Братья Капли• 21 октября 2022
Як зараз ситуація на сайтах знайомств?
Є нормальні чоловіки чи зброд всякий? Вік 33-40?
Мотылек• 21 октября 2022
Галяки. Сестра після розлучення там зависає. Від початку війни ходила на зустрічі, як не одружений, жінка в Польщі, а він шукає спілкування, то переселенці яким просто нудно сидіти біля жінок, а в новому місті в якому ніхто не знає то можна і розважитись.
сказочное_Бали• 21 октября 2022
Нормальная ситуация.
Уложил четверых за сент-окт.
Я тот самый сброд, о котором вы спрашиваете.
Уложил четверых за сент-окт.
Уси Пуси• 21 октября 2022
Звідки там може буть хоч шось нормальне? Класних жінок і чоловіків розбирають, до сз доходять перебирки. Хоча, якщо ви вже там...
Рожки-да-ножки• 21 октября 2022
Ответ дляУси Пуси
Классные там мужчины, в ЕС вообще песня
Уси Пуси• 21 октября 2022
Ответ дляРожки-да-ножки
Классные там мужчины, в ЕС вообще песня
Кому и кобыла - невеста
Рожки-да-ножки• 21 октября 2022
Ответ дляУси Пуси
Кому и кобыла - невеста
Адекватные до 30 не женятся
Кошечка-муркошечка• 22 октября 2022
Ответ длясказочное_Бали
Нормальная ситуация.
Уложил четверых за сент-окт.
У женщин цели были такие же как у вас - жажда секса или вы им лапши на уши навешали, вот они и уложились, надеясь на отношения? Мне просто любопытно)
Карамелька• 22 октября 2022
Ответ дляРожки-да-ножки
Адекватные до 30 не женятся
Хоть кто-то это сказал) В 30-40 шанс встретить классного мужчину только возрастает. Если не тратить время на ’укладчиков’))
сказочное_Бали• 22 октября 2022
Ответ дляКошечка-муркошечка
Я не люблю вешать лапшу.
Даю понять, что для меня отношения невозможны без физического притяжения.
66сезон666серия• 22 октября 2022
Хотите нормального знакомьтесь в реальной жизни.
На СЗ в основном сброд и женатики.
И даже просто секс лучше с женатым чем с тем сбродом.
На СЗ в основном сброд и женатики.
Братья Капли
• 22 октября 2022
Ответ дляМотылек
Добре хоч не брешуть
Братья Капли
• 22 октября 2022
Ответ дляУси Пуси
Ну от у вас є чоловік? Якщо так, я шокована. Ви і є той самий зброд. Аби ляпнуть.
Братья Капли
• 22 октября 2022
Ответ дляMs. Скромность
Подскажите, плиз, на каких сайтах регистрироваться? Мне под 50.
Та багато різних, містоюа,об´ява, ван амор . Забийте в Гугл знайомства і ваше місто.
Братья Капли
• 22 октября 2022
Ответ для66сезон666серия
На СЗ в основном сброд и женатики.
Ви така цікава. Якби була можливість нащо мені тоді сайт? Робота, дім.
Братья Капли
• 22 октября 2022
Ответ для66сезон666серия
На СЗ в основном сброд и женатики.
До речі там все так само як в житті, чи ви думаєте що в реальності всі святі ходять? Неодружені, і з серйозними намірами?)
66сезон666серия• 22 октября 2022
Ответ дляБратья Капли
Цікава мабуть ви, якщо намагаєтесь хамити не знайомій людині.
Робота і дім у всих.
На СЗ в основному йдуть лінивці, хто боїться відмови від жінки в реальному житті, різні збоченці і одружені.
В реальному житті з більшою частиною подібного ви не зіткнетеся і збережете собі купу нервових клітин.
Вибір на СЗ це омана кількістю, але не якістю.
Але ж, судячи з ваших відповідей, вам підійде.
Робота і дім у всих.
Братья Капли
• 22 октября 2022
Ответ для66сезон666серия
Робота і дім у всих.
Перечитайте своє повідомлення, а потім дорікайте. Ви з усіма там поспілкувались? Це ж треба. Ваша думка мені не цікава, ви вважаєте що завжди права, ви просто пихатий самодур.
Мотылек• 22 октября 2022
Ответ дляУси Пуси
То ви там частий гість, такі прошарені. Людина яка на буває на сз не в курсі хто там)))
Мотылек• 22 октября 2022
Ответ для66сезон666серия
На СЗ в основном сброд и женатики.
Які ви далекі від сучасного життя.
66сезон666серия• 22 октября 2022
Ответ дляМотылек
Які ви далекі від сучасного життя.
Все у мене добре в сучасному житті.)
66сезон666серия• 22 октября 2022
Ответ дляБратья Капли
Я ж не проти, користуйтесь тим що там є.)
Кожному по парі.
Братья Капли
• 22 октября 2022
Ответ для66сезон666серия
Все у мене добре в сучасному житті.)
Коли добре ядом не плюються
Мотылек• 22 октября 2022
Ответ дляБратья Капли
Кому де зручно там і знайомляться. Знаю багато прикладів коли люди на сз знайомились з теперішніми дружинами. Перед війною близький знайомий познайомився з дівчиною на сз, до війни виїхали за кордон працювати, планують одружуватись, і цей мій знайомий точно не зброд, дуже гарний, порядний хлопець. Сброд є кругом, а є і нормальні люди, сором´язливі, в 30+ не кожен може знайомитись на вулиці, і коли людина зранку до вечера на роботі в жіночому колективі, то преспектива знайти мужчину така собі.
66сезон666серия• 22 октября 2022
Ответ дляБратья Капли
Коли добре ядом не плюються
Я і не плювалась, ви перша почали. Отже слідкуйте за собою.
Братья Капли
• 22 октября 2022
Ответ для66сезон666серия
’Але ж, судячи з ваших відповідей, вам підійде.’(с)
Братья Капли
• 22 октября 2022
Ответ для66сезон666серия
Уси Пуси• 22 октября 2022
Ответ дляМотылек
Ні, я просто серед людей живу і бачу хто щасливий в шлюбі давно і стабільно, а хто перманентно на сз щастя шукає.
Мотылек• 22 октября 2022
Ответ дляУси Пуси
Вибачте, але лише чоловік та дружина знають чи вони щасливі в шлюбі, а люди довкола бачать те що хочуть бачити або те що їм показують. А зраджують і на роботі зі співробітницею, і з сусідкою, і зі старою знайомою. Для зрад не обовязково реєструватись на СЗ.