Люблю_смаколики• 23 октября 2022
На скільки вам вистачає заряду айфона? Як часто заряджаєте?
В мене Хр, заряду вистачає (якщо до 100 заряджати) десь на 8-10 годин активного користування. Буває менше, десь 6. Як у вас? Недавно почула, що до 100% його не слід заряджати, бо псується батарея, що думаєте з цього приводу? Це мій другий айфон після 6-ки)) Вона вже була побита життям, тому я і забула, як він має працювати
Пацелуйнитуда• 23 октября 2022
Користуйтесь тільки провідною зарядкою, безпровідна вбиває швидше батарею.
Я не на долго• 23 октября 2022
Телеграм аудіо дуже відбирає заряд. Зараз я айфон при активному користуванні декілька разів заряджаю в день . Походу скоро йому кірдик :( без пауербанку в сумочці я нікуди . Така фігня :(( а він 8й. І я ним задоволена .
english book• 23 октября 2022
Якщо телефон будете міняти кожні 3 роки,то можете заряджати як завгодно.Батарея не встигне значно деградувати.
Якщо хочете її трошки краще зберегти,то заряджайте не швидкою,а звичайною зарядкою.І,якщо є можливість,не до кінця.
Наприклад в Самсунгах є спеціальний режим,який подовжує життя акумулятора.Включивши цей режим,батарея заряджається до 85%.
Що стосується часу роботи,то до 13 серії,все було не дуже добре.З 13-ї держать супер.При помірному користуванні до 2 днів.При інтенсивному- півтора.
Неновая почта• 23 октября 2022
Если с интернета совсем не выходить то часов на 6 где то. Если редко захожу, до вечера хватает.
Плекаю думи• 23 октября 2022
Ответ дляenglish book
И в айфонах есть. Оптимизированная зарядка
Таня Кузнецова• 23 октября 2022
При активном использовании с утра 7 часов до позднего вечера . По часам точно сказать не могу ,но каждый вечер заряжаю .