Оксана-01b7• сегодня в 15:38

Дівчата, як вам такий пеньюар? Потрібна думка з боку

Шукаю щось сміливе та сексуальне для особливого вечора. Натрапила ось на такий варіант (фото прикріпила). Дуже сподобався фасон, сітка і те, як він підкреслює фігуру.

Що скажете? Виглядає цікаво чи занадто відверто? Хто взагалі носить подібні моделі з підв´язками, наскільки це зручно в реальності? Буду дуже вдячна за ваші відгуки!
Grekovna• сегодня в 15:42
Чулок натягнутий на талію виглядає як ковбаска, як на мене краще тканина ажурна

Не ангелы• сегодня в 15:42
Реклама
автор Оксана-01b7 • сегодня в 15:45
Ответ дляGrekovna
Блін, 100%! 🤣 Якщо сітка жорстка, то фігура буде перетягнута. Але мені дуже подобаються ці підв´язки... А ви часом не бачили схожого фасону, але з ажурної тканини? Бо в цьому магазині мені саме цей варіант в око впав.
Услада• сегодня в 15:45
Магазин з поганим рейтингом, модель теж страховисько.
ПЛЮС-МИНУС• сегодня в 15:48
что ещё вам выбрать для ваших потрахушек? с презиками уже определились?
akarra• сегодня в 15:49
нууу, это не пеньюар, а майка
смотрится странненько
я в свое время вот таким баловалась
оно как-то получше
https://ireland.apollo.olxcdn.com/v1/files/4a008tp...
Antoninaya1• сегодня в 15:49
Ответ дляУслада
Ну ось так сходу антиреклама. А автор же старалася, профіль створювала
автор Оксана-01b7 • сегодня в 15:53
Ответ дляAntoninaya1
Дякую Вам
Грозная Пантера• сегодня в 17:10
Ответ дляУслада
А де ви тут побачили назву магазину?) Реклама, це хочаб скрін магазину.

Грозная Пантера• сегодня в 17:07
Побачили скільки незадоволених мордочок від заздрісниць?🙂
Услада• сегодня в 17:30
Ответ дляГрозная Пантера
Була ссилка в старпост, вже видалили.
Грозная Пантера• сегодня в 17:31
Ответ дляУслада
Була ссилка в старпост, вже видалили.
А
ole4kakissa• сегодня в 17:56
В старпосте не вяжутся ’особлива подія’ и ’хто таке носить’. Даже если это не очень удобно а хочется впечатлить партнёра, то часик можно потерпеть.

За что вам платят деньги?!
ЛенаЛенок• сегодня в 18:22
Я покупала разное эротическое белье на сайте 069.net.ua Не уверенна правда что они еще есть. Там полно пеньюаров и ценв доступные