Люблю_смаколики• 23 октября 2022

На скільки вам вистачає заряду айфона? Як часто заряджаєте?

В мене Хр, заряду вистачає (якщо до 100 заряджати) десь на 8-10 годин активного користування. Буває менше, десь 6. Як у вас? Недавно почула, що до 100% його не слід заряджати, бо псується батарея, що думаєте з цього приводу? Це мій другий айфон після 6-ки)) Вона вже була побита життям, тому я і забула, як він має працювати
Поторописька• 23 октября 2022
Вчора зранку зарядила,зараз ще 26 є,користуюсь активно 13 про

Пацелуйнитуда• 23 октября 2022
Користуйтесь тільки провідною зарядкою, безпровідна вбиває швидше батарею.
БЦАшка• 23 октября 2022
Ранiше надовго, зараз батарея 86% , часто заряжаю)))
Я не на долго• 23 октября 2022
Телеграм аудіо дуже відбирає заряд. Зараз я айфон при активному користуванні декілька разів заряджаю в день . Походу скоро йому кірдик :( без пауербанку в сумочці я нікуди . Така фігня :(( а він 8й. І я ним задоволена .
english book• 23 октября 2022
Якщо телефон будете міняти кожні 3 роки,то можете заряджати як завгодно.Батарея не встигне значно деградувати.
Якщо хочете її трошки краще зберегти,то заряджайте не швидкою,а звичайною зарядкою.І,якщо є можливість,не до кінця.
Наприклад в Самсунгах є спеціальний режим,який подовжує життя акумулятора.Включивши цей режим,батарея заряджається до 85%.
Що стосується часу роботи,то до 13 серії,все було не дуже добре.З 13-ї держать супер.При помірному користуванні до 2 днів.При інтенсивному- півтора.
Неновая почта• 23 октября 2022
Если с интернета совсем не выходить то часов на 6 где то. Если редко захожу, до вечера хватает.
Плекаю думи• 23 октября 2022
Ответ дляenglish book
И в айфонах есть. Оптимизированная зарядка
Таня Кузнецова• 23 октября 2022
При активном использовании с утра 7 часов до позднего вечера . По часам точно сказать не могу ,но каждый вечер заряжаю .