Гидроусилитель руля• 20 октября 2022
Серіал "Моя улюблена Страшко" почав подобатися )))
Як тільки вийшов серіал "Моя улюблена Страшко", я пробувала подивитись його, вистачило мене на 1,5 серії, він мені здавався таким тупим, що просто жах, такий вже наіграний, а зараз почала його дивитися, так він мені такий легкий, прикольний, ненав"язливий...
В шоці від себе, це мій мозок так прагне відпочинку чи що відбулося зі мною?
Гидроусилитель руля
• 20 октября 2022
Ответ дляЗалатавая
Вы подстроились под контент, увы
Ви натякаєте, що я деградую ?
От прям за пару місяців скотилася на дно соціуму ?
Кубик Рубика• 20 октября 2022
Иногда мозгу хочется чего-то такого, простого,, немного дурацкого. Чтобы не надо было задумываться, в общем лёгкого.
Новогодняя пальма• 20 октября 2022
Шо, опять тупая реклама этого недосериала?
´Не родись красивой´ на тот момент времени был лучшей адаптацией. Никакая ´Страшко´ с бездарными актерами и рядом не стояла.
Гидроусилитель руля
• 20 октября 2022
Ответ дляНовогодняя пальма
Це суньте сюди москальські серіали, ми обговорюємо вітчизняний кінопрокат.
harchushyn• 20 октября 2022
Ответ дляКубик Рубика
Так. погоджуюся .
Але яким має бути мозок,щоб цей серіал спиймати як ’немного дурацкий ’ і ’простой’????
Айпишница• 20 октября 2022
Для того,щоб серіал почав подобатися, його потрібно почати дивитися
ЯК???
Швабристка• 20 октября 2022
Ответ дляАйпишница
ЯК???
Мовчки
harchushyn• 20 октября 2022
Ответ дляШвабристка
Мовчки
Ви пробували?
Я серйозно .
Я знаю,що різні фільми подобаються різним людям і це не є конкретним свідченням чогось.
Але ви пробували його дивитися?
Я серйозно .
Але ви пробували його дивитися?
Бабка-ежика• 20 октября 2022
Ответ дляГидроусилитель руля
Так а что, новые серии вышли?
Я тоже смотрела, включала на заднем фоне, чтоб отвлечься. Мне норм
Гидроусилитель руля
• 20 октября 2022
Ответ дляБабка-ежика
Так а что, новые серии вышли?
Не знаю чи вийшли нові, я тільки почала дивитися
ЖивунаБагамах• 20 октября 2022
Ответ дляНовогодняя пальма
Я сейчас Не родись красивой смотрю, Антипенко игра нравится