Фифачка• 21 октября 2022
Як осмілитись піти від чоловіка?
Я його дуже кохаю, і бачу він мене теж! але через те що він дуже увлікся компьютерною грою, не просто пару годин в день, він там може зависнути дуууже на довго! мені з ним важко жити, відмовлятись від гри не буде (я колись піднімала це питання тут) … я розумію що я можу піти, і це буде безповоротне рішення, і ми вже не будемо ніколи разом, а може він зрозуміє що його гра то не важливо, а як не зрозуміє то я зроблю правильний крок що піду… не можу наважитись. Ми сваримось кожного дня!!! Сил немаю більше. Не хочеться повертатись додому! Це найгірше. Бачу його в грі і я одразу в сльози. І провокую скандал. Він злиться! І понеслась…. Правда ж краще розійтись чим так жити?
Фифачка
• 21 октября 2022
Ответ дляПрыг-скок
была и у меня такая проблема, с работы и за комп, выходные у компа, в быту помощи 0, еще и ревновал сильно, ушла от такого, 7 лет жили вместе, правда я долго решалась. Поставьте своему ультиматум, или он дозирует время в игре или вы уходите, и обьясните ему почему уйдете (вам внимания не хватает, ласки и тп...)
Після того як я то все пояснила у нього дійсно змінилось. Він став Меньше грати, відволікатись на мене, проводити зі мною час, тепер лягати спати тільки разом. А не до останнього в компі як раніше. Бачу дійсно змінився. Чому і я продумує може я перегибаю своїми скандалами, він дійсно змінився. Ну хай собі грає.
Фифачка
• 21 октября 2022
Ответ дляZheka.82
Если точно решили что вам так будет лучше то как пластерь не надо тянуть потихоньку, встали прямо сейчас веши деньги в руки и ушли.
Так цього боюсь!!!
Прыг-скок• 21 октября 2022
Ответ дляФифачка
значит не все з ним втрачено, раз злякався, що можете піти
Белая и пушистая• 21 октября 2022
Ответ дляФифачка
До батьків((( так не хочу того робити що б їх не засмучувати. Вони його дуже люблять і як сина прийняли в сім’ю.
Т.е. вы готовы терпеть нерадивого мужа, только бы ваши родители пребывали в эйфории и верили в миф о том, что у вас хорошая семья?
Вы это серьезно сейчас?
Фифачка
• 21 октября 2022
Ответ дляБелая и пушистая
В какую семью?
Вы с родителями живете?
Или у вас своя собственная?
Вы с родителями живете?
Или у вас своя собственная?
Ми живемо окремо. Я можу повернутись тілки до батьків. Про сім’єю в загальному маю на увазі зо його полюбили дуже.
Мини-бикини• 21 октября 2022
Авторе, я грала 12 років. Це залежність, як алкоголь, як наркотик. Чоловік тікає туди від реальності, бо в грі все простіше вирішити, чим в житті. Кинути він зможе тільки коли САМ цього захоче. Ви можете жити поруч і чекати. Але не факт, що дочекаєтесь.
За нього ви не вирішите, але за себе - можете.
Фифачка
• 21 октября 2022
Ответ дляПрыг-скок
І я так думаю…
Белая и пушистая• 21 октября 2022
Ответ дляФифачка
Вы мусульманка?
Фифачка
• 21 октября 2022
Ответ дляБелая и пушистая
Вы это серьезно сейчас?
Я не готова терпіти, я хочу зробити все що б відводити його від гри.
Сорока белобока• 21 октября 2022
В начале нашей супружеской жизни, тоже было такое, пришёл с работы поел, и играть, мог до 2-3 ночи сидеть. Затянулось на год это. Потом попустило, перестал. Сейчас только новости смотрит в телефоне и может тик ток полистать.
Решать вам автор.
Sweet_Dreams_• 21 октября 2022
Ответ дляФифачка
Не услышала он семью обеспечивает, в быту помогает ?
Фифачка
• 21 октября 2022
Ответ дляМини-бикини
Ваші слова 100% відрив. Але я боюсь що сам він ніколи того не захоче. А жити так мені важко. Забити на все і жити для себе. Але що ж то за сімя? 😭
Белая и пушистая• 21 октября 2022
Ответ дляФифачка
Ні.
От чего вам тогда можно уйти от мужа только к родителям?
Что за дикость?
Вы в чьей квартире с мужем сейчас живете?
Что за дикость?
Фифачка
• 21 октября 2022
Ответ дляСорока белобока
Решать вам автор.
Я вам чесно заздрю що ваш чоловік то закинув!
Фифачка
• 21 октября 2022
Ответ дляSweet_Dreams_
Так
Фифачка
• 21 октября 2022
Ответ дляКофе в лобби
Це все?
В гості ходимо, по магазинам і все таке. Звичайне життя.
Белая и пушистая• 21 октября 2022
Ответ дляФифачка
А когда он играет тогда?
Сорока белобока• 21 октября 2022
Ответ дляФифачка
Я тоже психовала, ругала, а потом просто отпустила.
Может он как ребёнок наиграется и будет не интересно.
Матрёна• 21 октября 2022
Автор, у меня бЬІвший муж играл постоянно в доту. Это не жизнь. В итоге я нашла другого м ушла от него и не жалею
Домовенок Зюзя• 21 октября 2022
Ответ дляФифачка
То може ви перебільшуєте ? У нього вистачає часу працювати, дивитись з вами кінл, зодити в магазини і в гості... скільки ж і коли він грає?
Неновая почта• 21 октября 2022
Ответ дляФифачка
Мужик работает, ведёт с вами быт, смотрите вместе сериалы, ходите в гости.
А играет он когда?
Или вы хотите, чтобы он все свободное от работы и быта время, держал вас за руку и блеял о том, как вы прекрасны?)
А играет он когда?
Кофе в лобби• 21 октября 2022
Ответ дляФифачка
У вас хоббі є, подруги?
Мини-бикини• 21 октября 2022
Ответ дляФифачка
Ви не можете вирішити за дорослу людину, розумієте? Як би вам не хотілось на нього вплинути.
Тобто ви мусите щось робити з своїм життям. Або прийняти його таким як є і жити далі, або будувати власне життя.
Для нього гра - це його реальність, гра, а не ви. Тобто свій вибір він зробив.
Він може кинути, якщо захоче, але саме він має захотіти, не щоб ви змусили, а його бажання.
Неновая почта• 21 октября 2022
Ответ дляКофе в лобби
У вас хоббі є, подруги?
Есть «Мозговынос мужу»
Называется 😂