Фифачка• 21 октября 2022
Як осмілитись піти від чоловіка?
Я його дуже кохаю, і бачу він мене теж! але через те що він дуже увлікся компьютерною грою, не просто пару годин в день, він там може зависнути дуууже на довго! мені з ним важко жити, відмовлятись від гри не буде (я колись піднімала це питання тут) … я розумію що я можу піти, і це буде безповоротне рішення, і ми вже не будемо ніколи разом, а може він зрозуміє що його гра то не важливо, а як не зрозуміє то я зроблю правильний крок що піду… не можу наважитись. Ми сваримось кожного дня!!! Сил немаю більше. Не хочеться повертатись додому! Це найгірше. Бачу його в грі і я одразу в сльози. І провокую скандал. Він злиться! І понеслась…. Правда ж краще розійтись чим так жити?
Сладко-соленая• 21 октября 2022
Мій якось напливами, може грати в ПАБГ місяць підряд до 3 ночі, а потім як відрізає і взагалі не заходить. Зараз грає в Дей З, теж онлайн виживалка про зомбі. Чесно, ми в шлюбі 14 років і мене це геть не напрягає. В кожного маж бути свій простір. Я серіали дивлюсь наприклад.
Белая и пушистая• 21 октября 2022
Ответ дляФифачка
Його слова, те як він до мене ставиться коли не зайнятий грою.
Слова любви в семейной жизни - этого маловато)
Белая и пушистая• 21 октября 2022
Ответ дляФифачка
Ні немає… реально думала купити абонемент в зал і там пропадати.
Зачем пропадать, можно и в зал ходить и с мужем общаться.
Но у неглтзависимосьь налицо
Вилами по воде• 21 октября 2022
Ответ дляZheka.82
А оно точно вам надо. На лево не ходит не пет не бет. Наиграеться и бросит. Я в одной игре провкл 4к часов в другой 2к надоело теперь комп почти не включаю. Я этим не горжусь но это было.
А что такое ’не пет, не бет’?)
Белая и пушистая• 21 октября 2022
Ответ дляZheka.82
Не пьет, не бьет, под себя не ссытся- отличный мужик ваще!
Фантасмагория• 21 октября 2022
Ответ дляZheka.82
А если не наиграется?
Фифачка
• 21 октября 2022
Ответ дляМаринаХ28
Як на мене, то я б спочатку пропонувала йому альтернативу грі, якщо йому нічого не цікаво в цьому житті окрім як поїсти та пограти, то збиралася б із силами та йшла від нього.
Життя таке коротке, щоб витрачати його на сварки та ігрульки в компі, стільки всього цікавого навколо, тим більш в наш нелегкий час потрібно ловити моменти і кайфувати разом.
Але…я проектую Вашу ситуацію на себе. Звичайно, вирішувати Вам, як бути далі.
Хочеться Вас обійняти!!!
Будьте щасливі, і пам‘ятайте що Ви у себе ОДНА !!!!
Хочеться Вас обійняти!!!
Як я вам дякую за такі теплі слова!!!!
Фифачка
• 21 октября 2022
Ответ дляdulenok
Что он делает для семьи кроме игры в комп?
Та в принципі все що попрошу то робить
Фифачка
• 21 октября 2022
Ответ дляНапланетянка
Ну так и сядьте за комп. Почему там только муж сидит? Сядьте первая.
Я спробую)))
ФеяДлинноногая• 21 октября 2022
Ответ дляКофе в лобби
Яку спільну для обох альтернативу ви пропонували йому замість гри?
Игроманам никакая альтернатива не нужна
У них альтернатива вызывает агрессию только
Фифачка
• 21 октября 2022
Ответ дляOlga4ka16
Спробуйте піти на місяць-два...якщо є куди
Та і йти то в принципі немає куди, тут або з кінцями до батьків або ніяк.
Доставучая• 21 октября 2022
Ответ дляФифачка
К родителям
Домовенок Зюзя• 21 октября 2022
Ответ дляФифачка
Так при чому дуже важко зараз, бо у війну втратив свою роботу. І каже зо він гру уходить від цьої жахливої реальності. Там весело класно. Навіть казав що я єдине щастя і його підтримка яка в нього є в житті.
То може вам перестати влагтовувати скандали і теж чимось зайнятись? Йога, читання, вишивання, іноземна мова...
Фифачка
• 21 октября 2022
Ответ дляКофе в лобби
Ну ми дивимось фільми разом
Неновая почта• 21 октября 2022
Ответ дляZheka.82
Простите мне мою безграмотнось. Не выпивает спиртное не поднимает руку на вас
Так семейная жизнь она предполагает и какое-то качественное взаимодействие: общие дела, планы, времяпровождение.
У меня сосед за стенкой тоже меня не бьет и не пьёт вроде, но это же не значит, что у меня с ним семья.
Фифачка
• 21 октября 2022
Ответ дляZheka.82
Не п’є та не курить взагалі. Ні ви що не б’є. Це взагалі не про нього.
Прыг-скок• 21 октября 2022
была и у меня такая проблема, с работы и за комп, выходные у компа, в быту помощи 0, еще и ревновал сильно, ушла от такого, 7 лет жили вместе, правда я долго решалась. Поставьте своему ультиматум, или он дозирует время в игре или вы уходите, и обьясните ему почему уйдете (вам внимания не хватает, ласки и тп...)
Неновая почта• 21 октября 2022
Ответ дляМеряю линейкой
А куди ви підете?
Туда где до этого жила.
Не из космоса она же прилетела?
Фифачка
• 21 октября 2022
Ответ дляМеряю линейкой
А куди ви підете?
До батьків((( так не хочу того робити що б їх не засмучувати. Вони його дуже люблять і як сина прийняли в сім’ю.
Прыг-скок• 21 октября 2022
Ответ дляФифачка
а ви виходить, не його щастя та підтримка?? а ну да..ви ж погана, бо не дозволяєте дитятку гратися))
Неновая почта• 21 октября 2022
Ответ дляФифачка
Ещё и не ссытся под себя автор!
Не старый
Не вонючий
Смотрите сколько мы нашли у него достоинств😂
Не старый
Не вонючий
Прыг-скок• 21 октября 2022
Ответ дляФифачка
автор, це ідея....спробуйте таку тактику: мінімум дома, ввечері у вас зал, подружки, не сваріть його за гру, цікаво, як він відреагує
Куда ж без меня• 21 октября 2022
Ответ дляМаринаХ28
Хочеться Вас обійняти!!!
Так він і кайфує від життя) кожному своє
Белая и пушистая• 21 октября 2022
Ответ дляФифачка
В какую семью?
Вы с родителями живете?
Или у вас своя собственная?
Вы с родителями живете?
Или у вас своя собственная?