Большой секретик• 24 октября 2022
Повестку следует ожидать всем военнообязанным лицам мужского пола до 60 лет
"Повестку следует ожидать всем военнообязанным лицам мужского пола в возрасте до 60 лет", – отметил Максимов.
Сегодня в новостях. А потом пойдут женщины?
Муркамурковна• 24 октября 2022
Ответ дляМанька Галченок
Удалено администрацией...
Kristal2013• 24 октября 2022
Ответ дляE-ducate
Пішов відлік, як швидко адмін знімить анонімів, такий відвертий ’вброс’ ...
Уже
ku4eravaku4erava• 24 октября 2022
А как без повесток...или вы думаете не надо нам наращивать армию ..
Kristal2013• 24 октября 2022
Ответ дляSVKisa
Могли бы остаться инвалиды и многодетные, но они уехали.
Инвалиды чем вам не угодили своим отъездом?
Ответ дляЕлена1265
Вроде Зеленский подписал закон, еще не читала. Но в любом случае перенесли на год
подписал
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про внесення зміни до статті 1 Закону України ’Про військовий обов’язок і військову службу’ щодо взяття жінок на військовий облік військовозобов’язаних
Верховна Рада України постановляє:
1. Частину одинадцяту статті 1 Закону України ’Про військовий обов’язок і військову службу’ (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., № 38, ст. 324 із наступними змінами) викласти в такій редакції:
’11. Жінки, які придатні до проходження військової служби за станом здоров’я та віком і закінчили заклади професійної (професійно-технічної), фахової передвищої або вищої освіти та здобули медичну або фармацевтичну спеціальність, підлягають взяттю на військовий облік військовозобов’язаних.
Жінки, які мають спеціальність та/або професію, споріднену з відповідною військово-обліковою спеціальністю, визначеною в переліку, затвердженому Міністерством оборони України, та придатні до проходження військової служби за станом здоров’я та віком, крім зазначених в абзаці першому цієї частини, беруться на військовий облік військовозобов’язаних за їх бажанням’.
2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
Президент України
В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
м. Київ
7 жовтня 2022 року
№ 2664-IX
ЗАКОН УКРАЇНИ
Верховна Рада України постановляє:
Президент України
В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
м. Київ
7 жовтня 2022 року
№ 2664-IX
Ответ дляrybka21
подписал
ЗАКОН УКРАЇНИ
Верховна Рада України постановляє:
Президент України
В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
м. Київ
7 жовтня 2022 року
№ 2664-IX
ЗАКОН УКРАЇНИ
Верховна Рада України постановляє:
Президент України
В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ
м. Київ
7 жовтня 2022 року
№ 2664-IX
О, отлично)
Значит, можно не волноваться