Подмигашка• 20 октября 2022
Що робити коли тече з носа?
Тече з носа прозора рідина. І так вже з понеділка включно. Ці соплі вже задовбали мене. На жаль, навіть за 3 дні не пройшли( Не можу взяти лікарняний, а висидіти на своєму місці для мене котрий день - це суцільний жах. Раніше подібні соплі текли з носу не більше трьох днів, але ці дні були дуже важкими. До речі, ще дуже чхаю. За симптомами може бути синусит. Різні лікарські засоби приймаю ще від неділі, але жодного покращення. Пон-сер пила 3 дні антибіотик. Навіть зараз пишу і голова дуже болить( Що робити?
Автопортрет нурофена• 20 октября 2022
Це може бути навіть алергія. Тому поприймайте щось антигістамінне - Алерзин чи Едем. Додайте судиннозвужуючі краплі.
Подмигашка
• 20 октября 2022
Ответ дляГлас_Народа
Ужас. Сморкаться и пить теплое
Видуваю носа, коли вдома часто, а от коли сиджу на парах, то не видуваю, щоб не шуміти. Лише постійно промокую серветкою, коли витікає. До кінця пар вже ніс набрякає, важко дихати.
Подмигашка
• 20 октября 2022
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Неділя в мене почалося з закладеності правої сторони: вуха і носу. Вт/понеділок боліло горло. Вчора ввечері почала приймати засіб від синуситу і зранку видула з носу спочатку прозоре густе, а після цього жовтуватий комочок. Жовтуватий у мене вперше. Раніше були зеленкуваті соплі. І я розуміла, що то не круто, але було що було
Наверняка• 20 октября 2022
Антибіотики при нежиті?!
Сосудозвужуючі. Промивати. Антигістамінні для зняття набряку.
В мене з неділі так само, тільки сьогодні не тече, але ніс закладено

Подмигашка
• 20 октября 2022
Ответ дляНаверняка
Антибіотики при нежиті?!

Є краплі Нокспрей - іноді використовую. Що можете порекомендувати з антигістамінних?
Герцогиня• 20 октября 2022
Ответ дляПодмигашка
Синупрет. Мне только он помогает.
Подмигашка
• 20 октября 2022
Ответ дляГерцогиня
Синупрет. Мне только он помогает.
Колись пила. Пам´ятаю, що через 2 3 дні від початку приймання, починали відходити зелені соплі
Подмигашка
• 20 октября 2022
Ответ дляГерцогиня
Синупрет. Мне только он помогает.
Як його пити? Дозування
Подмигашка
• 20 октября 2022
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А якщо ще й нюх поганий дуже і смак повністю закладений
Наверняка• 20 октября 2022
Ответ дляПодмигашка
В мене в аптеці валяється лоратадин. Один раз на добу п´ється. Нокспрей мені не подобається. А от евказолін аква, нащо спрей алое. Риназолін. Так. А взагалі треба багато пити , зволожувач повітря вмикати, а ще обожнюю ванну, ніс розкладається і текти перестає)) шкода що діє поки ти в ванній....
Наверняка• 20 октября 2022
Ответ дляПодмигашка
Як його пити? Дозування
Він є в таблетках і сиропі, по Гугліть інструкцію.
Подмигашка
• 20 октября 2022
Ответ дляНаверняка
Маю таблетки
Наверняка• 20 октября 2022
А ще на самому початку нежиті якщо почати приймати цинабсин то можна уникнути розвитку нежиттю... Звісно впливає від чого вони в вас. Якщо зараз почати вживати цинабсин може теж допомогає
Наверняка• 20 октября 2022
Ответ дляПодмигашка
Тоді є ризик що у вас ковід...
Подмигашка
• 20 октября 2022
Ответ дляНаверняка
Підозрюю, що в суботу продуло. Якраз в ліву сторону, коли вмйшла з магазину. Там до хвилини часу і таке
Герцогиня• 20 октября 2022
Ответ дляПодмигашка
Лучше него при таком насморке ещё ничего не придумали.
Герцогиня• 20 октября 2022
Ответ дляПодмигашка
Як його пити? Дозування
Берите в таблетках только.
Либо Синупрет или синупрет форте.
Если первые то я пью по две таблетки 3-4 раза в день первые три дня, потом по одной ещё два дня.
Если форте то по одной таблетке.
Либо Синупрет или синупрет форте.
Если форте то по одной таблетке.
Подмигашка
• 20 октября 2022
Ответ дляНаверняка
Знаю цей момент з ванною. Кілька років тому помітила. Голова тріщить і схоже, що це від застуди
Пьера Безухова• 20 октября 2022
Ответ дляПодмигашка
це й добре, вони поступово пропадають, як і нежить. Сінупрет поважаю, але при рідких мені він не допомагає. Тільки при заложеному носі
Посудомойка• 20 октября 2022
Ответ дляНаверняка
Тоді є ризик що у вас ковід...
В мене так. Перехворіла з дітьми 2 неділі а потім захворів чоловік і коли йому почало ставати краще я з дітьми захворіли по новому. Теж п´ю антибіотик та спрей в ніс фармазолін з евкаліптом. Бо воно швидко не проходить але коли були просто каплі сольові то чуть до гаймориту не дойшло, пшикала уже ізофру і ергоферон таблетки
Леди Репях• 20 октября 2022
1) Лоратадин примите (может быть, аллергия)
2) Капли ’Гриппостад Рино’. Они очень хорошие. Сильно меня выручали, когда совсем дышать не могла.