бЭйбА• 22 октября 2022
Один вопрос на таро. Кто может.
Пожалуйста посмотрите на таро, какие намерения ко мне у загаданного мужчины?
бЭйбА
• 22 октября 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
Щас, свечи зажгу и гляну. А то, блин, отрубили свет((
Мир Мир Мир!• 22 октября 2022
Можу без таро глянути. Безкоштовно. Чи тепер без карт вже нічого не вирішити. Що сталося? Не пише, не дзвонить? Одружений?
Колдунья-вещунья• 22 октября 2022
бЭйбА
• 22 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Всё нормально.Недавно познакомились только.....
Мир Мир Мир!• 22 октября 2022
Ответ длябЭйбА
То в чому справа? Ще лише познайомилися, а вже таро? А далі що буде?
Неугомонная• 22 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Ну ви бАгіня
Неугомонная• 22 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Життєвий досвід, знаєте
Та я вже тоже вроді маю,мале не ризикую комусь що радити)
Мир Мир Мир!• 22 октября 2022
Ответ дляНеугомонная
Та ліпше хай тут виговоритися, як карти кидати. Деколи людині треба просто поговорити
Мир Мир Мир!• 22 октября 2022
Раніше була модна йога, а тепер таро і вчення про егрегорги. І кожна домогосподарка має кинути на карти і пофілософсивувати на тему егрегоргів
Мир Мир Мир!• 22 октября 2022
мертвих, і до чарівників не ходіть, і не доводьте себе до опоганення від них. Я Господь, Бог ваш” (Лев.19,31). „ Чоловік чи жінка, якщо будуть вони викликати мертвих або ворожити нехай будуть віддані на смерть: камінням слід побити їх, кров їхня на них” (Лев.20,22). У книзі Второзаконня читаємо: „ Не повинен знаходитись у тебе той, хто провадить сина свого або дочку свою черех вогонь, віщун, знахар, ворожка, чаклун, чорнокнижник, що викликає духів, чарівник і той, хто викликає померлих; бо мерзенний перед Господом усякий, хто робить це, і за ці ось мерзоти Господь Бог твій виганяє їх від лиця твого; будь непорочним перед Господом Богом твоїм, бо народи ці, яких ти виганяєш слухають ворожбитів і віщунів, а тобі не те дав Господь Бог твій” (Втор. 18,10-14). Також пророк Єремія в своїй книзі говорить: „ Бо так говорить Господь Саваоф, Бог Ізраїлів; нехай не зваблюють вас пророки ваші, які серед вас і ворожбити ваші” (Єр. 29,8). В першій книзі Царів читаємо: „ І помер Самуїл і оплакували його всі ізраїльтяни і поховали його в Рамі у місті його. Саул же вигнав чаклунів і ворожбитів із країни” (1 Цар. 28,3).
Люблю Поумничать• 22 октября 2022
Ответ длябЭйбА
У него серьезные намерения, но он в сомнениях, обдумывает нужно ли делать шаги навстречу серьезным отношениям. Вообще готов вкладываться в вас и перспективы у отношений хороших есть
бЭйбА
• 22 октября 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
Благодарю
Какие карты выпали?
Неугомонная• 22 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Ви праві
Неугомонная• 22 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
а якщо людина має сумніви на рахунок написання тої Біблії? Ви знаєте, що вона була переписана 8000(?) раз? І те, що повинно було у війти( які писання) в Біблію вирішували першосвященники?
Я не призиваю вірити в карти, камінчики і подібне. Але деколи просто не розумію, навіщо писати уривки із Біблії людині, яку він не знаєте?
Для вас це гріх і щось страшне, бо для вашого розуміння це питання до темних сил. Але це не означає, що всі так думають.
Люблю Поумничать• 22 октября 2022
Ответ длябЭйбА
Благодарю
Какие карты выпали?
Нужно было сразу написать, что хотите карты узнать, я бы сфотографировала.
На чувства двойка мечей и рыцарь пентаклей. На перспективу отношений Солнце. Остальные не помню, расклад Вокзал для двоих + отдельно намерения двумя картами.
бЭйбА
• 22 октября 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
Добро с Кулаками• 22 октября 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
А можете мені особисте життя глянути на найближчий рік? А то голяк повний вже 3 роки