Добрий вечір!
Хто знає, які зараз точно умови перевезення тварини?
Реально ветеринарний лікар оглядає?
Як перевіряють чип? Його сканують?
Буду вдячна за відповіді. Польські умови читала. Але цікавить власний досвід.
Реально ветеринарний лікар оглядає?
Як перевіряють чип? Його сканують?
Ви автобусом? Недавно якщо рейс ранній і лікаря ще на пункті немає то всі чекали поки оглянуть, з за цього перевозчика не хотять брати з тваринками
Так, дивляться паспорт, щеплення від сказу, сканують чіп, в нас було так. Але в моїх крім цього ще є реєстрація в польській базі якійсь є бкмага від ветеринарного повяту типу коти місцеві, була ще форма на транзит. я в Гданську все робила, тепер тільки катаємся з ними. Титр антитіл не просять точно
Ответ дляStelllaA
Так, автобусом.
А як довго триває огляд тварин? Якийсь кабінет спеціальний для цього?
Десь читала, що якщо щось не так, то або повертайся назад, або тварину на пів року забирають на ізоляцію.
Цікаво, чи це правда?
Я останній раз машиною, але перед цим було швидко бо всі документи були. Ні, такого не буде, зроблять на кордоні чіп і Рабізін безкоштовно. Головне щоб по розкладу це була не ніч , не ранній ранок, щоб на місці був ветеринар. А ваш перевозчик точно бере , уточніть щоб не висадили на кордоні і не поїхали чи не відмовили після покупки квитка , бо різні бувають
Ответ дляStelllaA
Дякую!