ЯНаПэПэ• 24 октября 2022

Орхідея поштою.

Можна відправляти Новою поштою орхідею?
Можна говорити, що то орхідея і попросити, наприклад, наклеїти знак, що товар крихкий?
Підкажіть, будь ласка, хто відправляв, як ви це робили?
...аяприкольная• 24 октября 2022
Я покупала орхидею, мне магазин её правильно упаковал ,все было хорошо

Брынза• 24 октября 2022
Я тільки отримувала. Пам´ятаю, що відправляли як категорію сувеніри.
Зараз бажано утеплювати і обов´язково просушувати, не відправляти в перші дні після поливу.
Обнимашкина• 24 октября 2022
Паковала, просила наклеить стекло. Не орхидея но тоже цветы, доехали отлично.
автор ЯНаПэПэ • 24 октября 2022
Ответ дляБрынза
Дякую.
Дні не перші, але полита.
Взагалі продавала тільки самовивозом, піддалася на вмовляння :(
Тепер шкодую..... І переживаю, як доїде....
автор ЯНаПэПэ • 24 октября 2022
Ответ дляОбнимашкина
Дякую)
Обнимашкина• 24 октября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Дякую.
Дні не перші, але полита.
Посмотрите в ютуб как запаковать.
автор ЯНаПэПэ • 24 октября 2022
Ответ дляОбнимашкина
Посмотрите в ютуб как запаковать.
Дивилась. Та всеодно важлива доставка пошти. Можуть пошкодить.
Брынза• 24 октября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Дякую.
Дні не перші, але полита.
Краще відправляти добре просушену. І пакуйте самостійно. Мені шию орхідеї добре обмотували туалетним папером, але це була не велика орхідея.
І сфотографуйте перед відправкою, щоб було видно, що здорову рослину відправляли.
Свисток ля-минор• 24 октября 2022
Пакувала оптику, наклеїли мітку про крихке.
Ось як доїхало до адресатів.
У серпні купувала три здоровенні вазона, продавець запропонував відправку поштою, я відмовилася, приїхала забрала особисто.

автор ЯНаПэПэ • 24 октября 2022
Ответ дляБрынза
Дякую.
Пакувати буду сама.
Пофотографую.
Це буде моя перша і остання відправка рослин 🙈
Брынза• 24 октября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
За умови хорошого пакування листя і орхідею механічно пошкодити важко. Якщо цвіте, то цвіт може опасти.
Небезпечно тим, що може бути холодно і перемерзне листя. Також гниль, грибок в герметичній упаковці можуть розвинутися, тому важливо суху відправляти.
Беззубовна• 24 октября 2022
Автор, все ну ооооочень зависит от отделения и даже конкретного оператора. Я отправляла свою орху в подарок, сама дома запаковала со всеми предосторожностями, принесла на отправку с пометкой ’хрупкое’, а операторша решила удостовериться, что я правильно все запаковала, вскрыла у меня коробку и после этого пришлось выдерживать долгий срач, потому что растения Новая почта не пересылает — только саженцы прямо и это отдельная категория.
В итоге мне все отгрузили с пометкой ’оператор при отправке не осматривал груз’, но сколько нервов я потратила... Даже говорить не хочу об этом.
автор ЯНаПэПэ • 24 октября 2022
Ответ дляБрынза
Цвіту нема.
Потепліло, думаю не змерзне.
Сьогодні йшла через ринок - орхідеї на вулиці продають
Брынза• 24 октября 2022
Ответ дляСвисток ля-минор
Ось як доїхало до адресатів.
До речі, я в інтернет магазині працювала і дивувалася, що клієнту стіл міг приїхати з наскрізним пошкодженням, а я отримувала цілі орхідеї. Але великі вазони справді ризиковано.
автор ЯНаПэПэ • 24 октября 2022
Ответ дляБеззубовна
Дякую, от треба так вляпатись?
Біля мене хороше відділення, закриті на ремонт, а з сусіднього ще нічого не відправляла :(
Беззубовна• 24 октября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Дякую, от треба так вляпатись?
Да и не говорите... У меня тоже хорошее отделение, но один оператор есть такой дотошный сильно, и я не могу его осуждать, потому что по инструкции он обязан ну вот так вот действовать и хоть тресни.
Но упаковка у меня была на совесть — орху я в коробочке закрепила, отдельно изолировала субстрат влагопоглощающей бумагой, чтобы он в дороге не рассыпался, листочки все синтепоном в три слоя переложила, температура для пересылки была более чем подходящая, растение перед отправкой просушила... Да не все продавцы так отгружают, как я позаботилась — я просто орхоман со стажем и знаю что к чему. И вот на тебе... Так что я вам пожелаю удачи: если хорошо запакуете дома и на самом отделении в посылку не полезут, то все доедет как 2 пальца об асфальт, как говорится)
автор ЯНаПэПэ • 24 октября 2022
Ответ дляБеззубовна
Дякую :)
Ех, ці квіти теж моя слабкість, але війна.... Мушу продавати....
Беззубовна• 24 октября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Дякую :)
Я вас прекрасно понимаю, сама с ужасом смотрю на свою коллекцию и думаю, что я буду делать, когда совсем холодно станет. Часть уже распродала, а остальную как содержать в таком холоде и без досветки... Держитесь, пожалуйста!
Спасибо вам за тему, держимся мы все
автор ЯНаПэПэ • 24 октября 2022
Ответ дляБеззубовна
Спасибо вам за тему, держимся мы все

Дякую!
Я себе ще заспокоюю, що в мене куплять люди з приватного будинку і обігріють їх.
💐

автор ЯНаПэПэ • 24 октября 2022
Ответ дляСвисток ля-минор
Ось як доїхало до адресатів.

Мне без сахара• 24 октября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Дякую.
Дні не перші, але полита.
если холодно, то корни померзнут.
Надо хорошо утеплить.
И если еще не отправили, лучше пусть подсохнет.
Да, ставят знак хрупкое.
Или сами напишите вокруг , на всех сторонах.
Мне без сахара• 24 октября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
если хорошо упакована - не повредят.
Заставляличка• 24 октября 2022
Растения НП отправлять нельзя, поэтому называйте, что отправляете другое. Я пишу - сувениры.
Отправляла орхидеи почтой. Хорошо упаковала, коробка по размеру, не больше, чтоб не телепалась орхидея в ней, можно немного бумаги по бокам. И конечно, не отправлять мокрой. Пусть просохнет лучше.
автор ЯНаПэПэ • 24 октября 2022
Ответ дляЗаставляличка
Дякую.
Чекати, щоб сушити не маю часу, холод передать.
Попередила покупця, хоче відправку вже.
автор ЯНаПэПэ • 30 октября 2022
Напишу, як відправила.
На першому відділенні призналась, що орхідеї - відмовили.
Пішла на інше, сказала, що сувенір, просила наліпку ’крихке’. Відмовили. Ця наліпка буде після огляду оперетором пакування. :(
Відправила звичайною посилкою з думкою, що доведеться повертати гроші покупцю.
На щастя, все обійшлося і посилка доїхала цілою