Каравай-каравай• 23 октября 2022

Питання про виплату з ЦЗ?

Стояла в ЦЗ майже рік, 20 жовтня повинен бути останній день перебування на обліку і останній день виплат. 26 вересня було відвідування, по телефону. 5 жовтня я відмовляюсь від статусу в дія, оскільки знаходжу сама роботу і наказ від 5 жовтня, призначили з 10 жовтня. Заявка про скасування статусу висіла в дії до сьогодні. Сьогодні зняли з обліку.
21 жовтня нарахували виплати за повний місяць перебування, питання чи не заставлять повернути гроші?
Своєму інспектору повідомила, що з 5.10 знімаюся, оскільки в кадрах сказали знятися з обліку, копію наказа надіслала їй у Вайбер, тепер думаю, не скажуть повернути гроші?
Допоможіть хто розбирається, бо я так розумію, що за весь місяць вони не повинні були нараховувати?
Апочемучка• 23 октября 2022
Вы реально думаете что тут сидят инспектора цз?

БезПаспортаНеПродаю• 23 октября 2022
Вы точно посчитали, что это деньги за октябрь?
Если да, то звоните инспектору.
Ещё можно посмотреть информацию в своем пенсионном кабинете (дату снятия с учёта), но не знаю как часто ЦЗ подаёт туда данные
автор Каравай-каравай • 23 октября 2022
Ответ дляАпочемучка
А вдруг😉
автор Каравай-каравай • 23 октября 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Если да, то звоните инспектору.
В Дие сняли сегодня
автор Каравай-каравай • 23 октября 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Если да, то звоните инспектору.
Да, это последний месяц, за все остальные месяца я получила.
БезПаспортаНеПродаю• 23 октября 2022
Ответ дляКаравай-каравай
В Дие сняли сегодня
Сняли сегодня, не значит что сняли сегодняшней датой.

Мне больше интересно, как без вашего посещения (отмечания) вам насчитали сумму и вы уверены что она рассчитана именно по сегодняшнее число?
Наперед выплаты никто не насчитывает.
Сигарный шланг• 23 октября 2022
А с какого вы города? Я ещё не получила за октябрь

автор Каравай-каравай • 23 октября 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю

Наперед выплаты никто не насчитывает.
Посещение было 26 сентября, по телефону. У нас не работают ЦЗ
автор Каравай-каравай • 23 октября 2022
Ответ дляСигарный шланг
Одессе
БезПаспортаНеПродаю• 23 октября 2022
Ответ дляКаравай-каравай
На этот случай я в скобках уточнила ’отмечание’.
У вас есть два варианта:
1. Посмотреть личный пенсионный кабинет
2. Звонок инспектору.

Но думаю что вы не правильно посчитали выплаты
Этожзвяздаяегообожаю• 23 октября 2022
Ответ дляКаравай-каравай
Автор а як ви рік стояли в ЦЗ? Зараз місяць і направляють на любу роботу а там приймають всіх.
Рябушка Ку• 23 октября 2022
Ответ дляАпочемучка
сидят)
автор Каравай-каравай • 23 октября 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Так це зараз, раніше цього закону не було
Этожзвяздаяегообожаю• 23 октября 2022
Ответ дляКаравай-каравай
Так ви ж зараз стояли, не раніше. Чи як я просто хочу зрозуміти. Я стояла в липні місяць потім мене направили на прибиральницю роботу. При тому що вища освіта економіст. Точніше я стояла на обліку з січня місяця.