022
Пума. Покупаю уже в надцатый раз. Мне хорошо подходит их крой и стиль. В них можно ходить днями и никогда не болят ноги и не натирают
Каменная Фрося
• 19 октября 2022
Ответ дляПожарник
До 2 тис. Ух ти, за 1500 ще краще. Пішла гуглити
Пожарник• 19 октября 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Если Вы в Киеве на Харьковской есть их магазин.
Царевна в уггах• 19 октября 2022
Я чомусь цими захворіла, ці пластмаски мене приваблюють)) Пума.Ціна від кольору залежить
Не міряла. Може хтось знає як вони.
Каменная Фрося
• 19 октября 2022
Ответ дляПожарник
Не в Києві ( дякую
Каменная Фрося
• 19 октября 2022
Ответ дляЗалізна пані
Укр виробник Monro
Покажіть якщо маєте фото? Шкіра чи текстиль?
Каменная Фрося
• 19 октября 2022
Ответ дляНа паровозе
Купила лову на шафе. Довольна как слон
Лова це ТМ?
Каменная Фрося
• 19 октября 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
Не міряла. Може хтось знає як вони.
Ви на зараз чи на літо? Яскраві, але, як на мене, більш літній варіант. Також, дивлюсь зараз Пуму
Царевна в уггах• 19 октября 2022
Ответ дляКаменная Фрося
На зараз, щоб носити. Вони є більш темні і пастельні. На Розетці ціна є і 1550 на неходовий колір. Але це замша. Тому вагаюся
Залізна пані• 19 октября 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Monroe Star, ось так вірно звучить.
Шкіра, на фото активно ношені місяць, дуже люблю цього виробника, купляла багато різних моделей, до якості нарікань не маю.
Коштували десь 1500 тис, точно не пам´ятаю
На паровозе• 19 октября 2022
Ответ дляКаменная Фрося
Лова це ТМ?
Так, Lowa. Профессиональная треккинговая обувь, куча технологий, все дела.