Вам телефонограмма• 22 октября 2022

Хочеться виглядати доглянуто.

От що ви порадили як доглядати за собою? От немає в мені цього лоску чи що, як в оцих інстаграмрих дівиць. Така собі звичайна миша, з дуже білою шкірою, низький ріст 155, тонке волосся. 😢 Порадьте щось як стати доглянутою. З чого почати?
Пирожкиня• 22 октября 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Пані я бачу тут від вас адекватні коментарі я в шоці) дякую Вам.
То ви її в інших темах не читали
Санька-4b93• 22 октября 2022
Ответ дляАйфон13
я щодня 2 години витрачаю на себе, фітнес, душ, скраб,
плюс сон від 9 годин і лягаю в 22
Виглядаю краще від ровесниць, які обаблені і без вогню в очах
Реинкарнация Розовой пони?
Айфон13• 22 октября 2022
Ответ дляЩас ухожу
Покажіть своє фото
не хочу шоб мене на вулицях впізнавали
БлинчикБезСметанки• 22 октября 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Ні. Ні зовнішній вигляд взагалі, ні моральний стан.
Почніть з морального стану. Полюбіть себе, визначте свої межі, цілі, бажання, почуття. А потім вже підтягуйте зовнішність.
Да будет так• 22 октября 2022
Ответ дляАйфон13
плюс сон від 9 годин і лягаю в 22
Это вы со стороны себя не видите)
Глас_Народа• 22 октября 2022
Ответ дляАйфон13
коло 40
)) одного душа в 40 мало, тут уже нужен и ботокс, и пилинги...
БлинчикБезСметанки• 22 октября 2022
Ответ дляКаркуша Клара
В мене теж дуже погане волосся, почитала тут і зрозуміла - витке, тонке крутиться у всі сторони. Чоловік все казав, що закохався в посмішку і мої кучеряшки. А тепер я не вірю. Точно збрехав
Хочеться вже обстригти налисо себе і не мучиться
По-моєму легше вже перестати читати порадницю....
бювет_в_обед• 22 октября 2022
Фільтр для фото і все)
Щас ухожу• 22 октября 2022
Ответ дляАйфон13
не хочу шоб мене на вулицях впізнавали
А чого боїтесь ? Нам просто хочеться побачити доглянуту жіночку 40 років )) подивимося на вас, похвалимо вас ….
Yellow berry• 22 октября 2022
Ответ дляКаркуша Клара
Думаєте, після цього розлюбить?
ПоэтеСССа• 22 октября 2022
Ответ дляАйфон13
коло 40
коло це скільки? мені 38 - більш-менш ще норм виглядаю без затрат грошей , але були б гроші на косметолога - побігла б.. щоб виглядати не на 35, а на 33)
розумію, що якщо ще рік у стресі без косметолога, то буду виглядати на 40(
Ламборджини• 22 октября 2022
Ну я без накладного волосся також сіра миша , попробуйте з нього , якщо є кошти
Yellow berry• 22 октября 2022
Доглянутість починається з чистого тіла, волосся, нігтів, зубів. Мішки під очима знищити!)))
ПоэтеСССа• 22 октября 2022
Ответ дляБЦАшка
Кожному своє. Мої спостережнння, що виглядають краще за однолітків від 25+ ті дівчата, що дуже стежать за собою і більш нічим, окрім роботи, не зайняті, або заміжні дівчата з великою саме жіночною єнергетикою і мотором в дупці. Останім вистачає енергії на все. Підписана в інсті на таку даму 44 роки, 5 літей, другий чоловікіноземець, узяв її заміж з усіма дітьми і я розумію чому.
так, мотор у дупці - якщо він є, то в житті нічим не прийдеться поступатися.. усе якось гармонічно по життю
автор Вам телефонограмма • 22 октября 2022
Ответ дляПирожкиня
То ви її в інших темах не читали
Та от і читала тому вражена від адекватності тут 😂😂😂😂навіть сварилась а коментарях з нею
Ответ дляYellow berry
Як?))
Пирожкиня• 22 октября 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Мабуть сьогодні скарбом краще натерлась)
Паспортный стол• 22 октября 2022
Ответ дляАйфон13
плюс сон від 9 годин і лягаю в 22
А кто вчера ночью писал тогда? Мужик ваш который только деньги даёт? Спит она в 22..
Каркуша Клара• 22 октября 2022
Ответ дляYellow berry
Думаєте, після цього розлюбить?
Я не знаю..
Yellow berry• 22 октября 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Як?))
Зараз нам хтось розповість. Я темна у патчах, ін´єкціях і т.д.
Yellow berry• 22 октября 2022
Ответ дляКаркуша Клара
Я не знаю..
То ви компенсуйте. На голові збрити у інших місцях відростити. Ну треба ж якось самооцінку піднімати)
Жертва интернета• 22 октября 2022
Ответ дляАйфон13
ну, деякі миються раз в тиждень
Всі нормальні люди двічі на день
Кидстаффовна• 22 октября 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Може я дурак але що робити в косметолога кожного тижня?
Я щотижня ходжу на масаж обличчя з масками.
Каркуша Клара• 22 октября 2022
Ответ дляYellow berry
У мене після Советчиці самооцінка вже на рівні каналізації
agata116• 22 октября 2022
Ответ дляКаркуша Клара
а в мене ні)))
Каркуша Клара• 22 октября 2022
Ответ дляagata116
а в мене ні)))
Жертва интернета• 22 октября 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Почати з морального стану.
Yellow berry• 22 октября 2022
Ответ дляКаркуша Клара
Зате вас є кому любити
Elena_Kiev_Solomenskiy• 22 октября 2022
с уважения к себе
Yellow berry• 22 октября 2022
Ответ дляagata116
а в мене ні)))
Імунітет?)