Грабля• 25 октября 2022

Ендометріоз і майбутня вагітність…

Діагнозтували ендометріоз:(Назначено лікування на три місяці,після чого аналізи,узд і вирок(чи можна буде вагітніти).Дитинку маємо,але хочемо ще.
Дівчатка,хто мав таку проблему,як скоро дозволили вагітніти.Бо в нас як не одне,то інше…вже руки опускаються.
ПироженкА• 25 октября 2022
Я вагітніла з цією хворобою. Але рік не могла завагітніти. Чи в ньому була причина не знаю. І другий раз також завагітніла з ендометріозом і спіраллю Мірена

КтоЕслиНеЯ• 25 октября 2022
Пройшла курс лікування Візаном 3 міс, відразу ж після закінчення завагітніла. Я чекала, коли врегулюється цикл, а кд не починалися, пішла на огляд в обумовлений час і там дізналася про вагітність.
ПанВиктория• 25 октября 2022
А можно узнать, что вам назначили?
У меня аденомиоз по узи. Делали гистерорезектомию. Сказали очаги эндометриоза. Назначили Клайру на пол года. Тоже на планирование стоим. Но деток вообще нет.
Мейк-ап форева• 25 октября 2022
А что вам назначили, и никакого приговора быть не может, это бред, беременейте и рожайте, а если не получается, надо обследоваться по бесплодию у хорошего врача
Чемодан-Вокзал-Майами• 25 октября 2022
Нужен хороший доктор. У сестры две беременности, два ребенка. До каждого планирования проходила лечение, колола Золадекс. Сейчас нормально, всё время принимает определенные ОК и др. препараты.
Сундучок с каникулами• 25 октября 2022
Ответ дляПанВиктория
А можно узнать, что вам назначили?
И у меня аденомиоз, назначили травяные препараты и все
Какие к вас жалобы? У меня болит поясница и больно во время секса, вернее я вообще не могу им заниматься
автор Грабля • 25 октября 2022
Ответ дляМейк-ап форева
Назначили мітрен на три місяці,а потім якщо буде все ок,можна вагітніти.

автор Грабля • 25 октября 2022
Ответ дляПанВиктория
А можно узнать, что вам назначили?
Мітрен на три місяці
Мейк-ап форева• 25 октября 2022
Ответ дляГрабля
А эндометриоз чего у вас и какие жалобы?
А вот недавно• 25 октября 2022
А як ендометріоз впливає на вагітність?
ПанВиктория• 25 октября 2022
Ответ дляСундучок с каникулами
Ну кд долгие и обильные. По 9 дней минимум. Поясница постоянно тянет. Очень болезненые.
автор Грабля • 25 октября 2022
Ответ дляМейк-ап форева
Скарг жодних,плановий огляд прред плануванням вагітності і виявили
автор Грабля • 25 октября 2022
Ответ дляА вот недавно
А як ендометріоз впливає на вагітність?
Без лікування може бути наслідком безпліддя….
А вот недавно• 25 октября 2022
Ответ дляГрабля
Я так розумію, що ендометріоз то такий нарост ендометрію? І він не виходить з місячними? То значить, що яйцеклітина не зможе виходити? Чи сперматозоїд не попаде туди, куди треба?
Мейк-ап форева• 25 октября 2022
Ответ дляГрабля
А вы беременеть пробовали, возраст?
автор Грабля • 25 октября 2022
Ответ дляМейк-ап форева
А вы беременеть пробовали, возраст?
Завагітніла з першого разу в листопаді минулого року,але завмерла вагітність.35 років мені.
Мейк-ап форева• 25 октября 2022
Ответ дляГрабля
Уже хорошо, пробуйте снова беременеть, митрен на три месяца особо погоды не сделает, его надо длительно пить , и лучше визан, а вам 35, надо быстрее беременеть
автор Грабля • 25 октября 2022
Ответ дляМейк-ап форева
Дякую Вам:)
автор Грабля • 25 октября 2022
Ответ дляМейк-ап форева
Мені лікар на узд теж казала,що потрібно вагітніти скоренько.А Ви лікар?Чи мали досвід такий?

Мейк-ап форева• 25 октября 2022
Ответ дляГрабля
Да, я- врач, но на митрене и визане беременеть нельзя, или беременеть, или пить и предохраняться
автор Грабля • 25 октября 2022
Ответ дляМейк-ап форева
Зрозуміла,дякую Вам:)