Нетутешня• 25 октября 2022
У кого был тяжело протекающий климакс?
Интересуют симптомы физические и как с психикой было? Какой препарат вам помог?
КтоЕслиНеЯ• 25 октября 2022
У меня ранний с 35 где то. Приливы, безсонница, панические атаки, срывалась на детей, стремительный набор веса, перепады настроения, сонливость. Нашла эндокринолога- гинеколога, прописала курс, и жизнь наладилась. Вес конечно не изменился, но хоть спать можно ночью не меняя пижаму и постель. Пью анжелик.
Каменная Фрося• 25 октября 2022
Ответ дляНетутешня
Спасибо
За моїми спостереженнями, у жінок, які регулярно займаються фітнесом, клімакс проходить майже непомітно
Пацака-задирака• 25 октября 2022
Ніякі препарати не допомогли. Перепробувала декілька (сама підбирала). А ще загострилися захворювання хронічні. Приймала Меномедін (зупинилася на цьому препараті, якийсь же препарат потрібно було приймати) + препарати призначені кардіологом і неврологом.
Із симптомів були - припливи, часті запаморочення, хитало так що ходила тримаючись за стіну перші 3 роки, зір знизився, АТ був неконтрольований (в анамнезі гіпертонія), дратівливість, приступи ознобу і ін. Вночі були симптоми - різкий стрибок АТ, аритмія при прискореному пульсі, запаморочення, нестача повітря, стискаючий біль у серці, нудота. Вагу вдалося зберегти у межах норми.