Якщо у нас є Британієзнавці, поясніть, будь ласка, що там коїться…
LudaSHOPSale• 20 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Мда…
Не шмагла.
(с) Ваша Лиза.
не тетчер не ритка
(с) Ваша Лиза.
не тетчер не ритка
Irina.tish• 20 октября 2022
Ответ дляsobacura
Хто буде наступним, і що це означатиме для нас?
Бачила сюжет, про її конкурента на виборах, індуса. Його тато лепший друг пуйла
Ответ дляPavelolka
У Смолия
❓❓❓Багато питань чому Ліз Трасс йде у відставку?
1. В Британії велика криза недовіри самій Консервативній партії до Трас. Багато однопартійців вимагали відставки.
2. В країні складна економічна ситуація. Трас обіцяла зниження податкового навантаження, але ринки відреагували так, що довелось їх підвищувати.
3. Консервативна партія (правдяча наразі) має доволі низькі рейтинги, порівняно з Лейбористами. Це викликає недовіру з боку багатьох суб‘єктів. Очевидно Трас не вийшло справитись з поставленими завданнями.
Ну і звісно, опоненти радіють.
Дуже радіють в рашці. Це теж факт. Їм будь яка нестабільність, в будь якій країні - благо.
Ну і звісно, опоненти радіють.
А шо ці лейбористи - не такі як трампісти?
LudaSHOPSale• 20 октября 2022
Ответ дляIrina.tish
индийские олигархи ни за кого, ЗА СЕБЯ. а великобритания союзник Украины
Ответ дляIrina.tish
О бляха 😳😒
LudaSHOPSale• 20 октября 2022
бачите как надо? не смогла - на вылет. а тут кланяемся годами, десятками лет - одним и тем же. и все хотим дешеву юшку
My_everything• 20 октября 2022
Ответ дляJulil1103
Так это ожидаемо было, неделю об этом все писали.
На ДМ об этом писали чуть ли не с самого ее начала. Я ещё думала ну поговорят и успокоятся
LudaSHOPSale• 20 октября 2022
вот этот ее план , про понижение налогов для богатых, с самого начала был таким адовым , невыполнимым, а тут ещё- война и ресурсы. путин нашелся на ее голову. и пшик.
Ответ дляLudaSHOPSale
Ну такі прем‘єри на місяць - теж не варіант.
Ответ дляmariya59
Консерваторы вроде хотели бы вернуть Джонсона... Но там проблема в том, что сами консерваторы начали терять доверие, а соответственно, и голоса избирателей...
Хай би вже Джонсонюк був, він такий славний)
LudaSHOPSale• 20 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
так в целом, ничего не меняется, партия у власти. а у нас вот плохо- смена лица и все сыпется, в стабильных демократиях на 1 лицо не заточены.
Ответ дляJulil1103
Нужно, чтоб такой премьер на 4 года остался???
Між місяцем та 4 роками є варіанти?
LudaSHOPSale• 20 октября 2022
Ответ дляil-mari
пишут что индус, а они не за нас..
индус за Украину, просто не так рьяно ка Боря.
и реально может там мутки индийский олигархат. но это не наши, договорняки, там все такие какая не есть, права, свободы, законность.
Ответ дляLudaSHOPSale
Так, це перевага, але як той індус-путінолюбець буде, то що ж з нами тоді…
LudaSHOPSale• 20 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
сами англичане его не любят
karpenko73• 20 октября 2022
Ответ дляIrina.tish
тесть
О, у нас Міністр охорони здоров‘я на місяць був, Ємець наче, лікар сам.
Ответ дляBlack Umbrella
Ну, объективности ради - да, Джонсон мне тоже гораздо более симпатичен... Но у них там большие проблемы в экономике, еще после Брексита, которые наростают, как снежный ком...(( И неизвестно, кто смог бы это всё разрулить...
LudaSHOPSale• 20 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Чому?
я как начала читать в Фейсбуке коменты под их прессой прозрела.
те ковидные вечеринки ударили по нему сильно. это не й, а десяток вечеринок...бритиши не понимают, почему ЕМУ можно, а гражданам нет. у них нет рабской нашей психологии, мол мы понимаем властьимущие боги и им все позволено.
плюс брексит.
ellllena.ua• 20 октября 2022
Ответ дляsobacura
💬 ’Трасс пояснила, що через «велику економічну та міжнародну нестабільність», зокрема війну росії проти України, вона не змогла впоратись з покладеними на неї завданнями. Прем´єрка вже звернулась до короля Чарльза ІІІ з поданням про відставку’.
Чарльз разве не ’Карл III’?