барабанщица• 23 октября 2022
Руда, зеленоока киця шукає дім
Добрий день. Будь ласка. Допоможіть цій красуні знайти дім. Руда, зеленоока, пухнаста, ніжна киця. Знайшла на вулиці. Видно, що домашня, бо дуже лагідна і ручна. Постійно муркоче і просить ласки. Їсть все, на лоток пішла. Проблема в тому, що в мене одна кімната і своїх двоє котів. І мої її не приймають, уже пару днів не їдять, не ходять в туалет і в одної постійно рвота від стресу(( В себе не можу залишити і навіть немає як розселити по різним кімнатам. На вулиці їй не вижити. А дуже-дуже хочеться допомогти їй. Благаю допоможіть кішці знайти добрі руки. Можливо хтось собі хоче таке руде чудо. Від паразитів обробила. Готова допомогти з ветеринаром, кормом і всім необхідним. Можу привезти. Мій номер 0978119766. Київ
Ms. Похвала• 23 октября 2022
Боже яка гарна, в мене котик схожий . Нажаль я дуже далеко від вас. Нехай красуня знайде дім. Виставіть у телеграм можливо , в фейсбук в місцеві групи.
Аннуитет• 23 октября 2022
Яка гарна!!!
Якби в мене не було свого рудого кота, то забрала б цю точно.
Хай знайдеться гарний добрий хазяїн для киці.
Руді приносять щастя
Несу пургу• 23 октября 2022
Красивая киса!, Хороших ей хозяев!)
У меня тоже кошка закатывала скандалы, не ела и дергалась(, когда я принесла домой кота.)))
При этом они с этим котом прожили 5 лет вместе в приюте, и без него она прожила у меня месяц.)))Она сделала вид, что первый раз его видит.))
2 месяца коники выкидывала.)) сейчас спят попом к попе.))
Вот, пока она у Вас, может быть полезным.)
После шести ни-ни• 23 октября 2022
Вы добрый человек. Чаще всего мимо не проходят те, у кого дома и своих животных букет. Пусть ваше добро увенчается хорошими хозяевами для рыжули. А может и правда она домашняя, вышла и потерялась. Расклейте фото кисы там, где нашли ее.
всемВсёИмного• 23 октября 2022
Красавица. Попробуйте в группах районов на фб, я так кошку устроила
барабанщица
• 23 октября 2022
Ответ длявсемВсёИмного
Дякую. Я вже де знала дала оголошення. Буду надіятись
барабанщица
• 23 октября 2022
Добрий вечір. Ще поки ні. Є пару претендентів, які наче завтра мають ще подзвонити
барабанщица
• 23 октября 2022
Ответ дляCocomamzel
Доброго вечора, підкажіть, ще не забрали кішечку?
Якщо ваш собака любить поганяти котів, то швидше за все не подружаться. Бо ця не агресивна і вітпір не зможе дати. Вона дружелюбна і лагідна. Собака їй може не дати життя((
барабанщица
• 23 октября 2022
Ответ дляПешеходик
Красотка. Если бы знать, как с собакой подружится или нет.
барабанщица
• 23 октября 2022
Ответ дляCocomamzel
Ой останнє повідомлення випадково вам написала((