Сижуревувшоке• 23 октября 2022

Що ви думаєте за фонд притули?

Тема не для срачу
Але дуже багато в мережі розгонів що він дуре народ
Дуже не хочеться в це вірить
Він же прям ридає … такий справжній завжди
Що ви думаєте з цього приводу ?
delphoto
Metelitsa• 23 октября 2022
Ответ дляOrganic
Адже мало хто замислюється, звідки у простого хлопчика з тернопільщини зелений коридор на шляху придбання закордонної зброї та техніки?
Краще би він у нього був: той лелегий коридор. Менше би питань було.

У Фонду Прииули немає експортних ліцензій, тому Байрактар нам подарували, а не продали. Все, що потребує експортних ліцензій, Притула поки що не може купити.

Прикладами тих, хто знає і вміє оформляти експортні лізензії є фонди Пороха в кооперації зі ГО Справа Громад і Брати по зброї і фонд Повернись Живим. ПЖ для цього взяли в штат досвідчену юристку.

Тому Порох із своїми купує італійські броньовики, тячачі в Армії Британі та бронетранспортери, машини-банатотонники, безпілотні системи Посейдон. Вони вміють працювати з документами.

ПЖ також уже має таку можливість.

О от Притула??????

Invictusgirl• 23 октября 2022
А це 90 млн грн !!
Якщо люди заплативши 600 млн. грн. отримали річний доступ до фотографій супутників, але так іх і не побачили, а після Цього продовжують нести десятки мільйонів грн, отже вони не мають своєї голови.
Притула взяв у свій бізнес Стерненка (може хтось його історію і не пам´ятає, або знає вже з ішої сторони,
почитайте
У день обстрілу Києва, відкрили збір коштів на
’помсту’, для закупівлі дронів камікадзе, українського
виробництва за 52.000 $
Зібрали 352 млн грн, з них, на 100 млн закупили 50 дронів.
ціна на них стоїть в потрібній цифрі з цієї ж дати. збіг ?
Не думаю!
Соцмережі було створено у день відкриття зборів 10 жовтня 2022 року (Фейсбук, Твітер).
Сайт, нібито виробника, створений також, і офіс його знаходиться в Києві, як і вказано на Сайті.
Що означає, що з 100 млн грн було відмито 90%, а це
90 млн грн.
Фінансової звітності від Фонду Притули ніде немає, хоча має бути публічно.
Ше лишилось 252 млн. грн.
Українці - ви молодці, ПРИТУЛА вас точно обожнює Всі ці факти, Ви можете перевірити особисто.
Донатити кому і як - це суто ваш вибір.
Але добре, коли ти знаєш куди і як ідуть кошти.
Хоча б, щоб можна було подивитись фінансовий звіт направлення коштів.
Наприклад, як у відомому фонді «Повернись живим», в них є вся звітність в відкритому доступі, зайдіть і подивитися для порівняння .
MariyaT• 23 октября 2022
Ответ дляolgabaluta
Спасибо огромное! Завтра же свяжусь с ними! 🌹
Дякую і Вам
MazzaFakka• 23 октября 2022
Ответ дляPouderpuf
То есть советчицы вам обязаны предоставить документы финансовой отчётности фонда притулы? Вы ничего не перепутали?)))
Ну да! Кто кричит, что Притула мошенник пусть предоставит доказательство.
Я Притуле скидываюсь часто, волонтер который с 2014 года помогает бойцам. Понятно что он как бельмо в глазу рашистам, которые на носки собирают, а Притула миллионы за 24 часа.
Вы можете ему не скидиваться, но обсирать вы не имеете права!
Janna2525• 23 октября 2022
Ответ дляУнция яда
Вы меня извините, но ’видела видео и фото’ - это просто смешно. Вот когда платежный перевод от банка увидите на правильные реквизиты тогда и будете распинаться.
Мне это не надо. А чего вы распереживались, ваших денег там нет.
_Mirabella_• 23 октября 2022
Ответ дляPouderpuf
Фонд Притулы никогда за время своего существования не давал отчётность, что уже само по себе о многом говорит
Vikyliya• 23 октября 2022
За фонд не знаю, доначу перевіреним волонтерам + чоловік на фронті, одразу їм висилаю що треба. А з Притулою мала ’честь’ поспілкуватися ще до війни. Противний, зверхній тип. Зловив зіркову хворобу. Дуже неприємне враження справив. Тому довіри до нього 0.
kris_lynx• 23 октября 2022
Ответ дляPiracanta
Вы переводили деньги в фонд Притулы?
Вы сначала на мой вопрос ответить можете?
Марфа Васильна Я.• 23 октября 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Я знаю что его близкий родственник был в связи с мужем Марченко. Сдал паспорт укратны и выехал))
Хомутынник?))) Это муж сестры жены Притулы. В начале войны действительно спетлял заграницу

Readdy• 23 октября 2022
На ФБ був пост звернення до Притули волонтерів українців проживаючих за кордоном, котрі викупають і перевозять машини в Україну для потреб армії. То там вони описували ситуацію, коли ті самі машини Притула купував дорожче ніж вони коштують. Пошукайте, можливо знайдете.
Mariya Prokhorova• 23 октября 2022
Ответ для_Mirabella_
Обман в том,что он закупил дроны которые
Весят 3кг макс взлетная масса 8кг
Летят на расстояние до 30 км
Время в полёте до 40 минут
Скорость 70 км/ч
За 50 000долл
Американские
Весят 22кг
Летят на расстояние 90 км
Скорость от 112 до 185км/ч
Стоимость 10 000долл
Т.е наш дрон по сравнению с американцем просто игрушка. С какой целью эти дроны закупались по настолько завышенной цене? Правильно, по такой цене они не закупались,потому что они столько не стоят)))
Притула всі своі покупи обговорює з МО , не думаю , що він сам вирішує
Metelitsa• 23 октября 2022
Ответ дляmar_mar
Не перша тут тема про Притулу, як же люблять обгадити тут його. Шановні порадниці, Притула волонтерить і допомагає фронту з 2014 року, і допомогу не припиняв і тоді, коли здавалось про війну всі забули вже. Маєте право допомагати кому забажаєте, але якщо висуваєте обвинувачення, то прошу докази, офіційні документи, бухгалтерські документи фонду, а не всяку ахінею чергового викривача. А стосовно його десь почутих розмов з окремими військовими, Притула неодноразово наголошував, що працюють вони не з одиночними запитами бійців, а з великими штатними одиницями(бригадами і т д), все по документах і під розпис, от були невдоволені дехто тим.
Ви все вірно нарисали, але..
Є одне ’але’:

З 2014 по 2021 рік біля нього не було усіляких лаченів/ стерненків/ хомутинників та інших.

І не будо якихось дивних закупок.
Piracanta• 23 октября 2022
Ответ дляkris_lynx
На какой? Вы не платили деньги и требуете чек? Безотносительно того, притула он или нет.
kris_lynx• 23 октября 2022
Ответ дляPiracanta
Те, кто платили, тоже требуют, надоело им с лапшой на ушах ходить. И где этот чек?
Вкусныйпончик• 23 октября 2022
Думаю, що зять у нього регіонал і вивели його на арену не з чистих помислів.
Piracanta• 23 октября 2022
Ответ дляМарфа Васильна Я.
Муж сестры жены это очень близкий родственник))Почти отец))
Унция яда• 23 октября 2022
Ответ дляPiracanta
Вы поинтересуйтесь как работают международные благотворительные фонды. Там отчетность за каждый доллар. Все контрагенты и закупки публично известны.
Mariya Prokhorova• 23 октября 2022
Ответ дляMetelitsa
Ви все вірно нарисали, але..
Є одне ’але’:

І не будо якихось дивних закупок.
Коли Притула одружився вдруге , хомутиник став його родичем !
Марфа Васильна Я.• 23 октября 2022
Ответ дляPiracanta
Я о том же. Это даже не кровный родственник. А его постоянно приплетают к Притуле)

bunnik• 23 октября 2022
Донатила, доначу і буду донатити. Петушарій, пуйло і методичкі гівноботи ідіть на кораблем
lilu502• 23 октября 2022
Ответ дляКупипупсичек
Нічого доброго не думаю. Але кожен сам обирає, куди гроші дівати
тому я й не перераховую ні в які фонди гроші
Pouderpuf• 23 октября 2022
Ответ дляMazzaFakka
А как его обосрали? Задав ему вполне логичные вопросы и фб и в инста, на которые никакого ответы не получили?
О моих правах мне рассказывать не надо, не вы их устанавливаете.
Манюнайтед• 23 октября 2022
Ну понятно что он и себе на хлеб с маслом берет как чаевые но не в огромных количествах))
Piracanta• 23 октября 2022
Ответ дляkris_lynx
Так возглавляйте борьбу за правое дело и ведите за собой угнетенных!
Viktoria_St• 23 октября 2022
Ответ дляkris_lynx
Потому что американский с намного лучшими характеристиками стоит 10к. Вы читали об этом вообще?
Американский вот так просто купить? Продают всем желающим?
Mariya Prokhorova• 23 октября 2022
Ответ дляМарфа Васильна Я.
а як ви хотіли , тем паче не альтруісти його нові родичі
Да й Притула не чемно розводился , вся ця історія погано пахне
0632790017• 23 октября 2022
крадій
MazzaFakka• 23 октября 2022
Ответ дляPouderpuf
Сделайте пожалуйста скрин, где вы задали вполне логичные вопросы про отчеты и не получили ответ. Спасибо. Ждем фото
Pouderpuf• 23 октября 2022
Ответ дляMazzaFakka
На
Mariya Prokhorova• 23 октября 2022
Ответ дляМанюнайтед
Отож , завжди все залежит від розміров !