Праздничный сервиз• 21 октября 2022
Миняю жинку Дрогобыч Дрогобыч. Не можу зайти відео.
Може в кого є ссилка? Хочу подивиться той скандал за 15.02.2011
Праздничный сервиз
• 21 октября 2022
Ответ дляШопингмонстр
Вы про Галину Илык выпуск ищите?
Да. Хочу подивиться. Але чомусь ніде не можу знайти
ДелайКак_Я• 21 октября 2022
Бедная училка ,она ж тогда и уехала с горда ..а вторая такая проженная тетка ,мужа приревновала и штаны подкинула ..очень жаль училку
Праздничный сервиз
• 21 октября 2022
Ответ дляДелайКак_Я
Та которая штаны подкинула,типа училка забыла ?
Да. Хотіла подивиться. А немає. Може я не так шукаю чи вони повидаляли відео.
Бяки-козяки• 21 октября 2022
Мені так соромно було за жінку де майстерні, така собі груба, алчна, заряджена ослиця. Як та білявка вижила, у неї все в житті супер було