Просто Мария• Изменено 21 октября 2022
Як себе поводити в таких ситуаціях? (свекруха)
Почну з того що фрази, типу, ну то переїдьте або вона там хазяйка дуже класні, дякую, знаю. Була така розмова, ми не можемо зїхати ще рік, та і вона плаче не кидайте, бо війна і мені самій страшно а якщо точніше, то їй тоді прийдеться комуналку платить самій, а так ми все оплачуємо і не тільки. Ну короче, у свекрухи настрій змінюється на раз-два, то вона говорить все нормально, то просто робить вид що тебе нема, вона може обідитись на все, якщо я помию її тарілку або не помию, якщо чоловік буде їсти те що я приготувала, а не вона(хоча він їсть і моє і мами) я купила пачку борошна, вона зразу, у мене ж є, чього тратить гроші, я відповідаю яка різниця, я не бачила, та і зайвим не буде, вона уже після цього може зі мною не розмовляти. А позавчора наприклад приходили до неї сестра з сім´єю, ми посиділи, а вранці на кухні срач, ну я і помила все, бо ні тарілки чистої ні чашки. Ну зовсім без задньої мислі, вона заходить, скоса так глянула, і так через зуби, я сама могла помить, не нада було. Блін мені ніби ляпаса дали, я винна що помила посуд. Зразу скажу, я нікуди не лізу, це не моя квартира, і я там не хазяйнічаю. Нічього не переставляю, сижу з малим у себе в кімнаті, вихожу по необхідності, приготувати їсти і попрати, але всеодно щось не так. Чоловік з нею говорив, але там безрезультатно, вона зразу в сльози, або коронна фраза мені погано, їй завжди погано коли з нею пробуєм говорити. Як мені себе вести з нею, я вже не знаю, ну так мене виховували що нагрубити я не можу, але і посміхатися коли тобі фиркають навіть за тещо ти борошно купила, ну блін. Я уже приймаю таблетки бо з моїми нервами, мене вже трусити почало, сну нема, я плачу від будь чього, або зриваюсь на чоловіка. Як перетерпіти цей рік? Щоб не заробити язву, бо гастрит уже тут як тут!
Просто Мария
• 21 октября 2022
Ответ дляАлгонавт
она старше вас,забыла или может ночью боится упасть,когда идёт в туалет.
я не думаю что у нее такой же крепкий мочевой пузырь как у вас.
ночник ей купите,экономку поставьте.
а то вы ее носом тычете в её доме за свет,который оплачивает её сын.
как она вас ещё не послала это загадка.
ночник ей купите,экономку поставьте.
как она вас ещё не послала это загадка.
Якби боялась дойти до кімнати то не закривала б ванну. І всім би таке здоров´я як у неї. А ви напевно одна з тих самих святих свекрух
Алгонавт• 21 октября 2022
Ответ дляПросто Мария
ага.а як здогадалися?))
з святих,але не свекрух.
набираюся досвіду.
ось читаю,що за чудо- невістки зараз.
з святих,але не свекрух.
набираюся досвіду.
ось читаю,що за чудо- невістки зараз.
Алгонавт• 21 октября 2022
Ответ дляПросто Мария
і оце думаю:як вам не соромно казати щось за здоров’я людини старшої вас на 20-30 років.
у вас мама є? і як, скаче у свої роки?
Просто Мария
• 21 октября 2022
Ответ дляАлгонавт
ага.а як здогадалися?))
з святих,але не свекрух.
набираюся досвіду.
ось читаю,що за чудо- невістки зараз.
з святих,але не свекрух.
набираюся досвіду.
ось читаю,що за чудо- невістки зараз.
Напевно про ’чудо’ свекрух ви не читаєте. Ну почитайте, що є і такі що не грубіянять, допомогають і їм за це ще і влітає! Да, є і такі
Просто Мария
• 21 октября 2022
Ответ дляАлгонавт
у вас мама є? і як, скаче у свої роки?
Да, доречі скаче. Мені не 40років і мамі не 60. І да, мені не соромно написати що у свекрухи здоров´я хороше. Погано я не писала. Подумайте ще, бо щось у вас погано це виходить
Алгонавт• 21 октября 2022
Ответ дляПросто Мария
так пишуть невістки,а другу сторону не можна почути.
це несправедливо,тому і не вірю всьому.
може там така краля,що свої труси по всій хаті розкидала)і не по своїй хаті,що характерно.
це несправедливо,тому і не вірю всьому.
Алгонавт• 21 октября 2022
Ответ дляПросто Мария
що за загадки ’Мені не 40років і мамі не 60’
то вам 20,а мамі 40 то має ще скакати.
свекрусі скільки?
то вам 20,а мамі 40 то має ще скакати.
свекрусі скільки?
Просто Мария
• 21 октября 2022
Ответ дляАлгонавт
це несправедливо,тому і не вірю всьому.
Ага! Да-да) Я вирішила під анонімом написати не правду, щоб почути поради які мені не допоможуть. Ох, удачі вам пані
Лепешечка• 21 октября 2022
Ответ дляАлгонавт
у вас мама є? і як, скаче у свої роки?
Що ви до людини пристали!? Щось не подобається пройдіть мимо! Зайшли тут повчати, людину, яка просто звернулась за порадою!
Алгонавт• 21 октября 2022
Ответ дляПросто Мария
я вам радила,там вище.
але ви нічого не придумали іншого,крім образливо мені натякати про те, що думати у мене погано виходить.
а у вас погано виходить жити ще рік в свекрушиній хаті.
бувайте,пані.
Алгонавт• 21 октября 2022
Ответ дляЛепешечка
так я і порадила.а ви при чому тут?
та й ще в такому хамському тоні...
Барабасиха• 21 октября 2022
Ответ дляПросто Мария
Ви знаєте, я мрію як ви посилать до корабля. Але мій мінливий характер, не дає мені спокою. Чоловік не заморачується, він переживає рівно минуту, і забув. Я заздрю тим хто вміє не пропускати весь мусор через себе!
продумайте реакции на ее поведение с учетом своей позиции.
Вы помыли утром посуду - это правильно и хорошо.
Т.е. ее реакция на должна на вас влиять.
Можете повернуться, посмотреть ей в глаза и спросить - зачем вы мне это говорите?
На ее ответ - ваш ответ , к примеру: я хотела как лучше или решила помочь - при этом не оправдываетесь, не заискиваете - позиция ровная , равноценная и равноправная.
Лепешечка• 21 октября 2022
Ответ дляАлгонавт
так я і порадила.а ви при чому тут?
та й ще в такому хамському тоні...
Порадили, а потім вирішили, розказати про мочовик не знайомої людини. Я думаю, автор краще знає, цю ситуацію. В мене наприклад свекруха також забуває виключати світло, бо якраз таки не платить за нього як і у автора. Давайте, будимо трішки добрішими
Просто Мария
• 21 октября 2022
Ответ дляБарабасиха
Дякую вам🙏
Алгонавт• 21 октября 2022
Ответ дляЛепешечка
ну і що?
предположила ,что человек забыл выключить свет.
мама моя оставляла свет в санузле,чтобы не споткнуться спросонья.
вот и написала причины такого ’преступления’,может молодеж не понимает проблем людей старшего возраста.
вы при чем здесь со своей баночкой на свячену воду?
Лепешечка• 21 октября 2022
Ответ дляАлгонавт
ну і що?
А ви тут яким боком? Захотіли порадити чи написати свою думку? Не думали, що і вам можуть щось подібне написати? Не хочу з вами сперечатися, автора розумію, тут нема з чього глузувати, у неї і дитина хвора, і судячи з тексту вона морально виснажена. А вам, бажаю не вигадувати, в кожного різні ситуації не все так як ви думаєте!
Алгонавт• 21 октября 2022
Ответ дляЛепешечка
автор создала тему,значит готова выслушать разные мнения,а не только поглаживания по голове.
а вот вы в диалоге моем и автора третья лишняя.
почему вы решили встрять ?
вам бы, в вашей хате носом тыкала чужая девушка то молчали бы,похнюпывшись?
сочувствую вашей свекрухе.
почему вы решили встрять ?
сочувствую вашей свекрухе.
Лепешечка• 21 октября 2022
Ответ дляАлгонавт
почему вы решили встрять ?
сочувствую вашей свекрухе.
почему вы решили встрять ?
сочувствую вашей свекрухе.
А ви пишете не в особисті повідомлення, також повинні бути готові до діалогу не тільки з автором. Я бачу ви в своєму репертуарі знов видумуєте, не читала я там того що хтось тикає, а навпаки тикають їй. Можете співчувати кому завгодно. Своє ’Я’ ви вже показали
Алгонавт• 21 октября 2022
Ответ дляЛепешечка
так и вы тоже.
тычете свекруху за невыключеный свет.
здесь это норма. продолжайте.
тычете свекруху за невыключеный свет.
здесь это норма. продолжайте.
Лепешечка• 21 октября 2022
Ответ дляАлгонавт
так и вы тоже.
тычете свекруху за невыключеный свет.
здесь это норма. продолжайте.
тычете свекруху за невыключеный свет.
здесь это норма. продолжайте.

Моя свекруха якби прочитала це то пожаліла б дівчину, а вас би точно добрим словом не назвала б. А не економить вона нічого бо живе сама, все оплачує чоловік який за кордоном. Але ж вам видніше, ви ж краще знаєте, в кого слабий міхур, хто на кого тикає. Удачі вам
Вибачте,писати вам більше не можу, бо всі запаси ввічливості вже скінчились
Алгонавт• 21 октября 2022
Ответ дляЛепешечка

то не пишите,вы уже вначале успели нахамить.
Кашпо• 21 октября 2022
Ответ дляАлгонавт
щас такие невестки,прям исколотые все.
не смешите.почитайте эту тему,хотя бы.
Что не смешите??? Чем вам тема не угодила? Это извечная проблема, отношения свекрови и невестки. Есть свекрови неадекватные, есть невестки. Я задала вполне нормальный вопрос, хочу понять и разобраться. Мне прилично досталось от свекрови, сейчас не общаемся. У меня подорвано здоровье и нервы. Мне его никто не компенсирует.
Алгонавт• 21 октября 2022
Ответ дляКашпо
я уже ушла из темы,мне не интересно.
вам могу сказать только одно:за своим здоровьем надо следить самой,никто вас беречь не будет,если не бережете себя сами.
Кашпо• 21 октября 2022
Ответ дляПросто Филя
Я думаю,що це часто підсвідома боротьба за сина,якого матері часто важко відпустити.
І тільки мамО знає ,як краще має бути для її маленького ,під 1,90 і сто кг , бородатого хлопчика років 30ти.
Хіба ж та чужа жінка,яка забрала в мамО синочка вміє варити борщ, прати,чи прибирати ? Звісно ж ні ! Он які нігті носить ! А оті труси ,які з двох вірьовочок і клаптику кружева з 5ть копійок?
Ні ! Лише мамО все знає,бо ж вона ночами не спала ......
Ох, не знаю. Возможно и так, возможно это ее перенос, как на своего мужчину. Возможно зависть, накручивает себя, что ее счастье отобрали якобы и мстит. На работе со мной женщина работала, так и говорила: я его растила, а кому-то такое счастье досталось... Сегодня пока занималась делами, размышляла на этот вопрос. Спасибо за ответ!
Просто Мария
• 21 октября 2022
Ответ дляКашпо
Знаєте, колись мені так свекруха і сказала. Я була вагітна сином, і ми приїхали в гості, ну а я так в шутку кажу, що оце ношу його, потім народжу, роститиму його, а він полюбить якусь дівчину і всьо, мама на другому плані, і сміюсь. А вона на полном сірйозі, да, так воно і є. Не пам´ятаю дослівно, але в такому сенсі що вона ростила сина(чоловіка) а він проміняв її на мене!