Стеклянная мышь• 23 октября 2022
Чи можна кремом для рук замінити крем для волосся?
Снегурочко• 23 октября 2022
Спробуйте. Я сьогодні ноухау відкрила від одного із засобів геть не призначених для такого використання.
Стеклянная мышь
• 23 октября 2022
Ответ дляСнегурочко
Розкажіть, будь ласка
Снегурочко• 23 октября 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Розкажіть, будь ласка
Рано. Тільки 1й день тестування був. Можливо Вам таке й не потрібно.
Луноходик_Ик• 23 октября 2022
Я так іноді роблю коли нічого іншого нема під рукою, а волосся розпухнастилось від дощу, але це іноді, для постійного догляду навряд чи підійде