Люсильда.ua• 25 октября 2022

@ляцькі рашисти! Знову ніч нам псують(((

Бачу всі мовчать! Хотіла поспати. А тут карта червоніє на очах. Тож тримаймося! Молимося за ЗСУ! ПРОКЛІНАЄМО ворогів!
автор Люсильда.ua • 25 октября 2022
Хоч є якісь новини? Що і куди ці скотиняки запускають ?...

Ksenia-e9d7• 25 октября 2022
Ответ дляЛюсильда.ua
Да пёс его знает
Юля Неюля• 25 октября 2022
Да ложитесь спать, отключите телефон.
Всегда так делаю, имею чистую голову
автор Люсильда.ua • 25 октября 2022
Ответ дляKsenia-e9d7
Да пёс его знает
Пес на прізвисько Ху*ло зі свинячими оченята ми - знає точно
автор Люсильда.ua • 25 октября 2022
Ответ дляЮля Неюля
Да ложитесь спать, отключите телефон.
Всегда так делаю, имею чистую голову
От дійсно хочеться спати. І по Києву поки тиша, спробую заснути. Вимкнення телефону не завжди допомогає. З вулиці сирена так виє що сам телефон лякається й відпочиває
_Alekssandra_• 25 октября 2022
Ответ дляЛюсильда.ua
Так сейчас не воет.
Вы сидите и караулите карту тревог?
автор Люсильда.ua • 25 октября 2022
Ответ для_Alekssandra_
Так сейчас не воет.
Вы сидите и караулите карту тревог?
Чесно, лежу в кроваті. Вже звичка - глянути на загальну карту перед сном. Відкрила і ... як раз на очах область за областю стали червоніти.
HupBaHa• 25 октября 2022
Ответ дляЛюсильда.ua
только луганская область
Клариссимо• 25 октября 2022
Ответ дляЛюсильда.ua
Чи то в мене карта не така як у вас?

автор Люсильда.ua • 25 октября 2022
Мої молитви подіяли . Тривога перейшла... Мабуть до Таганрога чи того Кремля чи до самого ху*йла. Усім мирної ночі!
My_happy_world• 25 октября 2022
У мене тільки Луганська область червона
автор Люсильда.ua • 25 октября 2022
Ответ дляMy_happy_world
У мене тільки Луганська область червона
10 хвилин тому була уся східна і трохи північної охоплені. Сенс мені брехати?
автор Люсильда.ua • 25 октября 2022
Є офіційні підтвердження
автор Люсильда.ua • 25 октября 2022
Це й добре, що ніхто не помітив. Мабуть люди в цих областях давно відпочивають. Вчасно розпочата молитва є великим оберегом
kirpichenko• 25 октября 2022
Ответ дляЛюсильда.ua
Я тоже вечно пасу карту.
автор Люсильда.ua • 25 октября 2022
Ответ дляkirpichenko
Я тоже вечно пасу карту.
У мене це розпочалося після 10 жовтня. А чоловік мій навіть собі цю програму на телефон не закачував.
kirpichenko• 25 октября 2022
У меня ещё какой то гул стоит и периодически что то бахкает, сукааааа нет сна.
автор Люсильда.ua • 25 октября 2022
Ответ дляkirpichenko
Самые ’жёсткие’ звуки, от которых, извините за грубость... всраться можно... это оповещения от ДСНС. Особенно когда они приходят под утро, а ты только сладенько уснула после череды ночных воздушных тревог
freedom_2015• 25 октября 2022
Ответ дляkirpichenko
Попереджали про це. Тец перемикає потужності

kirpichenko• 25 октября 2022
Ответ дляfreedom_2015
Спасибо за информацию, чуть полегчало.
Бо у меня уже крыша улетела.
Amalpi• 25 октября 2022
Класс, никто не повелся на истеричек, все хорошо выспались.
автор Люсильда.ua • 25 октября 2022
Ответ дляAmalpi
Даже не сомневаюсь! Уверена, что Вам в Румынии каждый день хорошо спится
uma• 25 октября 2022
Про тревоги узнаю утром. Сплю и даже не ворочаюсь. В случае попадания никакой коридор не спасёт. Лучше я буду спать чем сидеть и прислушиваться, не высыпаться, портить свои нервы.
Amalpi• 25 октября 2022
Ответ дляЛюсильда.ua
Мне в Румынии? А чего именно в этой стране? Мне везде хорошо спится, просто выключаю интернет, чтоб ничего не дилинькало.