ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 23 октября 2022
Що будете робити сьогодні?
Ще лежу.. а в планах:
1. Приготувати солянку, вінегрет, сирники та картоплю з гарбузом по селянські, і відбивних . Щоб потім дня три працювати була можливість.
2. Спакувати три посилки і сходити на НП
Передають дощ і сильний вітер((
А що будете робити ви?
Передають дощ і сильний вітер((
А що будете робити ви?
Лагшмивара• 23 октября 2022
Ответ дляМуркамурковна
Та сиділи без світла, темно)) а я і так вечно літаю кудись.. А в темноті джипіес мій барахлить)))) тепер вже с фанаріками хожу)) бо ще косяк знайшла)) лобом) тепер ще шишка)))) добре, шо вже шапку натянула і нема
Буває. Зато тепер ви купите красиві нові чашки. В мене є улюблені з яких чай і кава навіть смачніші.
Ло Шарик• 23 октября 2022
Хотіла поприбирати, сходити в магазин. Але встала, спина болить, розігнутись не можу(
Муркамурковна• 23 октября 2022
Ответ дляЛагшмивара
Ото ж, я не розтроїлась зовсім)) наоборот.. Нада значить Нада))))
Работать надо• 23 октября 2022
Планирую заняться пересадкой цветов.
Но это ещё под вопросом, на улице дождь, пасмурно, чувствую что проваляюсь в кровати весь день вместо задуманного)
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
• 23 октября 2022
Ответ дляРаботать надо
Планирую заняться пересадкой цветов.
Ой, мне тоже нужно. Но чувствую, не сегодня.
Садоводница• 23 октября 2022
Ответ длямини пельмешка
Приготовлю курицу с макарошками и сливками - рецепт нашла в тиктоке. Ещё нашла рецепт прикольный с запечённой картошкой.
Потом буду делать генеральную уборку - во вторник друзья в гости придут. Ещё поищу рецепты закусок.
Переберу немного одежду в шкафу и спакую ненужную, чтоб потом отдать.
У нас сейчас одна из любимых закусок это гуакамоле...
мини пельмешка• 23 октября 2022
Ответ дляСадоводница
Спасибо за идею :)
Идеальная оптимистка• 23 октября 2022
Таке життя у всіх насичене ) клас 😊
А в мене срач-ремонт-срач-ремонт-поїли-поспали-срач-ремонт
Вже рік 😭
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
• 23 октября 2022
Ответ дляLennochka
Англійську з дитиною буду робити
Це круто!
А дитина сама не робить?
Вилами по Воде• 23 октября 2022
Ответ дляРаботать надо
Ваш пес гуляет по дождю? Нашего в дождь из подъезда не вытолкаешь, смотрит на меня ’ пошли домой, я лучше потерплю!’.
Кое-как выманиваю его, он писяет за три секунды и несётся в подъезд)
Так же само. Мин 5 и домой ведёт.
Они у нас с Вами чистюльки 😂😂😂
Stepa_nida• 23 октября 2022
Зараз перевірю, де всі мої посилки та помрію, що буде світло й вода, щоб гарно вдягатись та їздити до офісу, а не сидіти в уггах вдома. Все їде з США, а одна посилка взагалі в бекордері до середини січня, оце я позитивно думала тоді))
Далі почитаю трохи.
Потім розбужу чоловіка, будемо телефонувати до постачальників, може візьмемо аккум +- нормальний, аби в разі чого можна було хоча б холодильник та гаджети підживити.
Після того підемо в місто, купимо може вина та якийсь приємний подарунок, бо мама чоловіка зняла квартиру в нашому місті (вона з Донецької обл., з початку війни забрали її сюди і жили в одній квартирі з батьками), то буде обід сімейний з цього приводу.
Після обіду буду готуватись до робочого дня та дивитись фільми якісь ненапряжні.
Далі почитаю трохи.