Дама_с_караваем• 19 октября 2022

Термобілизна Декатлон Польща маломірить?

Дівчата, добрий вечір. Виручайте. Хтось замовляв собі, чоловікам, дітям комплекти термобілизни із сайту Декатлон Польща? Поділіться враженнями, маломір чи ні? Хочу купити собі, чоловікові та дитині комплекти з термокофти та термолосин, ось не знаю, брати згідно з їхньою розмірною сіткою на сайті або на розмір більше. Дякую, хто відгукнеться
Клин_Кляйн• 19 октября 2022
Хлопчачі термо , на вік 6 років довжиною 65 см

автор Дама_с_караваем • 19 октября 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Дякую😉 Моєму зараз майже 6 і штани в нього довжиною 66 см впритик. Тому буду брати тоді розмір 8 років.
лаМпочка• 19 октября 2022
Я термобілизну в них не брала, але все, що брала з дитячого одягу - маломірит