Видящие_помогите• сегодня в 14:40
Мобілізувати жінок без дітей
❗️Мобілізувати жінок без дітей пропонують в Україні, – відповідну петицію опублікували на сайті Кабміну
Зокрема хочуть поширити військовий обов’язок на працездатних жінок, які не мають дітей та запровадити однакові правила мобілізації для чоловіків і жінок.
Ви за? Я вважаю, що це слушна ідея.
Зробіть вибір:
вже голосів:
За
Проти
Видящие_помогите
• 1 час назад
Боже мій, який смішний курник 😆😁 жити добре вони хочуть, але робити нічого не хочуть при цьому. І тільки справа доходить до них - як таракани бігають.
Забула що?• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Тому і маєте з цим щось робити, іти і захищати, щоб не летіло. Якщо не взмозі народити - не треба ховатись за свій гендер і чекати, що хтось з іншим гендером за вас це зробить тільки тому, що має член. Ви свій гендер не використали.
Народити? Народити??? Бажаю, щоб ти своїх дітей народжувала лише у війну і для війни. Щоб бігало вагітне по підвалам і під ракетами, а потім з дитиною по чужим хатам. Най буде так! Всесвіт мене почує.
Дрібка щастя• 1 час назад
Тогда уже логично и женщин, у которых взрослые дети 16+18+. Но вообще все это херня. Женщины это далеко не решающая сила
ПуГоФФка• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Так цей «курник» смішний тільки завдяки одному клоуну- тобі🤭
Видящие_помогите
• 1 час назад
Ответ дляЗабула що?
Так а хто тобі бездітній заважає чинити спротив?? Чи ти тільки ховатись за «жінку» вмієш, якою і стати неспроможна?
Видящие_помогите
• 1 час назад
Ответ дляДрібка щастя
Так, це теж логічно. Якщо дитина вже спроможна про себе подбати - а людина 16+ вже спроможна - мати вже вільна, щоб зайняти своє місце поряд з чоловіками. Не нити, що вона десь там ховається - а іти і робити те, що роблять всі, хто має член.
Забула що?• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Я все сказала, читай вище.
ПуГоФФка• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Трошки зібрали підписів, піду далі збирати.
Ой.. а чого ж «трошки»? А що таке?🤭
Видящие_помогите
• 1 час назад
Ответ дляПуГоФФка
Ой.. а чого ж «трошки»? А що таке?🤭
Сувора правда - рано чи пізно прийде і ваш час. Чи коли дієздатних чоловіків не лишиться - ви побіжите «цілуватись з москалями»?
Прибираю щодня• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Я не дуже розумію - а що не так? Вона не захотіла народжувати, живе своє найкраще життя. Хай йде захищати Батьківщину. Я вже підписала.
Ну так тепер, виходить, і не народить, ми і так в демографічній жопі, ви хочете ще більш в неї заглибитись? Свого підкаблучника вдома тримаєте?
ПуГоФФка• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Добре) з часу древнії Греції все не дочекаємось, працюйте👏
Видящие_помогите
• 1 час назад
Ответ дляПрибираю щодня
Мій чоловік не громадянин України.
Забула що?• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Хоча такі як раз перші побіжать…
Сказало те, яке спетляло за кордон.
Видящие_помогите
• 1 час назад
Ответ дляЗабула що?
Сказало те, яке спетляло за кордон.
«Пєтляєте» ви, кидаючи ваших чоловіків і бігаючи за іноземцями, пропонуючи себе та шукаючи виплати. Я офіційно переїхала ще на третьому курсі, як талановита студентка.
ТаЕщеОптимистка• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
В петиції №41/010515-26еп пропонується розглянути можливість поширення військового обов’язку на працездатних жінок, які не мають дітей.
Автор звернення посилається на статтю 65 Конституції України, відповідно до якої захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є обов’язком громадян України.
Свою пропозицію автор пояснює тим, що протягом війни основний тягар військової служби несуть чоловіки. У тексті зазначається, що сотні тисяч військовослужбовців перебувають на фронті, багато з них загинули або отримали тяжкі поранення, а мільйони чоловіків обмежені у праві вільного пересування та перебувають під ризиком мобілізації.
Водночас окремо автор звернення зупиняється на жінках, які виховують дітей. На його думку, держава обґрунтовано надає таким жінкам особливий захист, оскільки вони виконують важливу місію, пов’язану з народженням, вихованням дітей та забезпеченням майбутнього України.
шкода , що автор звернення не зупиняється на 45 річних ментах та іже з ними....
Забула що?• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Бог не теля, бачить і звідтіля. І тебе бачить, і дасть на що заслуговуєш. Дасть протягом трьох місяців, чекай на ’подарунок’.
Кринжова баба• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Киньте в тредс и тви, там быстро подхватят.
Видящие_помогите
• 1 час назад
Ответ дляЗабула що?
А ха-ха-ха,
Твої слова та тобі ж на плечі
Видящие_помогите
• 1 час назад
Ответ дляЛепетун
Вже 46 підписів і 10 порадниць там відмітилися)
Збираємо 💪
Забула що?• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
А ха-ха-ха,
Твої слова та тобі ж на плечі
Я нее проти. Кожному те, на що заслуговує. Амінь
Видящие_помогите
• 1 час назад
Ответ дляЗабула що?
Навзаєм. Але ви точно заслуговуєте на свій окремий котел в пеклі. За кожного чоловіка, якого ви «відправили» вголос або подумки, або зробили вигляд, що це ок - заховавши свою дупу за ним. ❤️
Меломанка Маланка• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Підписуйте!
Заодно и перепись сделаем больных на голову
наКоблучках• 1 час назад
Відповідна електронна петиція зареєстрована 10 серпня 2026 року (автор - Русин Станіслав Іванович).
Видящие_помогите
• 1 час назад
Ответ дляМеломанка Маланка
І що вона вам дасть? 😁 От що? Що ви їм зробите, якщо закон пройде? І навіть якщо не пройде.
Хочете підкажу?
Ні-ху-а 😁
Хочете підкажу?
Ні-ху-а 😁
наКоблучках• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Як раз давно вже не живу в Україні.. а жінки які живуть - мають захищати.
Удалено администрацией...
ПлюшкамиБалуюсь• 1 час назад
Ответ дляВидящие_помогите
Я жінка і мати. Казала вже це.
Член ти собачий, а не жінка.